budala po osecaju

jel vam se desava da imate komunikaciju sa osobom koja vam se dopada medjutim svaki cas osecate da ste ispali budala.....kao, sta god kazete nemate pojma na kakav prijem ce to izaci.....toplo/hladno......

Sve je dobro dok ne počnete da se grizete kad se desi da sve što kažete druga strana razume potpuno suprotno od onog kako ste želeli da razume. To je zastrašujuće iskustvo. Volite je, a ne dopirete do nje, jer misli da je ugrožavate, mrzite, napadate, ko zna šta. To je sindrom razvoda braka...
Ovo tvoje se toleriše...
 
jel vam se desava da imate komunikaciju sa osobom koja vam se dopada medjutim svaki cas osecate da ste ispali budala.....kao, sta god kazete nemate pojma na kakav prijem ce to izaci.....toplo/hladno......

Tako često biva, ne može da se isključi ubrzano kucanje srca, isprekidano
disanje i sl. i samim tim nema opuštenosti. Samokontrola iz glave ko može super.
 
Niste u istom filmu uopshte. Ne koristite isti rechnik. To zahteva ili puno objashnjavanja shta si zapravo hteo rechi ili odustajanje.
Postoji i moguchnost da je namerno, da je manipulacija. Znam ljude koji to rade. Objasnili mi princip i ja jednom ( u sluchaju krajnje nuzzde - da se opravdam odmah) primenila. Savrsheno funkcionishe. Druga strane se zbuni, zatim uplashi da neshto ne pogreshi i pochne da se bavi tim problemom koji je svesno kreiran...daje osechaj budalaste mochi i kontrole...sve u svemu, kreni u napad ako potraje i nakon jasnog davanja signala da pokushavash da uspostavish normalnu komunikaciju i odebi poznanika.
 
jel vam se desava da imate komunikaciju sa osobom koja vam se dopada medjutim svaki cas osecate da ste ispali budala.....kao, sta god kazete nemate pojma na kakav prijem ce to izaci.....toplo/hladno......

Verovatno je ta osoba kod koje trebate da se pazite da ne ispadnete budala jedan obicni egoista i prostak,narocito ako je to ucestalo.Obidji takvog,neka se njime bavi ko mora.
 
Znam da jesam :)
A da ga presečeš i da mu na posredan ali jasan način kažeš da nisi zaintersovana za seks sa njim (iako nije ništa ni spomenuo), on bi ti rekao da nije uopšte mislio na to.
A knedla mu stoji u grlu i popizdeo je najstrašnije.
I tako postaješ "prokleta ku.rva". :)

:) ma spomenuo je kroz zaebanciju a ja sam na to rekla da se ni ne nada, na lep nacin....
 

Back
Top