Bolovanje za vlasnike pasa i mačaka?

Дајте људи, на овим просторима се не поштује ништа од Закона о раду.
Не рачунам државне институције.
Породиље немају породиљско, болесни добијају отказе...
Јел ме заебавата да се поред свега ово предложи или чак и усвоји?!
 
Најјачи су ми ови сељобери што се шатро згражавају на власнике паса и мачака. Док уједно седе и смрде из неке фотеље једући најјефтинији чипс и циркајући највећи крш од пива. И тако дебели, задригли, мрзе себе и све око себе.
 
Дајте људи, на овим просторима се не поштује ништа од Закона о раду.
Не рачунам државне институције.
Породиље немају породиљско, болесни добијају отказе...
Јел ме заебавата да се поред свега ово предложи или чак и усвоји?!
I seksualni rad
 
Дајте људи, на овим просторима се не поштује ништа од Закона о раду.
Не рачунам државне институције.
Породиље немају породиљско, болесни добијају отказе...
Јел ме заебавата да се поред свега ово предложи или чак и усвоји?!

Ja bih glasao za takav zakon, ionako je sve apsurdno, jedan manje-vise apsurd u apsurdistanu se ne bi ni osetio 😂
 
IMG_20240127_014527.jpg
 
Pa borio sam se za to, nije palo s neba 😁

Ko hoce ovamo, pomazem logisticki, od skoro imam i Kleingarten, pa mozemo da posejemo malo luka i sargarepe 😁
Па ја ти не завидим. Заправо сам сад ту , могу кад год хоћу и да останем али нећу.

Не замери, није злонамерно али јесте ми феноменолошки занимљива потреба свих који одлуче да оду и да се не врате ипак желе још горе овима који остају.
Ето.
 
Па ја ти не завидим. Заправо сам сад ту , могу кад год хоћу и да останем али нећу.

Не замери, није злонамерно али јесте ми феноменолошки занимљива потреба свих који одлуче да оду и да се не врате ипак желе још горе овима који остају.
Ето.

Potpuno si pogresno zakljucila.
Prvo, ja nemam pojma gde cu da budem za 3 godine, kamoli da li cu da se vratim jednog dana.
A drugo, i te kako zelim da bude bolje, i posle trista godina borbe za bolje, jedini nacin da bude bolje je da se apsurd dovede do jos veceg, apsolutnog apsurda - pa da se ljudi osveste i shvate da sami moraju da rese probleme. A ne da cekaju vodju (Tita, Vucia) ili spasioca (Isusa).
Odosmo s teme
 
Па ја ти не завидим. Заправо сам сад ту , могу кад год хоћу и да останем али нећу.

Не замери, није злонамерно али јесте ми феноменолошки занимљива потреба свих који одлуче да оду и да се не врате ипак желе још горе овима који остају.
Ето.
Tu potrebu zapažaju mnogi: Pokondirenost se na malograđane lepi kao mušice na med.
 

Back
Top