Sumnje i kontrola

Vi ste objasnili da se žena treba praviti i dalje glupom i da fura svoju svakodnevnicu a on neka ima privatnost i da uživa u svojoj aferi

Vi niste ni citali šta sam ja pisala već ste se uhvatili u privatnost
Ne, ti nisi razumela šta smo pisali.
Da, da, pitaš osumnjičenog lažova i varalicu da li odgovori da li te vara i laže. Vrlo logično.
Moje je da pitam, njegovo je da odgovori. Da li ću da mu verujem, to je do mene i mog osećaja, a ne njegove domišljatosti.
 
Vi niste ni citali šta sam ja pisala već ste se uhvatili u privatnost
A ti ne čitaš ono što mi pišemo, evo hipotetički uzmeš telefon i pogledaš a ono nema nikakvih dokaza šta onda? Svaki dan ćeš da provjeravaš, da razmišljaš i grizeš se da li je ili nije? Možda je obrisao a možda se i ne švalera? Pa ima da ispametiš za 10 dana.
 
Vi ste objasnili da se žena treba praviti i dalje glupom i da fura svoju svakodnevnicu a on neka ima privatnost i da uživa u svojoj aferi
Ako je zena odjednom nesto primetila i pocela da sumnja onda je u redu da ga pita o cemu se radi i da kaze sta je muci.
Ali da ga proverava od samog starta veze ili zajednickog zivota, po meni to nije u redu i to rade nesigurni ljudi ili ljudi koji su vec imali losa iskustva, pa im se stvorio strah.
 
Ako je zena odjednom nesto primetila i pocela da sumnja onda je u redu da ga pita o cemu se radi i da kaze sta je muci.
Ali da ga proverava od samog starta veze ili zajednickog zivota, po meni to nije u redu i to rade nesigurni ljudi ili ljudi koji su vec imali losa iskustva, pa im se stvorio strah.
I zamisli da je obrnuto
Da dodjes kuci a on istripuje da imas nekoga
I da mu kazes da nemas
Al on krene da ti iza ledja ceprka po porukama i slicno
Bas lep osecaj
😂
 
I zamisli da je obrnuto
Da dodjes kuci a on istripuje da imas nekoga
I da mu kazes da nemas
Al on krene da ti iza ledja ceprka po porukama i slicno
Bas lep osecaj
😂
Ma uzas. Prvi put bih se zbunila i objasnila, probala da razumem o cemu se radi, ali ako bi nastavio da me optuzuje na prazno i kontrolise bez ikakvog razloga stvarno bih mu zamerila.
 

Back
Top