budala po osecaju

jel vam se desava da imate komunikaciju sa osobom koja vam se dopada medjutim svaki cas osecate da ste ispali budala.....kao, sta god kazete nemate pojma na kakav prijem ce to izaci.....toplo/hladno......
Па дешава се. Не обраћам пажњу углавном.
Увек знам зашто нешто кажем и знам да не могу да утичем на то како ће неко нешто да схвати. Њихов проблем.
Постоје људи који уживају у томе.
Ваљда им је то забавно, подиже им его, шта ли...
:neutral:
 
Taj strah nije bas zdrav , meni se cini ..:confused:

:) pa i nije.....evo danas npr.....dugovao mi neke pare i danas je bila plata.....nazove da mi hitno vrati a ja mu kazem da uopste nije bitno, vratice kad se vidimo......a on navalio kao mutav i nije ga mrzelo da prepesaci po magli 20 min da ih donese iako sam bila u pola sremanja kupatila i u guzvi.....i ajde kad je dosao ja ga kao sto je red pozovem na kafu a on kao furija odlete, pobeze sa vrata.....kao nema vremena ni sok da popije.....ebemu, ispalo kao da navaljujem.....:roll:
 
:) pa i nije.....evo danas npr.....dugovao mi neke pare i danas je bila plata.....nazove da mi hitno vrati a ja mu kazem da uopste nije bitno, vratice kad se vidimo......a on navalio kao mutav i nije ga mrzelo da prepesaci po magli 20 min da ih donese iako sam bila u pola sremanja kupatila i u guzvi.....i ajde kad je dosao ja ga kao sto je red pozovem na kafu a on kao furija odlete, pobeze sa vrata.....kao nema vremena ni sok da popije.....ebemu, ispalo kao da navaljujem.....:roll:

pićkica....traži muškarćinu draga....od tog tvog nema vajde....
a ima ih ...ihaaaaaj.....:zper:
 
:D e sad ste napravili zaebanciju ali necu ja nista od njega samo mi nije jasno ponasanje....ispada da moj poziv da udje predstavlja navaljivanje, ebemu koji je to pogled bio (a spremala sam i bila u kucnim krpama pa i nije licilo na poziv za bilo sta a jos mi i sin bio samnom)

taj ti se draga moja previše femka....
žena treba da je lovina,a muškarac lovac...
ako treba ti njega da ganjaš,tjah...mrka kapa od svega dobrog sa njim...
kako hoćeš,ali ti toplo preporučujem da ideš dalje...
svet je pun tako divnih ljudi...
:cmok2:
 
taj ti se draga moja previše femka....
žena treba da je lovina,a muškarac lovac...
ako treba ti njega da ganjaš,tjah...mrka kapa od svega dobrog sa njim...
kako hoćeš,ali ti toplo preporučujem da ideš dalje...
svet je pun tako divnih ljudi...
:cmok2:

:) pa nisam ni htela vezu ni sex.....svideo mi se, vidjamo se zbog posla i prijalo mi njegovo drustvo dok nisam ukapirala a nam je komunikacija na momente super a na momente katastrofa i da me opterecuje......:confused:.....
 
:) pa i nije.....evo danas npr.....dugovao mi neke pare i danas je bila plata.....nazove da mi hitno vrati a ja mu kazem da uopste nije bitno, vratice kad se vidimo......a on navalio kao mutav i nije ga mrzelo da prepesaci po magli 20 min da ih donese iako sam bila u pola sremanja kupatila i u guzvi.....i ajde kad je dosao ja ga kao sto je red pozovem na kafu a on kao furija odlete, pobeze sa vrata.....kao nema vremena ni sok da popije.....ebemu, ispalo kao da navaljujem.....:roll:

Trebalo je da te zaskoči dok si ribala wc šolju :mrgreen:
 

Back
Top