Bolje je biti los ! ! !

Verovatno zato sto se uvek nekako zakacis za cudnu zensku vrstu :roll:
Stvarno, koliko god ima losih mladica, isto toliko ima takvih devojaka.
A ima nas i "dobrih" :lol:
Teorija ti je cista 2-jka, necu da te obaram na popravni.
Potrudi se na pismenom :lol:
Pitanje za 3-jku- Sta bi vecina devojaka kojima veliki mozak nije ostecen uradila da ih ispalis u poslednjem trenutku?
a) to ih jos vise uzbudjuje :lol: (bolest :shock: )
b) dobijes jos jednu sansu
C) prepiru se, ali ok, pruzaju jos 2 sanse
d) posalje ti nezan samar :lol:
e) ne zeli vise da te vidi, cak i ako idete u istu "Pekabetu"...zivite u istoj ulici :lol:
f) svaki komentar je suvisan :roll:
zahvaljuje Bogu sto je shvatila na vreme-da si djubre(istina boli :( )
 
Hurricane:
Iskreno, i nije vas tesko provaliti...
...imate neke osnovne potrebe, nagone...sve u svemu, sablonski se ponasate...
E, sad, potrebna je odredjena doza mudrosti i moc da se u zeni vidi i nesto vise od malog crnog trouglica koji je i njeno osnovno sredstvo za manipulaciju...
...ako covek to uspe, nema te cice koju nece vrteti oko malog prsta...jer kako neko rece:"zenski mozak je kao plitak potok..."

pozdrav stovane dame :wink: :)
:shock: Ja bih to malo obrnula, tipa: Potrebna je velika kolicina gluposti da se u zeni ne vidi nista vise od malog crnog trouglica. U takvoj situaciji postoje mnoga sredstva za manipulaciju...
I da, ako je za provaljivanje plitkog potoka potrebna odredjena doza mudrosti, onda nesto sa mojom logikom def. nije u redu :!: :roll:
Preturi ti to jos malo po glavi... :wink:
 
Nekome ne vredi objasnjavati :evil:
Sta si mislio da pocnemo sve redom da te uveravamo u nesto suprotno... :shock:
Hey...kako planete ovih dana, Mars napada?
Spusti se na planetu Zemlju, decko 8)
Ipak sam trebala da te oborim, ne znas ni za bednu dvojku :twisted:
 
wishfish:
Hurricane:
Iskreno, i nije vas tesko provaliti...
...imate neke osnovne potrebe, nagone...sve u svemu, sablonski se ponasate...
E, sad, potrebna je odredjena doza mudrosti i moc da se u zeni vidi i nesto vise od malog crnog trouglica koji je i njeno osnovno sredstvo za manipulaciju...
...ako covek to uspe, nema te cice koju nece vrteti oko malog prsta...jer kako neko rece:"zenski mozak je kao plitak potok..."

pozdrav stovane dame :wink: :)
:shock: Ja bih to malo obrnula, tipa: Potrebna je velika kolicina gluposti da se u zeni ne vidi nista vise od malog crnog trouglica. U takvoj situaciji postoje mnoga sredstva za manipulaciju...
I da, ako je za provaljivanje plitkog potoka potrebna odredjena doza mudrosti, onda nesto sa mojom logikom def. nije u redu :!: :roll:
Preturi ti to jos malo po glavi... :wink:

...ha, cico, nemoj da potcenjujes moci malog crnog trouglica i njegovih saveznika (prsonality i ostale zanosne obline)...nije bas tako lako baciti pogled iza toga...niste vi tek tako uspesne u manipulaciji !

...jeste da je potok plitak, ali zbog njegove lepote nije lako sagledati mu sustinu.......da je to, ipak, samo plitak potok i nista vise...

...i da, devojke, opustite se malo......to je sve tako od kad je sveta i veka i sve fino funkcionise, pa zasto se nervirati?!
 
Hurricane:
...ha, cico, nemoj da potcenjujes moci malog crnog trouglica i njegovih saveznika (prsonality i ostale zanosne obline)...nije bas tako lako baciti pogled iza toga...niste vi tek tako uspesne u manipulaciji !
Ipak je mozak direktor: on upravlja ostalim delovima mehanizma, pa i 'lakocom bacanja pogleda na razne strane'...Tako da decko :arrow: THINK ABOUT IT :!:
Hurricane:
...jeste da je potok plitak, ali zbog njegove lepote nije lako sagledati mu sustinu.......da je to, ipak, samo plitak potok i nista vise...

...i da, devojke, opustite se malo......to je sve tako od kad je sveta i veka i sve fino funkcionise, pa zasto se nervirati?!
Ko se nervira :?: Vazan je entuzijazam u poducavanju mladih... :wink:
 
devojke , zar niste cule da se isti ljudi nekako uvek pronadju.....

sad kad vidim kako decko razmislja, ne cudi me sto je naletao na takve "sablonke".....

udruzenje zena sa foruma te iskreno zali dragi moj.......

ah, da........posto si ubedjen da si nas iznervirao evo saljemo ti i puno osmeha.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Hurricane:
Devilishgirl:
Nekome ne vredi objasnjavati :evil:
Sta si mislio da pocnemo sve redom da te uveravamo u nesto suprotno... :shock:
Hey...kako planete ovih dana, Mars napada?
Spusti se na planetu Zemlju, decko 8)
Ipak sam trebala da te oborim, ne znas ni za bednu dvojku :twisted:

...calm down, sweet pussy :wink:

Well, ako sam ja pussy...sto, priznajem iritira kad je upuceno od strane takvog muskog primerka- ti si od sada pa nadalje Dick :lol:
Lepo zvuci, zar ne 8)
 
Hurricane:
A kako mislis da mozak (pa cak i muski) moze da odoli (i obrati paznju na nesto drugo) tako savrsenoj bozijoj kreaciji kakve su zenske obline??? THINK ABOUT IT
Opet nisi shvatio....Sve ima formu i sadrzaj...U redu je kad se zaneses privlacnom formom, ali, pod pretpostavkom ( :?: ) da imas i ti sadrzaj, u nekom momentu ce te zainteresovati sadrzaj tog paketa, te ako je isti neprivlacan ili siromasan, komplet postaje neinteresantan, zar ne :?:
 
wishfish:
Hurricane:
A kako mislis da mozak (pa cak i muski) moze da odoli (i obrati paznju na nesto drugo) tako savrsenoj bozijoj kreaciji kakve su zenske obline??? THINK ABOUT IT
Opet nisi shvatio....Sve ima formu i sadrzaj...U redu je kad se zaneses privlacnom formom, ali, pod pretpostavkom ( :?: ) da imas i ti sadrzaj, u nekom momentu ce te zainteresovati sadrzaj tog paketa, te ako je isti neprivlacan ili siromasan, komplet postaje neinteresantan, zar ne :?:

Ma, pored takve bozanske forme...

...doduse, imaju zene nekoliko plug-inova koji simulraju sustinu, te ni sa te strane nisu potpuno nezanimljive...
 
mozda jednom naidjesh na pravu zenu,ili devojku svejedno,pa netjesh morati da je lerash,a ista tje to umeti da poshtuje....kad to dozivish,prichamo dalje...ovo sad je profil mediokriteta..
no comment.
kisssssssssschinaaaaaaaaaa
:)
 
i posle se pitaju,zashto zene mnogo prichaju? :shock: pa kad nishta ne moze da vam se objasni u dve rechi...uzaludno prepucavanje sa shovinistom,i egocentrikom...pametniji popushta..odlazim sa ovog foruma...talking to a foolish person is a waist of precious time….. :lol:
 

Back
Top