Brza voznja!

Ja kad hocu brzu voznju, vozim se aviJonom. :cool:

Svi koji po gradu voze nenormalno su retardirani.
Uzela bih takvima dozvolu dozivotno, kao i onima sto voze u pijanom stanju.
Al' posto retardima nije dovoljno oduzeti dozvolu, onda sa njima odmah na robiju pre nego ubiju ili osakate nekoga.
 
Jedina PRAVA vožnja je vožnja motora. Adrenalin džanki :lol:
Sve ostalo je povetarac, za babe i strine..
Neki ljudi, jednostavno, samo teraju auto, ne umeju da voze, sve nešto brzaju, pa koče po pola sata..kreteni..
Počela je da me smara vožnja automobilom, mislim da ću da radim na tome da uskoro dobijem šofera..a ja ću da vozim samo na otvorenim putevima sa oštrim krivinama. Jedino se tu vidi ko je munja.. i to je, isto, pravo uživanje..Tako je i Sloba..
 
Na autoputu ,a narocito onom prema Sloveniji(skoro nikad nema guzve)volim da osetim kako nasa mocna makina guta asfalt.Najbrze sto sam se usudila je 200,dok moj muz kada je raspolozen ide i preko toga(naravno kad sin nije sa nama)
Po gradu najcesce vozim ko baba,obicno ne prelazim 60.
 
Rally_Vozac:
Kakav bi to ja bio Rally_Vozac da ne volim brzu voznju, normalno da je obozavam ali samo sam i u noc. Brza voznja je nesto sto ima posebnu draz ako je volis, ne mora to biti neki sportski automobil moze biti obicni automobil ali ako si maher za volanom znaces o cemu pricam. Brza voznja samo na putevima van naselja je kljuc svega, uzasavam se jurnjave po gradskim ulicama punih prometa ljudi i dece u kolicima, u sebe sam potpuno siguran ali u auto nikad ne mozes da budes potpuno siguran ipak je to masina koju je covek izmislio a masini nikad ne vjeruj 100 procentno, tesko mi je to izgovoriti jer sam veliki ljubitelj svega sto ima tockove ali tako je. Pamet u glavu, i nogu na gas(i sa gasa, pokusaj da sto manje koristis kočnicu to je ključ vožnje ko to umije on je pravi majstor).
KO KOČI TAJ I GUBI :)

Pošto je ovo moj prvi post, nadam se da sam bio zanimljiv ilustativan i poučan. :|


Ali trka se ne dobija na kocenju kada se ulazi u krivinu, nego na ubrzavanju kada se izlazi iz krivine.

Zato nije bitno koliko kasno kocis, nego koliko raqno krenes da ubrzavas. ;)
 
Inace obozavam da przim kola, obilazim sa leve strane i preko (duple) pune linije, prolazim semafor treakom za skertanje desno, dok drugi stoje (ako potrefim da nailazim a da se tek otvorio smeafor) da startujem sa semafora i da posle par sekundi izgubim ostale u retorvizoru........ :):)

Ali treba znati i imato OK auto.
 
Podržavam. Ukoliko vam je toliko stalo do brze vožnje, radite to tamo gde ne ugrožavate druge. Znam da u Srbiji baš i nema raspoloživih trkališta koje možeš da iznajmiš na par sati i iživiš se, ali bolje onda sesti za PS#, nego se izmotavati po gradu. I previše ljudi ovde gine.
 
DisMisaL:
Podržavam. Ukoliko vam je toliko stalo do brze vožnje, radite to tamo gde ne ugrožavate druge. Znam da u Srbiji baš i nema raspoloživih trkališta koje možeš da iznajmiš na par sati i iživiš se, ali bolje onda sesti za PS#, nego se izmotavati po gradu. I previše ljudi ovde gine.


Ti uvek nesto moras da protivercis...

Ako je tebi isto PS i prava voznja, meni nije.
Osim toga da ja imam kesh (oh da... laaaki kesh) ja bih kupio trkacki auto i vozio trke i bio miran u Dgra ko bubica, ali jasno je da to nije tako lako.
 
livija:
shto s ti opasan! dok ne poqpish neko dete..... tebi bi stvarno trebalo oduzeti dozvolu..... :-?

Jesam :lol: jel te uzbudjujem :lol: ?

Ja to radim kada su nocu ulice puste!

Deca se ne setaju ulicama u 4h ujutru.

E sad ShBB KBB sam oseti na svojoj kozi, bolje reci na dzepu kada sam morao da kupujem gumu koju sam probusiop na bankinu, jos sam i jeftino prosao....
 
postoji neka velika istina...neshto beyond...

ljudi koji se lozhe da brzo poput munje prolete ulicama grada..ujedno su ti koji se lozhe na acu lukasa cecu karleushu i ekipu...vetjina ih je pobozhna i nose brojanice mada ima onih koji nose gumene narukvice (oni sa kozhnim narukvicama sa pozlatom su posebna pricha)...ista ti mogu se videti oko zhenskih srednjih shkola jer zhenke su njihova stvar...fudbal nezaboravimo...

ja tju tebe u bemvejcu vozat...ti meni pokazhi shta imash

urban ricky rulz !
 
Aleksej_BASO:
Ali trka se ne dobija na kocenju kada se ulazi u krivinu, nego na ubrzavanju kada se izlazi iz krivine.

Zato nije bitno koliko kasno kocis, nego koliko raqno krenes da ubrzavas. ;)
Pametno kocenje garantuje pobedu u trci. Ko ne koci - gine, ko mnogo koci stize poslednji. Nema tu rano - kasno kocenje nego kad treba i koliko treba. Jakim masinama se vadi iz krivine dodavanjem gasa.
 

Back
Top