Cane iz "Partibrejkersa" došao u "Utisak nedelje", pa odmah napustio emisiju

Eto prosto :) Glupa elita titoistička....Bećkovići titoisti :) a dje si ti nama porastao?

Sad se medjusobom koljete čiji je veći....:) Olja najdalje dobacila, pošto joj je ocu pukla i sanu banda...

Мјок...

Кољу се деца комунизма по таборима... НАТО опозиција вс НАТО позиција...

Крезуба против друге Србије !!!!
 
Нису, они су били против ратних напора српског народа и ЈНА.
Није Саво, опет си погрешно разумео. Римтутитуки су певали против ратне политике Балканског касапина која је на крају довела до егзодуса Хрватских Срба из Републике Хрватске.

Некако другосрбијанство иде уз те мало неостварене музичаре,
Студијски албуми

 
Može Cane i kod Teše....i Teša je nekad bio panker... 🎸🕺

...

Da Cane "mir brate mir" objasni kako Sloba nije branio Krajinu
I da sada objasni da sutra treba krenuti tenkovima na KiM

Uzgred da malo reži na Hila, veliča Putina, obznani da su Englezi najgori i da su nas oni najviše pobili u istoriji te da obavezno naglasi da je Nemačka okupirana
 
Ja ne znam ko je i kada rekao Olji Beckovic da u ozbiljne politicke emisije treba da zove 70% umetnika.
Е па ми смо народ чуда. Сваки дан ми пријатељи школовани, писмени, шаљу мудре политичке мисли глумаца, који ништа друго не знају него да буду неко други. Шта мени могу да саопште разни Ђурућци, бјелогрлићи, цане, рокери, панкери, режисери...а што ја већ не знам...
 
То је "сукоб" "Бољег живота"(Нова,Н1) и "Срећних људи"(Пинк, Хепи РТС) .Различите серије али иста продукција.

Istina, ali mislim da RTS ipak ne moze da bude isto sto i Pink i Happy jer recimo na Pink-u ili Happy-ju zaista ne mogu da zamislim emisiju kao recimo "Bunt", "3 boje zvuka", "Kvadrature kruga", "Sasvim prirodno", "Potera" ili nešto bilo šta iole kvalitetno i što ima neki edukativni karakter i što nije ono lobotomija naroda i trešina.
Mislim ok i RTS je mozda vise pro-rezimska televizija ali tako je oduvek bilo i za vreme Slobe i Kostunice i Tadića i sad Vučića a biće i u budućnosti ma ko god bio na vlasti, mislim oni kao zvanično su kao "nepristrasni" i naginju nekom "objektivnom" izveštavanju ali ipak znamo svi na koju stranu naginju ali i to je ok jer prosto RTS kao drzavna televizija ne bi bas bilo ni prirodno da bude opoziciono nastrojen i da zagovara rušenje ipak demokratski i legalno izabrane vlasti niti to ikad treba očekivati od njih i nije realno da RTS bude isto što i neki opozicioni portali i kanali na Youtube-u.
 
Није Саво, опет си погрешно разумео. Римтутитуки су певали против ратне политике Балканског касапина која је на крају довела до егзодуса Хрватских Срба из Републике Хрватске.


Студијски албуми

Када су твој народ и држава у рату имаш да певаш у корист ратних напора или да се забијеш у мишју рупу.Не може неки распали рокер да процењује да ли је оправдано да се иде у рат или не, има ко о томе да мисли.
 
Да сам ја био нека власт почетком 90-тих, мобилисао бих све ове поп и рок пајдомане, алкохоличаре и падавичаре свих врста у једну културно-уметничку чету, и обезбедио им све што им треба за стваралаштво.Настао би читав национално-патриотски циклус, а нико од њих не би блејао о миру и пацифизму.

Све је то била заведена омладина, о којој нико није бринуо.
 
Да сам ја био нека власт почетком 90-тих, мобилисао бих све ове поп и рок пајдомане, алкохоличаре и падавичаре свих врста у једну културно-уметничку чету, и обезбедио им све што им треба за стваралаштво.Настао би читав национално-патриотски циклус, а нико од њих не би блејао о миру и пацифизму.

Све је то била заведена омладина, о којој нико није бринуо.
Потписујем!
 
Istina, ali mislim da RTS ipak ne moze da bude isto sto i Pink i Happy jer recimo na Pink-u ili Happy-ju zaista ne mogu da zamislim emisiju kao recimo "Bunt", "3 boje zvuka", "Kvadrature kruga", "Sasvim prirodno", "Potera" ili nešto bilo šta iole kvalitetno i što ima neki edukativni karakter i što nije ono lobotomija naroda i trešina.
Mislim ok i RTS je mozda vise pro-rezimska televizija ali tako je oduvek bilo i za vreme Slobe i Kostunice i Tadića i sad Vučića a biće i u budućnosti ma ko god bio na vlasti, mislim oni kao zvanično su kao "nepristrasni" i naginju nekom "objektivnom" izveštavanju ali ipak znamo svi na koju stranu naginju ali i to je ok jer prosto RTS kao drzavna televizija ne bi bas bilo ni prirodno da bude opoziciono nastrojen i da zagovara rušenje ipak demokratski i legalno izabrane vlasti niti to ikad treba očekivati od njih i nije realno da RTS bude isto što i neki opozicioni portali i kanali na Youtube-u.
Bunt je najbolja emisija.Kvadratura jedinstvena.Potera je katastrofa.Moze da se zove prevara.
 
Bunt je najbolja emisija.Kvadratura jedinstvena.Potera je katastrofa.Moze da se zove prevara.

Pa za Poteru se slazem, ono katastrofa je za takmičare najviše (jer ih baš zajebavaju i doslovno im ne daju da uzmu i tu neku crkavicu što bi dobili, ono jednom u ne znam koliko emisija se smiluju pa im daju pare ono čisto reda radi) ali gledaoci tokom emisije mogu da se zabave i fino provere svoje znanje.
 
Да сам ја био нека власт почетком 90-тих, мобилисао бих све ове поп и рок пајдомане, алкохоличаре и падавичаре свих врста у једну културно-уметничку чету, и обезбедио им све што им треба за стваралаштво.Настао би читав национално-патриотски циклус, а нико од њих не би блејао о миру и пацифизму.

Све је то била заведена омладина, о којој нико није бринуо.

Imali su oni druge gazde uveliko i pripremani za "mir brate mir"
 
Pa za Poteru se slazem, ono katastrofa je za takmičare najviše (jer ih baš zajebavaju i doslovno im ne daju da uzmu i tu neku crkavicu što bi dobili, ono jednom u ne znam koliko emisija se smiluju pa im daju pare ono čisto reda radi) ali gledaoci tokom emisije mogu da se zabave i fino provere svoje znanje.
Vec dugo ne gledam.
Dok sam gledao pitanja u onom krugu za kvalifikacije u zavrsni krug su bila izuzetno teska.I tragac svako zna.Jos kao dopuni nesta u odgovoru.Mislim da je kviz cista namjestaljka.
 
Када су твој народ и држава у рату имаш да певаш у корист ратних напора или да се забијеш у мишју рупу.Не може неки распали рокер да процењује да ли је оправдано да се иде у рат или не, има ко о томе да мисли.

Čovek je inteligentno i misaono biće i prosto sve što postoji podleže kritici i potpuno je u redu da iznese svoje observacije i misljenje pa sve i da nije u pravu, uostalom da li je neko u pravu ili ne je u biti samo stvar percepcije i ličnog doživljaja.
Uostalom ono što se kaže i najgori mir je bolje nego najbolji rat.
Tako da sa jedne strane bilo je u redu ukazati i na pogubnost i besmisao tog rata i moguće posledice (koje zapravo trpimo i dan danas).

Takodje ti što su procenjivali ovde dal treba da se ide u rat ili ne verujem da nisu krivi za taj rat (koji nam je bio nametnu spolja pre svega i koji se teško mogao izbeći) ali su odradili očajan posao i procene su im bile ono duplo-golo, tako da možda bolje da su pitali nekog raspalog rokera za mišljenje i procenu.
 

Back
Top