BITLSI ILI `STONSI???

  • Začetnik teme Rock-meta girl
  • Datum pokretanja

Beatles vs. Stones

  • Beatles

    glasova: 22 62,9%
  • Rolling Stones

    glasova: 13 37,1%

  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .
Oba benda su poznatiji kao pojave i po tome što su za njima vrištale devojčice, nego po kvalitetnoj muzici...U to vreme je bilo daleko kvalitetnijih i žešćih bendova... Ne slušam ni jedne ni druge, poštujem ih, ali sam ipak za Stonese, zbog ''Ruby Tuseday''...:whistling:
 
Pa nisu, svaka grupa je sama za sebe. Nije da su se takmičili ili tako nešto, pa da se sad tu porede. Ja ustvari uopšte ne znam kako može bilo ko da poredi bilo koju grupu. Bila je tema Azra vs. Ekv. :roll:
Kao da je bitno subjektivno mišljenje, obe grupe su uspešne i to je to.
Ja lično slušam i Stonse i Bitlse.
 
ti si dete neciji klon.. samo vas ima mnogo pa ne mogu da provalim ciji

vidim da o muzici blage veze nemas (nemas ni godine tako da je o.k).. kakave bre ebene veze ima koliko je ko prodao ploca??

a mozemo ih porediti ako ni zbog cega onda zato sto je nekom palo na pamet da poredi i dve nakaze cija imena ne bih ni pominjao

Bitlsi i stonsi su nastali u isto vreme i ostavili ogroman uticaj na muziku,svako na svoj nacin
 
pa nista... ajde da poredimo kralja Elvisa i britni spirs koja je zahvaljujuci klincima kao sto si ti prodala milione albuma :thumbdown:

i to sto je njima doslo toliko ljudi meni ne govori nista.. i bajaga i van gogh su napunili Arenu ako i Corba ali su od nje losiji milion puta
 
rolling stones su ljudi za razliku od beatlesa dolazili da cuju vise nego da vide.oni su predstavljali jaci zvuk i jasnije izrazen.svejedno veliki su tupioci a beatles-i kao da teze nekom hipi skladu ali kroz donekle bebast zvuk.ne slusam ni jedne ni druge ali mislim da su beatles onako bolji bend koji je imao srecu da ne dozivi toliko godina i postane bljutav ljudima kao stonsi.
 

Back
Top