Broj turista u Crnoj Gori smanjen, u Albaniji bum 3,5 miliona turista i Rusa sve vise

On sad hoce mene da uvredi sto mi je nadenuo srpsko ime.

Dragoljube.........kada bi Šiptar i hteo i želeo da kaže ovu reč koju si ti napisao a to je "nadenuo"......i ino malo zuba iz 100-tog puta u pokušaju ispalo bi mu iz vilica..............

Dragoljube, Dragoljube...........mator si a toliko lažeš ............:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Dragoljube.........kada bi Šiptar i hteo i želeo da kaže ovu reč koju si ti napisao a to je "nadenuo"......i ino malo zuba iz 100-tog puta u pokušaju ispalo bi mu iz vilica..............

Dragoljube, Dragoljube...........mator si a toliko lažeš ............:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa ja ne pisem sa vilicu nego sa prsti.
 
Ajde..........Dragoljube, ćuti i ne lupaj , nije ti dosta ove zajebancije.večeras što sam te izajebavao...........imam restoran pošalji mi pp.......evo javno ovde neka svi pročitaju....budi mi gost , da se ne svadjamo a ja ću da ti serviram najbolju Beogradsku tašak - sarmu........legendarnu...

Pa ostavi mozda i navratim ako budem negde gde ti je restoran,hvalja.
 
Crnogorac koji ne voli Beograd, znam da je svima vama to neshvatljivo, ali ga zaista ne volim :P

Ne volim ni ja Podgoricu, pa znam da je objektivno ljepša od Nikšića.

Mada, znam i razloge zašto je to tako, al' ajd' sad, nije to tema...

Ali, Tirana ljepša od Beograda...sinoć ti nisam dao reputaciju, bio sam u šoku, ali jutros moram :mrgreen:
 
Ne volim ni ja Podgoricu, pa znam da je objektivno ljepša od Nikšića.

Mada, znam i razloge zašto je to tako, al' ajd' sad, nije to tema...

Ali, Tirana ljepša od Beograda...sinoć ti nisam dao reputaciju, bio sam u šoku, ali jutros moram :mrgreen:

Ti ne volis Podgoricu zbog Podgoracana :lol:

Ja ne volim Beograd ne zbog Beogradjana nego zbog samog grada, koji se postepeno pretvara u dzunglu. One zgrade u Tiranu jesu drecave za moj i tvoj ukus, ali nijesu zapustene. a u BG jos mozes naci rusevine od bombardovanja.

A i ne bih volio da zivim tamo, jer znam po mojim kratkotrajnim boravcima gore kako bi mi bilo.

Za reputaciju ti hvala, bas si zlatan :P
 

Back
Top