Bugarska manjina u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
u regione gde zive Bugari ima najveci broj upisanih jugoslovena nego li u celu srbiju!zar nije cudno?
to je asimilacija
tako Banatski Bugari u Romuniju su postali vise od one u srbiji

Koliko Srba je ostalo u Bugarskoj od one mase koja je živela svojevremeno tamo? E to je asimilacija, a meni nije poznato da je u Srbiji ikada bilo organizovane i planske asimilacije Bugara, niti da postoji bilo kakvo ugrožavanje njihovih prava, pa da govorimo o prikrivenoj, tihoj asimilaciji
 
ja mislim da Bugarska i Srbija bi imali super odnose i da Bugarska bi dala garancija za pomoc srbije u neke slucajeve
ali da se dogovore okolo zapadne pokrajine
bar da im se da neki status kao Vojvodina
tako bi mogli lakse da sacuvaju svoju nacionalnost i jezik

Па што одма не кажеш шта хоћеш,
него кружиш....ко киша око .....
Ма нема проблема...Формира се влада у сенци...
ја сам минисатр за националне мањине...
И ја вам гарантујем...ДА ЋЕТЕ ДА ДОБИЈЕТЕ....

jackfinger.gif
 
Па што одма не кажеш шта хоћеш,
него кружиш....ко киша око .....
Ма нема проблема...Формира се влада у сенци...
ја сам минисатр за националне мањине...
И ја вам гарантујем...ДА ЋЕТЕ ДА ДОБИЈЕТЕ....

jackfinger.gif


Ja se dobrovoljno javljam da ti budem asistentkinja i onda dacemo bre sigurno!:zper::manikir:
 
Koliko Srba je ostalo u Bugarskoj od one mase koja je živela svojevremeno tamo? E to je asimilacija, a meni nije poznato da je u Srbiji ikada bilo organizovane i planske asimilacije Bugara, niti da postoji bilo kakvo ugrožavanje njihovih prava, pa da govorimo o prikrivenoj, tihoj asimilaciji

izvini ali srbi ja koliko znam nikada nisu bili na teritoriju Bugarske kao kompaktno naselenje
inace ima dosta srba u Bugarsku koji zive imaju svoje kafane na crno more-srpska zora,srpski rostilj...onda u Sofiju-pri Miro

i mi nista im ne negiramo
ljudi rade slobodno
 
Па што одма не кажеш шта хоћеш,
него кружиш....ко киша око .....
Ма нема проблема...Формира се влада у сенци...
ја сам минисатр за националне мањине...
И ја вам гарантујем...ДА ЋЕТЕ ДА ДОБИЈЕТЕ....

jackfinger.gif



zasto da ne dobijemo to?
svi imaju takvo pravo u srbiji zasto ne bi i Bugar
tako bi srbija samo dobila veruj
 
izvini ali srbi ja koliko znam nikada nisu bili na teritoriju Bugarske kao kompaktno naselenje
inace ima dosta srba u Bugarsku koji zive imaju svoje kafane na crno more-srpska zora,srpski rostilj...onda u Sofiju-pri Miro

i mi nista im ne negiramo
ljudi rade slobodno

...samo sto ustavom ste se zastitili i tamo NE SMEJU da postoje nacionalne manjine, ljudi ne smeju da se izjasne da nisu Bugari.
Samo tek toliko, sta je to, sitnica bre.
 
...samo sto ustavom ste se zastitili i tamo NE SMEJU da postoje nacionalne manjine, ljudi ne smeju da se izjasne da nisu Bugari.
Samo tek toliko, sta je to, sitnica bre.

ljidi mogu da se izjasne ali ne mogu da imaju medije,partije i organizacije
inace mi imamo turaka samo kao manjina to je sve
Bugari ipak su bliski srbima zasto da bude ovako kad moze da dobiju i oni i srbija kao drzava
 
ljidi mogu da se izjasne ali ne mogu da imaju medije,partije i organizacije
inace mi imamo turaka samo kao manjina to je sve
Bugari ipak su bliski srbima zasto da bude ovako kad moze da dobiju i oni i srbija kao drzava

Немој Србија ништа да добија од вас...
Задњи пут кад је добијала, било је мање Срба....
А сад одеби у великим скоковима....или....

ca2cb8e8af.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top