Britney Spears...slusati ili ubiti?

"ahahahahahahahaha" kako je ovo zanimljivo
34.gif
:roll: moje misljenje stoji,kad nju uporedish sa osobama sa muzickog faxa ili barem kome je priroda bila darezljivija...mislim da bi britni bez back sing-era crkla... se kladimo?
21.gif
 
Lucky girl:
A koji si pa ti faktor da o tome sudis???Sta,ides po principu,svi su glupi,ja sam najpametnija.Kao sto rekoh to je stvar ukusa.Po meni i po dosta njih britney ZNA DA PEVA.Kristicari mogu da budu matori koliko hoces,ali oni imaju neki fakultet...I rekla sam da necu da se svadjam,mada ne volim ljude koji misle da sve znaju...
Ma nisu svi glupi, samo sam ja najpametnija. Zar uopshte mozesh da sumnjash u to? 8)
Britni ne zna da peva. UBITI, UBITI, UBITI, UBITI...
:twisted:
 
Tinar:
Lucky girl:
A koji si pa ti faktor da o tome sudis???Sta,ides po principu,svi su glupi,ja sam najpametnija.Kao sto rekoh to je stvar ukusa.Po meni i po dosta njih britney ZNA DA PEVA.Kristicari mogu da budu matori koliko hoces,ali oni imaju neki fakultet...I rekla sam da necu da se svadjam,mada ne volim ljude koji misle da sve znaju...
Ma nisu svi glupi, samo sam ja najpametnija. Zar uopshte mozesh da sumnjash u to? 8)
Britni ne zna da peva. UBITI, UBITI, UBITI, UBITI...
:twisted:


Mislim da si oko te cinjenice zesce pogresila.A i razocarana sam sa tvojim stavom ubiti,ubiti...Sta,imas 16,17 godina...koliko vec,a tako nezrela razmisljanja.Britney ne bi pukla bez vokala.Imam i snimak da vam to dokazem,samo ne znam kako da ga stavim da moze da se downlouduje.
 
Lucky girl:
Tinar:
Lucky girl:
A koji si pa ti faktor da o tome sudis???Sta,ides po principu,svi su glupi,ja sam najpametnija.Kao sto rekoh to je stvar ukusa.Po meni i po dosta njih britney ZNA DA PEVA.Kristicari mogu da budu matori koliko hoces,ali oni imaju neki fakultet...I rekla sam da necu da se svadjam,mada ne volim ljude koji misle da sve znaju...
Ma nisu svi glupi, samo sam ja najpametnija. Zar uopshte mozesh da sumnjash u to? 8)
Britni ne zna da peva. UBITI, UBITI, UBITI, UBITI...
:twisted:


Mislim da si oko te cinjenice zesce pogresila.A i razocarana sam sa tvojim stavom ubiti,ubiti...Sta,imas 16,17 godina...koliko vec,a tako nezrela razmisljanja.Britney ne bi pukla bez vokala.Imam i snimak da vam to dokazem,samo ne znam kako da ga stavim da moze da se downlouduje.
idi na http://www.yousendit.com pa ga uploaduj tamo
 
Lucky girl:
Tinar:
Lucky girl:
A koji si pa ti faktor da o tome sudis???Sta,ides po principu,svi su glupi,ja sam najpametnija.Kao sto rekoh to je stvar ukusa.Po meni i po dosta njih britney ZNA DA PEVA.Kristicari mogu da budu matori koliko hoces,ali oni imaju neki fakultet...I rekla sam da necu da se svadjam,mada ne volim ljude koji misle da sve znaju...
Ma nisu svi glupi, samo sam ja najpametnija. Zar uopshte mozesh da sumnjash u to? 8)
Britni ne zna da peva. UBITI, UBITI, UBITI, UBITI...
:twisted:


Mislim da si oko te cinjenice zesce pogresila.A i razocarana sam sa tvojim stavom ubiti,ubiti...Sta,imas 16,17 godina...koliko vec,a tako nezrela razmisljanja.Britney ne bi pukla bez vokala.Imam i snimak da vam to dokazem,samo ne znam kako da ga stavim da moze da se downlouduje.

HOCEMO FAJT!!!!!!!! :lol: :lol:
 
Tinar:
:roll: :roll: Znachi, ne shvatam kako su svi shvatili ono "ubiti" u naslovu. To je metaforichno znachenje za "ne slushati". Zato sam ja rekla "ubiti", shto u prevodu znachi "ne slushati". Britni je velika foliraza, kao i pola tog "muzichkog" sveta, i mislim da to svi znaju. Ovo je tema o Britni, a ne o metalcima, reperima... Kao prvo, ona nema nikakv glas i onaj post o tome kako ja pevala sa 12-13 godina, nije tachan. To si pomeshao/la sa Agilerom poshto je Britni pochela da "peva" tek kasnije i zapochela karijeru tako shto je poslala kasetu sa snimljenom pemsom za crtac "Mulan" a pre toga je "pevala" po trznim centrima. Samim tim shto se prihvatila tog "posla", shto je dozvolila da je tako komercijalizuju i teraju da pricha kako je devica a da posle godinu dana govori kako je ona hot i sexy, chini je stupidnom. Ne samo nju, nego sve koji to rade, ali pvde je tema o Britni, ne zaboravite to pre nego shto pochnete da prichate o reperima i metalcima. Ona je u 21. godini postala alkos (sama priznala) i proglashena nebrojeno puta za najgore obuchenu zenu sveta da ne vidim vishe tu nekog uzora... :roll:

Nisam pogresio kada sam rekao da sam video Britni na vh1 kako peva sa 12-13 godina i da je publika bila odusevljena njenim nastupom.Uostalom,znam da vizuelno razlikujem Britni i Agileru,a i cela je emisija bila posvecena Britni.Kada je Britni pocela svoju karijeru uopste nije ni bitno (nepratim ju bas,ali cini mi se da joj je prvi album bio 1999).Poenta moje price je bila da ona zna da peva,a to kakave pesme peva je druga prica.Uostalom,i Saban Saulic zna da peva,i to odlicno,ali mu je gomila pesama iz 90-ih cista katastrofa i tracenje talenta.A i to da je Britni alkos nema veze sa kvalitetom pevanja,gomila te estrade su,nazalost,narkomani i alkoholicari i imaju svakojake bolesne imidze samo da bi bili "cool" sto samo govori o snobizmu i idiotizmu koji se forsira u sveto sou biznisa
 
Ne,nece biti fajta... :lol: Samo me je zacudila ona devojka,sto se potpisuje kao Tinar,sto nezrelo razmislja.Nemam nista protiv nje.I eto koliko je upucna,NIJE BRITNEY POSLALA SVOJE PEVANJE ZA MULAN,VEC KRISTINA...Zato je i pevala na soundtracku.Tako da mi je zao,ali Tinar nisi ipak najpametnija. :lol: Sledeci put proveri,pre nego sto nesto napises.I Britney jeste pevala sa 9-10 godina i to fantasticno....
 
Lucky girl:
A koji si pa ti faktor da o tome sudis???Sta,ides po principu,svi su glupi,ja sam najpametnija.Kao sto rekoh to je stvar ukusa.Po meni i po dosta njih britney ZNA DA PEVA.Kristicari mogu da budu matori koliko hoces,ali oni imaju neki fakultet...I rekla sam da necu da se svadjam,mada ne volim ljude koji misle da sve znaju...

Pa zna ona da peva,znam i ja-al uzasno zvucim...Ona jednostavno ima prosecan glas koji uz malo kompjuterske obrade zvuci zanimljivo...
 
Ne,ne..Ona zna super da peva...Ja bih poslala ovde na forumu snimak,ali ne znam kako.Znam da mi je britgirl dala sajt,ali nekako ne mogu da se snadjem. :( Ali ako ikad uspem,poslacu ovde,pa da cujete.Ja stojim iza toga da super peva,a vi mislite kako hocete.Bilo bi smesno kad bi svi mislili isto.Neka uzviaju u njoj oni koji je vole,a oni koji je ne vole...PA NEKA JE NE MRZE,samo neka je puste da radi svoj posao..
 
Ne kazem da su joj svi textovi dubokoumni,ali ih ima itekako...Oni koji nisu dubokoumni,oni i jesu stavljeni kao singlovi...Mada i medju singlovima ima dobrih tekstova npr. Everytime,Overprotected,From the bottom of my broken heart,Not a girl,Born to make you happy,a za ostale textove priznajem da nemaju neke textove,ali na albumu def.ima dobrih textova..
 
Lucky girl:
Ne kazem da su joj svi textovi dubokoumni,ali ih ima itekako...Oni koji nisu dubokoumni,oni i jesu stavljeni kao singlovi...Mada i medju singlovima ima dobrih tekstova npr. Everytime,Overprotected,From the bottom of my broken heart,Not a girl,Born to make you happy,a za ostale textove priznajem da nemaju neke textove,ali na albumu def.ima dobrih textova..

ma ne Lucky ne shvatash poentuuuu
Da bi text bio " dubokoumaN" on mora da bude napisan simbolima i nerazumljiv.
Ako napises
Sreco ja te volim
Zivim za tebe
to nije dubokoumno
ali ako napises
O krvavi andjele
Severni vetrovi nose moje srce ka tebi
E to je dubokumno
Kontash? :lol:
 
Ok,shvatam... :lol:
Ne,ali uopsteno htela sam da kazem,da joj nisu textovi toliko losi...A ako pricamo o dubokoumnosti,onda je def pesma SHADOW,Britnina odlicna pesma.Plus to sto je ona napisala. :lol:
SHADOW
Your body’s warm
But you are not
You give a little
Not a lot
You coup your love
Until we kiss
You’re all I want
But not like this
I’m watching you disappear
But you, you were never here

It’s only your shadow
Never yourself
It’s only your shadow
Nobody else
It’s only your shadow
Filling the room
Arriving too late
And leaving too soon
And leaving too soon

Your body gives
But then holds back
The sun is bright
The sky is black
Can only be another sign
I cannot keep what isn’t mine
You left and it lingers on
But you, you were almost gone

It’s only your shadow
Never yourself
It’s only your shadow
Nobody else
It’s only your shadow
Filling the room
Arriving too late
And leaving too soon
And leaving too soon

I cannot tell if you mean what you say
You say it so loud, but you sound far away
Maybe I had just a glimpse of your soul
Or was that your shadow I saw on the wall
I’m watching you disappear
But you, you were never here

It’s only your shadow
Never yourself
It’s only your shadow
Nobody else
It’s only your shadow
Filling the room
Arriving too late
No, no, no
It’s only your shadow
It’s only your shadow
Nobody else
It’s only your shadow
Arriving too late
And leaving too soon

It’s only your shadow


Jel vam se svidja?
 
Your body gives
But then holds back
The sun is bright
The sky is black
Can only be another sign
I cannot keep what isn’t mine
You left and it lingers on
But you, you were almost gone

ovaj deo mi je simpatican,no sumnjam iskreno da i ona to sama pishe...sad sta je tu je :roll:

e da lucky zanima me 1 stvar,sta je brit od skole zavrsila(muzicku i dokle osnovno obrazovanje)to zaista nigde nisam nasla a bash me zanima
 
Ne,ovu pesmu je napisala uz pomoc grupe Matrix...
Muzicku skolu nema zavrsenu,ali imala je casove igre,pevanja i glume od strane nekih skolovanih ljudi.Mada,retko ko je i zavrsio neku muzicku skolu...A imala je privatne prof.koji su joj pomogli gimn.da zavrsi,posto je prekinula sa skolom,kad je postala poznata.A faks nema...
 

Back
Top