ЧАНАК и нови 5 октобар

PAC-PAC:
Ko ne zna Canka licno ne zna ni o kakvoj je marvi rec.
Ali ima nesto sto i sami znate, covek nigde ne radi a kupio je i napunio skupu gajbu u elitnom NS naselju u koje se ulazi kroz rampu i detektore.

Covek koji vristi kako Vojvodina propada posluje bolje nego ikad.

Ja mislim da je procenat politicara na srpskoj politickoj sceni koji se ne ponasaju na gore opisan nacin ispod 1% tako da i nije neki argument za nase prilike :)
 
vecavestica:
HANTER nema par dana kako si ovde a već si sve ljude stavio na ignore.
to me podseća na onu narodnu
-Kada ne razgovaram sa više od 3 čoveka nije problem u njima već u MENI- :wink:
Od 5 ljudi koje sam stavio na ignore 2 su sinoc banovana zbog psovanja majki i sestri... hm.
Bice da imam odlicnu procenu koga da stavim na tu listu ;)

Btw. ko te ucio toj filozofiji, da treba misliti kao i svi ostali?
To je vec dublji problem mnogih u ovoj zemlji, fasizam - trebam da mislim kao patriote, inace ce me psovati, i moju blizu rodbinu... Ma da Vecovestico, bice da je bio problem sto sam ih ja stavio na ignore, a ne sto su oni svima redom ****** sve po spisku ko nije razmisljao kao oni 8)
 
vecavestica:
Ma necu ja tebe na ignore iz dva prosta i jednostavna razloga:

1. Ti ne psujes rodbinu, kao oni sto su banovani juche.

2. Nisi mi jos od pre godinu-po odgovorila na pitanje da li ti je savest cista, sto si izjavila da je Iracanima bilo dobro pod Sadamom, jer si taj utisak stekla kupuvavsi djindjuve na arabskom bazaru, dok su ljudi bili potapani u kade sa sonom kiselinom, i ubijani masovnim primenama nervnog gasa?

E tako lepo, dok ne prekrsis prvo, i dok ne odgovoris na drugo, ti sreco neces biti kod mene na ignore ;)
 
st.maurice:
Ma necu ja tebe na ignore iz dva prosta i jednostavna razloga:

1. Ti ne psujes rodbinu, kao oni sto su banovani juche.

2. Nisi mi jos od pre godinu-po odgovorila na pitanje da li ti je savest cista, sto si izjavila da je Iracanima bilo dobro pod Sadamom, jer si taj utisak stekla kupuvavsi djindjuve na arabskom bazaru, dok su ljudi bili potapani u kade sa sonom kiselinom, i ubijani masovnim primenama nervnog gasa?

E tako lepo, dok ne prekrsis prvo, i dok ne odgovoris na drugo, ti sreco neces biti kod mene na ignore ;)
nemam običaj da psujem a sada ti pred celim auditorijumom kažem DA MI JE SAVEST ČISTA.
dosadan si sa tom pričom.
sada im je ,kanda,bolje????
Podju da kupe hleb /ako ga uopšte ima / i ne znaju da li će se vratiti.Svakog dana pogine 20-30 ljudi.??
Nemoj da mi pametuješ na ovu temu.Za tebe je Sadam diktator a za mene nije.
Hoće li me sada banovati zato što ne mislim kao ti?????????????????????????????????????????????
 
vecavestica:
nemam običaj da psujem a sada ti pred celim auditorijumom kažem DA MI JE SAVEST ČISTA.
dosadan si sa tom pričom.
sada im je ,kanda,bolje????
Podju da kupe hleb /ako ga uopšte ima / i ne znaju da li će se vratiti.Svakog dana pogine 20-30 ljudi.??
Nemoj da mi pametuješ na ovu temu.Za tebe je Sadam diktator a za mene nije.
Hoće li me sada banovati zato što ne mislim kao ti ?*100
A kakav je osecaj bio kada si se smejuilja na arabskom bazaru u Bagdadu dok je Sadamova tajna sluzba potapala ljude u kade sa sonom kiselinom nekih 500 do 2.000 metara od tebe?
Ili dok se pod istim rezimom u isto vreme dok si bila tamo nervnim gasom ubijalo na desetine hiljada Kurda i Iranaca?

Kazes savest ti je cista, ali zaista?

Pa dobro, neko je zavrsio u sonoj kiselini, a neko je kupovao djindjuve. Nekom zivot majka nekom maceha. Samo mislim da nije u redu da kazes kako je tebi tada bilo lepo, dok su ljudi oko tebe umirali pod tiranskim rezimom Sadama.. Mene bi bilo sramota i stid zbog toga sto sam se lepo provodio dok su ljudi umirali oko mene !! ;)
 
st.maurice:
A kakav je osecaj bio kada si se smejuilja na arabskom bazaru u Bagdadu dok je Sadamova tajna sluzba potapala ljude u kade sa sonom kiselinom nekih 500 do 2.000 metara od tebe?
Ili dok se pod istim rezimom u isto vreme dok si bila tamo nervnim gasom ubijalo na desetine hiljada Kurda i Iranaca?

Kazes savest ti je cista, ali zaista?

Pa dobro, neko je zavrsio u sonoj kiselini, a neko je kupovao djindjuve. Nekom zivot majka nekom maceha. Samo mislim da nije u redu da kazes kako je tebi tada bilo lepo, dok su ljudi oko tebe umirali pod tiranskim rezimom Sadama.. Mene bi bilo sramota i stid zbog toga sto sam se lepo provodio dok su ljudi umirali oko mene !! ;)

Е, а какве везе ово има са темом ? ?ајд'то на пп, па реши са њом... Нити је Чанак био тамо, а ни цео "5.октобар"...

Мени је Чанак енд компани интересантна тема, о'ш да се "обрачунавамо" око тога или....
 
st.maurice:
A kakav je osecaj bio kada si se smejuilja na arabskom bazaru u Bagdadu dok je Sadamova tajna sluzba potapala ljude u kade sa sonom kiselinom nekih 500 do 2.000 metara od tebe?
Ili dok se pod istim rezimom u isto vreme dok si bila tamo nervnim gasom ubijalo na desetine hiljada Kurda i Iranaca?

čoveče, jesi li ti normalan???
o čemu ti pričaš????
ljudi kada ovo čitaju imaće utisak da su avioni leteli i prskali narod kao komarce.
ti si tipičan primer provokatora.



Kazes savest ti je cista, ali zaista?

Z A I S T A

Pa dobro, neko je zavrsio u sonoj kiselini, a neko je kupovao djindjuve. Nekom zivot majka nekom maceha. Samo mislim da nije u redu da kazes kako je tebi tada bilo lepo, dok su ljudi oko tebe umirali pod tiranskim rezimom Sadama.. Mene bi bilo sramota i stid zbog toga sto sam se lepo provodio dok su ljudi umirali oko mene !! ;)

Bilo mi je lepo -crkni od muke.
NAROD NIJE UMIRAO oko mene.
Pričaš gluposti
 
st.maurice:
Pa ti onda nisi obavestena, ajde da te obavestim:

Jesu. Iracani jesu umirali oko tebe. Samo ti si bila zauzeta kupovinom djindjuva na bazaru, sama si rekla.

Ne pricam gluposti. To su sve cinjenice 8)

Земљак, је л' по теби Садам развијао хемијско наоружање и био претња по америчке националне интересе ? Одобраваш ли напад на Ирак ?
 
Arhangel NS:
Земљак, је л' по теби Садам развијао хемијско наоружање и био претња по америчке националне интересе ? Одобраваш ли напад на Ирак ?
Samo mala dopuna,Sadam i kada je koristio hemiju,nije imao svoju već je dobijao od ujke preko bare.Nekad im je bio miljenik. ;)
 
Grandfather:
Samo mala dopuna,Sadam i kada je koristio hemiju,nije imao svoju već je dobijao od ujke preko bare.Nekad im je bio miljenik. ;)

Ма знам...Питао сам Мјауриса баш због тога. Напалио се на Вецу па не пушта, а тема о Чанку и компанији...Лууудооо, буразеру, лууудооо...

Нешто му много смета када шибамо по Чанку...
 
st.maurice:
Tacno, hemiju je koristio samo na Kurdima i Irancima, sonu kiselinu i olovo na samim Iracanima.

Bio je ql lik, evo pitajte Vecu, ima i djindjuve iz tog perioda da vam pokaze sa Bagdadskog bazara.
Zato je i dobijao hemiju,baš da mi na njima i koristio.Malo je glupavo držati se jedne priče koju serviraju pobednici.Sadam je sada gori od Hitlera što je koristio a USA koja mu je to i omogućila nema krivice.Kakav paradoks.Ako će da se priča o žrtvama onda bar spomenite milione pobijenih od strane Amerike od WWII pa do danas.Pustite više te otrcane šablone.
 
sadama je trebalo skinuti,samo sto to nije posao za sad,vec za siite i kurde tamo.nemam simpatije za fundamentaliste ili diktatore,evo i sadasnji predsednik irana je realno pretnja,samo sto je to stvar un-a i saveta bezbednosti,a ne iskljucivo za sad-a.
danas mi je poprilicno nemoguce da neko sebe zove liberalom,a opravdava spoljne intervencije sad-a..pitam se samo sta bi tokvil danas napisao o americi..
 
st.maurice:
Pa ti onda nisi obavestena, ajde da te obavestim:

Jesu. Iracani jesu umirali oko tebe. Samo ti si bila zauzeta kupovinom djindjuva na bazaru, sama si rekla.

Ne pricam gluposti. To su sve cinjenice 8)

provela sam 2 godine tamo i to o čemu ti pričaš nisam videla ni ja ni moje kolege ni gomila stranaca koja je tamo radila.
Prestani već jednom sa tim glupostima otrcana ti je fora.
 

Back
Top