budala po osecaju

:) cekja, na sta si se zakacio sad????.....ajd ovako...kad mi se neko dopada to mu kazem posle odredjenog vremena kad sam sigurna da hocu da se blize upoznam....sa kim necu intimnije, i to kazem....a sad, sto se zezam i flertujem, pa to puno ljudi radi i ne vidim u tome nista lose.....zezamo se i zabavljamo na taj nacin i to nema veze sa sexom niti bilo cim drugim do zaebancijom.....

ali...neki ljudi to ne shvate kao zaebanciju i to je srž problema....
ako si osetila da te izbegava,verovatno on ima neki razlog i treba da ga poštuješ,jer nećeš ništa s njim.....
neki muškarci ženski lagani flert i zezanje tumače bukvalno iskonski....sad ću da te...
tu treba napraviti granice....
jer nismo mi svi isti,i ne treba praviti idealne slike ljudi jer oni to nisu....

nisam htela da te zezam,ali neke stvari si trebala sama da shvatiš....:cmok2:
samo da ti kažem da sam sve ponovo pročitala...i dalje ne razumem šta ti hoćeš od njega...
ti da flertuješ i zezaš se,a on da se smeje i da klima glavom...a možda bi želeo nešto mnooooooooga više....
pitaj ga na kraju krajeva...nemoj biti slabić....
 
:) cekja, na sta si se zakacio sad????.....ajd ovako...kad mi se neko dopada to mu kazem posle odredjenog vremena kad sam sigurna da hocu da se blize upoznam....sa kim necu intimnije, i to kazem....a sad, sto se zezam i flertujem, pa to puno ljudi radi i ne vidim u tome nista lose.....zezamo se i zabavljamo na taj nacin i to nema veze sa sexom niti bilo cim drugim do zaebancijom.....

Pa šta se primaš:zper:
Za sve treba imati takta i taktike, nismo ovce da idemo samo emocijama
i srcem, mozak uvek na Turn on:D.

Whatever. Na drugima je da prosude.

Ne sudi da ti ne bude suđeno:mrgreen:.
 
ali...neki ljudi to ne shvate kao zaebanciju i to je srž problema....
ako si osetila da te izbegava,verovatno on ima neki razlog i treba da ga poštuješ,jer nećeš ništa s njim.....
neki muškarci ženski lagani flert i zezanje tumače bukvalno iskonski....sad ću da te...
tu treba napraviti granice....
jer nismo mi svi isti,i ne treba praviti idealne slike ljudi jer oni to nisu....

nisam htela da te zezam,ali neke stvari si trebala sama da shvatiš....:cmok2:
samo da ti kažem da sam sve ponovo pročitala...i dalje ne razumem šta ti hoćeš od njega...
ti da flertuješ i zezaš se,a on da se smeje i da klima glavom...a možda bi želeo nešto mnooooooooga više....
pitaj ga na kraju krajeva...nemoj biti slabić....

:) ma da, kontam ja da se sa nekim ljudima jednostavno ne nadjes i da te taj ne shvata kako bi zeleo....samo da se razumemo, i on se zeza, nije on neko nevinasce.....aktivno ucestvuje u svemu......
 
:) ma da, kontam ja da se sa nekim ljudima jednostavno ne nadjes i da te taj ne shvata kako bi zeleo....samo da se razumemo, i on se zeza, nije on neko nevinasce.....aktivno ucestvuje u svemu......

aaaaaaaaaaa...pa nisam tako pročitala...nisi to dala k znanju....
znaš šta...ondak mu zavrći ja.ja kad je taka pićkica...ša da ti kažem....
znači pravi se nevinašce....:dash::dash:
 
aaaaaaaaaaa...pa nisam tako pročitala...nisi to dala k znanju....
znaš šta...ondak mu zavrći ja.ja kad je taka pićkica...ša da ti kažem....
znači pravi se nevinašce....:dash::dash:

:zcepanje: e a pazi najnoviji razvoj situacije.....ne da se ignorisati, jednostavno se gura i odlucim ti ja da ga bijem njegovim oruzjem, igrom toplo ladno.....sad ni njemu nista nije jasno, sav je zbunjen....:D....tako se preokrece situacija u moju korist......:mrgreen:
 

Back
Top