Britney Spears...slusati ili ubiti?

[quote="3APA3ASvako delo koje se napravi da bi se zaradio novac, po difoltu me ne zanima. To sto ima strashan glas ili sto je muzika "dobra" je potpuno nebitno kada to gledash iz ovog ugla. Jedini razlog zashto te pesme postoje jeste da se zgrne novac. Chim novac udje u igru od iskrenosti vishe nema nishta. Ja bash to kapiram kao poentu jednog dela.[/quote]A izvini,od cega oni treba da zive???od "iskrene muzike"???To da je Britni guska,stoji,ali pa sta ako provode sate u studiju i RADE za novac???

Ne mogu oni da crkavaju od gladi da bi ih neko tamo obozavao :roll:
 
Pre neki dan sam pokušala da gledam onaj njen film "crossroads", valjda se tako zove, i iznervirala se u roku od 10 minuta. Svaka scena- Britni u rozom! Deluje kao da je neka desetogodišnjakinja maštala u sobi pa to iznela u javnost! Mislim da bi Teletabisi smislili bolju i originalniju priču
 
Tinar:
RaiKkonen 911:
DisMisaL:
Master_Chief:
Britni je postala komercijala teska...
A bila je tako underground.
BOLESNO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:

bolest
2.gif
 
Gledao sam na vh1 emisiju o Britni i prikazivali su njene nastupe jos kada je bila mala klinkica,cini mi se od oko 12-13 godina.Jedno je bilo ocigledno-pevala je izuzetno dobro i izvlacila iz grla neke tonove da je publika bila odusevljena kako jedno malo dete tako moze da peva.Dakle,ja od tada nesumnjam da ona zna da peva.Problem sa njenim pevanjem moze da bude samo u tome kakve pesme peva,a sigurno ne da li zna da peva
 
Indeed_girl:
jeca ns:
Pre neki dan sam pokušala da gledam onaj njen film "crossroads", valjda se tako zove, i iznervirala se u roku od 10 minuta. Svaka scena- Britni u rozom! Deluje kao da je neka desetogodišnjakinja maštala u sobi pa to iznela u javnost! Mislim da bi Teletabisi smislili bolju i originalniju priču
Zato i jeste nekad bio najgori film godine

Jest, stvarno je glupav film.
Džaba što glumi poznata faca, film nema zanimljivu radnju i to je sasvim dovoljno da propadne.
 
dzerod:
Gledao sam na vh1 emisiju o Britni i prikazivali su njene nastupe jos kada je bila mala klinkica,cini mi se od oko 12-13 godina.Jedno je bilo ocigledno-pevala je izuzetno dobro i izvlacila iz grla neke tonove da je publika bila odusevljena kako jedno malo dete tako moze da peva.Dakle,ja od tada nesumnjam da ona zna da peva.Problem sa njenim pevanjem moze da bude samo u tome kakve pesme peva,a sigurno ne da li zna da peva


Samo cu reci SVAKA CAST!!!!To je pravi odgovor.Znaci poenta je da ona ZNA DA PEVA,a da je pitanje kakve pesme peva.
 
jeca ns:
Pre neki dan sam pokušala da gledam onaj njen film "crossroads", valjda se tako zove, i iznervirala se u roku od 10 minuta. Svaka scena- Britni u rozom! Deluje kao da je neka desetogodišnjakinja maštala u sobi pa to iznela u javnost! Mislim da bi Teletabisi smislili bolju i originalniju priču

Jao da majko mila kako je nije sramota da bude u rozom ...jao to je tako fensi pa ja bih je ubila zbog toga....strasno....trebala je da se obuce u crno i da zakolje par mafijasha onda bi film bio cool jel da?!

Jezim se polako od svih sranja koja procitah na ovoj temi......
 
wild_child:
jeca ns:
Pre neki dan sam pokušala da gledam onaj njen film "crossroads", valjda se tako zove, i iznervirala se u roku od 10 minuta. Svaka scena- Britni u rozom! Deluje kao da je neka desetogodišnjakinja maštala u sobi pa to iznela u javnost! Mislim da bi Teletabisi smislili bolju i originalniju priču

Jao da majko mila kako je nije sramota da bude u rozom ...jao to je tako fensi pa ja bih je ubila zbog toga....strasno....trebala je da se obuce u crno i da zakolje par mafijasha onda bi film bio cool jel da?!

Jezim se polako od svih * koja procitah na ovoj temi......


Slazem se sa Wild Child.Nije sve vreme bila u roze obucena.Sta ne sme roze da nosi????Zabranjena boja?
Film nije uopste toliko los.Ima prosecnu radnju,dosta realnu pricu,ona dobro glumi.Sve u svemu nije los.Ali definitivno bi trebalo reci Britney da glumi u nekom sektaskom filmu,posto je "veliki" prekrsaj sto se u roze obukla.
 
Lucky girl:
wild_child:
jeca ns:
Pre neki dan sam pokušala da gledam onaj njen film "crossroads", valjda se tako zove, i iznervirala se u roku od 10 minuta. Svaka scena- Britni u rozom! Deluje kao da je neka desetogodišnjakinja maštala u sobi pa to iznela u javnost! Mislim da bi Teletabisi smislili bolju i originalniju priču

Jao da majko mila kako je nije sramota da bude u rozom ...jao to je tako fensi pa ja bih je ubila zbog toga....strasno....trebala je da se obuce u crno i da zakolje par mafijasha onda bi film bio cool jel da?!

Jezim se polako od svih * koja procitah na ovoj temi......


Slazem se sa Wild Child.Nije sve vreme bila u roze obucena.Sta ne sme roze da nosi????Zabranjena boja?
Film nije uopste toliko los.Ima prosecnu radnju,dosta realnu pricu,ona dobro glumi.Sve u svemu nije los.Ali definitivno bi trebalo reci Britney da glumi u nekom sektaskom filmu,posto je "veliki" prekrsaj sto se u roze obukla.

Ma da tako visokoumna radnja, takvu sam pouku izvukla iz tog filma da ću sam oći mirno da spavam! :D Postoje i druge vrste filmova osim tih ružičastih i onih sektaških ili akcionih! Da li je neko nekad čuo za "Foresta Gampa", "Blistavi um" i slično, ne sćam se da je iko ikoga ubio!
Usput rečeno, nije problem u rozoj boji( ko kaže da je ja ne nosim), već u samoj "ružičastoj tematici" filma. Još ćeš me ubediti da je onaj "Newlyweds" sa Džesikom Simpson na MTV-u sasvim realna spontana priča iz koje svako dete treba da nauči "kad porastem biću Barbika, imaću veliku kuću sa bazenom i muža Kena pred kojim ću se stalno nešto njariti a on će mi ugađati i tada ću biti srećna" Shvati- to je ispiranje mozga i stvara iskompleksirane ljude nezadovoljne sobom jer nemaju sve to!
 
Gledala sam i Forest Gamp i Blistavi um i dobri su filmovi,niko to ne porice,samo sto ne znam cemu tolika fama oko nosenja roze boje.Izvini,ali Crossroads nije toliko los film.Ne daje neki los uticaj.Sasvim prosecan film.Ima ok pricu....A ovo sa Dzesikom,to samo glupe ljude moze da natera da imaju komplekse.To ce da gleda onaj kome se svidja,a ne neko ko ce sebe da muci gledajuci to i znajuci da nikad toliko para nece imati.To je neobavezna emisija,bez ikakvog pritiska,niti sa nekim komplikovanim sadrzajem.Nek je gleda ko hoce...
 
Бритни је право оличење глобалистичког *. Милиои девојчица желе да постану Бритни када порасту. А ко је заправо бритни? Једна америчка глупача коју су средили (за мој укус одвратно) и пуштали је недељама на МТВ-у. Када нека од тих девојчица порасте желеће да има брдо пара и препун ормар гардаробе и мала слатка кола (која, успу речено, коштају много више он нормалних "мушких" кола)... Како ће она то учинити? Па удаће се за неког буржуја (који је наравно много старији од ње) и покушаће да од њега извуче што више пара, а када достигне неки максимум развешће се и удати за следећег (чувено "Џек, моја и твоја децу туку нашу децу"). Тко се уништава породица као стуб друштва, а када униште породицу неће бити проблема да нас све науче да једемо у меку и пијемо колу (* их она). Сви ћемо радити за велике мултинационалке и бићемо сј***ни. Мој одговор на питање је УБИТИ!!!! :evil: :twisted:
 
Hmmmm pa sta ako je to sve fol.....zar je to zabranjeno?
Po cemu je Britni veci folirant od mase metal bendova?
Zar foliranja nema i u metalu i rocku i repu?
Krenimo samo od laznih satanista ,od repera koji geto nisu videli,od napaljenih klinki sa gitarama koje misle da su cool jer su napustile skolu sa 16 i sad su Heavy?
Ono sto sam vec rekla i mislim da cu ovom recenicom sve reci zato je iscitajte par puta molim vas
DRUGI MOGU DA UTICU NA VAS ONOLIKO KOLIKO IM TO DOZVOLITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Britni ume da peva,mislim da je to dokazala jos u mladosti.....
Njen izgled i imidz je individualna stvar i vama moze to da se svidi ili ne ali nemate pravo da sudite i ocenjujete jer nit ste strucnjaci a vala niti se mozda drugima ne svidja vash stil.
Ocete da ubijete Britni......opasni mali rokeri i metalci.....sta vi bre ima da sudite?!
Koja je razlika izmedju klinke koja odrasta na Britni i one koja odrasta uz Mayhem?
Jel to znaci da su sva deca koja slusaju Britni buduce sponzoruse a ove druge sektasice i antihristi u usponu?
Pricate o komercijali........ma sta serete vecina muzike se danas svodi na to....ocemo od rocka da krenemo...od metala?Svi se pozivate na underground a o njemu mozete samo da sanjate.........toliko o vasoj muzickoj informisanosti.........

Vi nemate pravo da sudite ko ce da bude ubijen jer ste pre svega subjektivni.
I iskreno zacudila me kolicina zatupljenosti i ogranicenosti na ovoj temi......govorite o nekom moralu,o ljudima koji vas generalizuju i pricaju o necemu o cemu ne znaju nista a vi radite to isto......
Ja Britni ne gotivim ali je ni ne mrzim......i muka mi je od malih zatupljenih umova........
No ok mozda je za to najvise kriv autor ove teme koji je postavio jedno od najidiotskijih pitanja ikada na krstarici..........
 
:roll: :roll: Znachi, ne shvatam kako su svi shvatili ono "ubiti" u naslovu. To je metaforichno znachenje za "ne slushati". Zato sam ja rekla "ubiti", shto u prevodu znachi "ne slushati". Britni je velika foliraza, kao i pola tog "muzichkog" sveta, i mislim da to svi znaju. Ovo je tema o Britni, a ne o metalcima, reperima... Kao prvo, ona nema nikakv glas i onaj post o tome kako ja pevala sa 12-13 godina, nije tachan. To si pomeshao/la sa Agilerom poshto je Britni pochela da "peva" tek kasnije i zapochela karijeru tako shto je poslala kasetu sa snimljenom pemsom za crtac "Mulan" a pre toga je "pevala" po trznim centrima. Samim tim shto se prihvatila tog "posla", shto je dozvolila da je tako komercijalizuju i teraju da pricha kako je devica a da posle godinu dana govori kako je ona hot i sexy, chini je stupidnom. Ne samo nju, nego sve koji to rade, ali pvde je tema o Britni, ne zaboravite to pre nego shto pochnete da prichate o reperima i metalcima. Ona je u 21. godini postala alkos (sama priznala) i proglashena nebrojeno puta za najgore obuchenu zenu sveta da ne vidim vishe tu nekog uzora... :roll:
 
Па репери и металци јесу највећи позери. Сви дечаци су од 5 до 7 разреда неки репери, онда углавном пређу на метал до другог средње и нонда (најкасније за осамнести рођендан) почну да слушају народњаке у најгорм облику. Проблем је у томе што девојчицама испирају мозак овим *, а томе можемо додати и тин часописе у којим су главне теме "Секс на једну ноћ је ОК", како најбољој другарици преотети "фрајера", 15 начина да јој уништиш журку... Ми смо раније девојћицама избацивали оваква * кроз прозо. Не интересује ме како си ти мислила да назовеш тему. Ти си написала шта си написала! Мој одговор је и даље УБИТИ!
 

Back
Top