Branislav Lecic-Moja Srbija

Gosn Lečić je neviđeno razložniji i bolji političar od Čede. Slušao sam ga sat vremena na palmi+ i bio je potpuno OK. Nije moja pol. opcija i ne znam kako će se razvijati Pokret za Srbiju, ili kako se već zove, ali mi je mnogo prihvatljiviji od LDP-a.
 
ne, amfilohije je jos uvek tu, pahomi itd... ja ne vidim njih na delu da nesto rade, samim tim se i ne zalazu...

Osim ako ne mislis da je ldp jedina demokratska politicka partija? ;)

Sta ti imas protiv Amfilohija?Amfilohije radi ono sto svaki patriotski nastrojen svestenik radi kad mu je stado tj. verniciu opasnosti.Dalaj Lama ***** li ***** pa ne vidim da njemu nesto puno zamerate...
 
Sta ti imas protiv Amfilohija?Amfilohije radi ono sto svaki patriotski nastrojen svestenik radi kad mu je stado tj. verniciu opasnosti.Dalaj Lama ***** li ***** pa ne vidim da njemu nesto puno zamerate...

decko, duhovni zivot je duhovni zivot, a svetovni svetovni, to je bar kod nas pravoslavaca razdvojeno... nema mesta i za politiku i za duhovno uzdizanje u istom bicu ;);)

ja nisam budista nego sam pravoslavni hriscanin, a hriscanstvo se zalaze za mir i ljubav, a ne ono sto sire amfilohije i drustvo ;)

onog trenutka kada takvi ljudi odu ja cu sa ponosom otici ponovo u crkvu, popa nazvati ocem itd...a do tada cu biti hriscanin u svojoj kuci jer ne mislim da zasluzuju toliko moje paznje ;)
 
nije pahomije spc,nego je jedan pedofil..shta je kriva crkva kriva za to shto ima jednog takvog..to nije masovno kao kod katolika..a pakija u tvorza da vidi kako je to kad te kavaju..naravno

spc nije preduzela odgovarajuce mere, sakrili su ga pod mantiju vecih "cinova" ;);) zato je kriva spc... onog trenutka kad se takvi slucajevi osude, a od amfilohijevih izjava se ograde ja cu ih smatrati crkvom ;);)
 
neznash ti bash puno o spc..nije to policija da kontrolishe svoje clanove..ako neko hoce da se politicki angazuje ,ne postoji nacin da se spreci u tome..tako da to shta prica Ampilokije nije stav crkve..stav crkve je ono shto prica patrijarh..
 
Poslednja izmena:
neznash ti bash puno o spc..nije to policija da kontrolishe svoje clanove..ako neko hoce da se politicki angazuje ,ne postoji nacin da se spreci u tome..tako da to shta prica Ampilokije nije stav crkve..stav crkve je ono shto prica patijarh..

Ja ne znam kako funkcionise spc jer nisam ni svestenik ni monah, ali znam da je to spc morao da osudi, pahomija i ove govore radovica, patrijarh trenutno nije bas najsposobniji ali ima tu jos ljudi koji su to mogli da odrade....

Daleko od toga da tu nema pravih monaha i svestenika, ali nazalost sve dok se ne proceslja tesko da cu moci da tamo potrazim mir ili sta vec ;)
 

Back
Top