Bitanga i princeza su par...

Hoces da kazes da su ipak bila bolja prosla neemancipovana vremena a

Ženska emancipacija nema veze sa porastom nasilnog kriminala u društvu!

Zašto ti je ženska emancipacija problem?!

Da li uvek ti moraš da budeš glavni i sve joj određuješ ili je nešto drugo u pitanju?
Da li smatraš da je legalno da muškarac tuče ženu?
Da li smatraš da je legalno da joj zabrani da izlazi iz kuće i ukine društvene mreže ili je kažnjava oduzimanjem prava da gleda TV i koristi internet itd?
 
Ljudi su ofc bili isti uvek. Samo čim su došli do načina da ilegalno zarade pokazali su pravo lice.
Brkaju se pojmovi mangupa/bitange i krimosa na zalost. A to i otkriva nivo necije patologije sta koga privlaci. Pa nek to budu neki tamo nekad krimosi, al romanticni krimosi-dzentlmeni, jer ih vise nema.
Bitanga, mangup ne mora da je krimos, vec neko ko nije ustogljen, zivi po svojim pravilima a ne usiljenim pravilima drustvenog bontona.
 
Ženska emancipacija nema veze sa porastom nasilnog kriminala u društvu!

Zašto ti je ženska emancipacija problem?!

Da li uvek ti moraš da budeš glavni i sve joj određuješ ili je nešto drugo u pitanju?
Da li smatraš da je legalno da muškarac tuče ženu?
Da li smatraš da je legalno da joj zabrani da izlazi iz kuće i ukine društvene mreže ili je kažnjava oduzimanjem prava da gleda TV i koristi internet itd?

on ne da smatra čak i priželjkuje takav korak unazad
 
Znaci tvoj tip Helga je ono neki Boza s rajnu na majni, dlakave grudi, onako zver. Me pvi danasnji sto depiliraju obrve i udrizeno dizu zlatare 5 na jednu. Ovaj jedan udje i samo jednom drekne: gouspodzo otvorite sef da ga ne bih sazvakao i poujeo.
 
Za koga je bio korak unapred po tvom misljenju pametna?ja ne znam gde bi lajale da nema neta,po ulici bi maltretirale prolaznike da ste bitne

Za žene i muškarce

Al posle jednog i po fraera u zivotu sta ocekivati

A na ovo samo da ti kažem

Eto ti si ih imao i sad sam kao ćuk odje grizes ljude i prozivaš
 

Back
Top