Tražiš kafu a dobiješ seks, šta ćeš bolje?

Nije fer zar ne :lol:
Elem, da li bi otišli da popijete ovakvu kafu :kafaz:
Iskreno lepo to deluje sve... nisi rekla da li je sa gutanjem ili bez, da li je deep ili samo sisanje. Sve je to sasvim različit ugođaj.
Osim toga najvažnije, da li je sa ili bez kondoma! Ako je sa... onda čemu... ako je bez... onda imamo problem STDs.
Sve u svemu postavlja se pitanje ko tamo i ide?

1. Ako je s kondomom onda to ne razumem
2. Ako je bez onda je rizično prilično

Ipak je oral rezervisan za proverenu osobu devojku ili suprugu...

O kontra usluzi da ne govorim...
 
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
Ima i toga, samo takvo ponašanje, da se tako izrazim smanjuje poželjnost strejt ženama pa se to dešava u nekim drugim grupama…
 
Iskreno lepo to deluje sve... nisi rekla da li je sa gutanjem ili bez, da li je deep ili samo sisanje. Sve je to sasvim različit ugođaj.
Osim toga najvažnije, da li je sa ili bez kondoma! Ako je sa... onda čemu... ako je bez... onda imamo problem STDs.
Sve u svemu postavlja se pitanje ko tamo i ide?

1. Ako je s kondomom onda to ne razumem
2. Ako je bez onda je rizično prilično

Ipak je oral rezervisan za proverenu osobu devojku ili suprugu...

O kontra usluzi da ne govorim...
Sa zubima ili bez. :lol:
 
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
Dakle javna kuća u kojoj možeš da popiješ kafu. Majnd blouing!
 
ne znam nisam bila :rotf:
u tekstu Daily Mail piše kafa uz oralnu završnicu košta 50 funti, a svakih 15 minuta zadržavanja posle ispijanja kafe koštalo bi dodatnih 10 funti.
Skupo. U s-klubu za 50 evra i ja i zena mi, dobijemo ol-inkluziv.............plus 2 pica i dve kafe.
To bi nas, u taj tvoj kafic , kostalo najmanje ........2 kafe po 50 funti plus jos 2-tri "kruga".......najmanje 150 funti.
 

Back
Top