Sumnje i kontrola

a sta ako je dlaka kose na sakoU 80 cm dugacka i plava ?

Ako se u cool water umjesao miris jasmina sa notom vanilije ?

nek ona sledeći put dođe sa muškim kratkim dlakama. Ako on nije veran ne mora ni ona da bude. Ili da se povuče i ostane bez te veze.

Da sedi i posmatra kako dolazi sa plavim dlakama i ništa ne preduzima je najbezveznije. :D
 
Pa šta, koje su joj mogućnosti:
1. da prihvati kako je vara i živi sa tim, ali ne da se sekira već mu troši kreditne kartice..
2. da prihvati i da ona takodje isto radi
3. da ne prihvati i nervira se, što vodi u bolest
4. da ne prihvati i ode od njega.
Eto.
 
Pa šta, koje su joj mogućnosti:
1. da prihvati kako je vara i živi sa tim, ali ne da se sekira već mu troši kreditne kartice..
2. da prihvati i da ona takodje isto radi
3. da ne prihvati i nervira se, što vodi u bolest
4. da ne prihvati i ode od njega.
Eto.

Svidja mi se opcija 1 😃


ti stvarno zezaš
pa dobro.

Ozbiljna sam , nikad nisam sama odlazila u kafić
 
Phhhh...kontrola vestacka tvorevina,Sizifov posao a produkt toga nema pravu vrednost.

Sloboda,stvar izbora uvek sopstvenog ali fazon da u toj sopstvenoj slobodi sam zelis da pustis osobu da se tu takodje slobodno baskari...i obrnuto.
I onda se spontano sami "uvezete".Premocno,mozda retko ali zato i dragoceno.
Iz te perspektive nema sumnje sto se mene tice.
Sve se oseca i ne moze to da se isfolira
 
Phhhh...kontrola vestacka tvorevina,Sizifov posao a produkt toga nema pravu vrednost.

Sloboda,stvar izbora uvek sopstvenog ali fazon da u toj sopstvenoj slobodi sam zelis da pustis osobu da se tu takodje slobodno baskari...i obrnuto.
I onda se spontano sami "uvezete".Premocno,mozda retko ali zato i dragoceno.
Iz te perspektive nema sumnje sto se mene tice.
Sve se oseca i ne moze to da se isfolira

A i šta će nam isfolirano ili iskontrolisano.. uvek imaš osećaj da je to, kako kažeš, veštačka tvorevina

kao da nekog nateraš sa puškom da bude sa tobom, ali mnogo blaža varijanta :D
 
Šta rade tudje sisse u njegovom mobilnom ? Ili još gore poznata vlasnica tih sisa ?

Znaci kako odje svi kažu čim se sumnja javi treba dizati sidro i krenuti kroz pustinji ka zalasku sunca ? Ovo ponašanje, to jeste odlazak, razlaz za osobe koje nisu vezane za brak, zajednicu i zajednicko provedene godine
Slučajno poslala neka. Viber oće nekada greškom da šalje poruke.
 
I?

Čega se plašiš mišu?
Не плашим се ничег, мачко, него сам хтео да наведем разлог зашто не бих дао свој телефон другој половини. Онда сам се сетио да апликација има шифру, тако да то заправо није добар разлог.

Ево ти бољи разлог: не воли свако да га видиш у целовитости јер се боји како ћеш реаговати. И не нужно зато што те вара.
 
Не плашим се ничег, мачко, него сам хтео да наведем разлог зашто не бих дао свој телефон другој половини. Онда сам се сетио да апликација има шифру, тако да то заправо није добар разлог.
Заправо сам хтео да наведем зашто неко ДРУГИ не би дао свој телефон својој супрузи јер ово горе за мене не важи будући да ја немам проблем да супруга има приступ мом рачуну. Чисто да не дође до забуне.
 

Back
Top