Biser sa nacionalističkih foruma (noć bensendina)

koja patriJotska izjava vas je ostavila bez daha??

  • pacijent br 1

  • pacijent br 2 ( dija spora )

  • pacijent br 3 ( pravopisni genije )

  • pacijent br 4 ( evroskeptik )

  • pacijent br 5 ( sportski navijac )

  • pacijent br 6 ( pesnik )

  • pacijent br 7 ( dileja )


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da ovaj zaslužuje mesto u top ten!:super:

Radosav 22.7.2008. 19:16
Свака част Вучићу и посланику СРС Милану Аврамовићу који је синоћ покушао да спречи хапшење чланова СРС!!! Где су други посланици и функционери из Београда, нарочито тврда струја?
Да ли вам је пало на памет, да је Караџић можда био регистрован на овом форуму? Обзиром на то да није комуницирао са фамилијом и пријатељима, а да је вероватно избегавао контакте са комшијама, претпостављам да је по форумима надокнађивао тај дефицит комуникације

:hahaha::hahaha::hahaha:.......yebote, da nije Jerry???:???:
 
pacijent.......( strela )

IMA NAS KOJI SMO SPREMNI NA BORBU!ZENA SAM,ALI SE NE PLASIM NIKOG...NADAM SE DA CE SE USKORO NA ULICAMA POJAVITI VISE MOMAKA KAKVI SU RASO VUCINIC,KAKAV JE VOJVODA SESELJ...Strasno je nama srpskim zenama kad vidimo ove polu muskarce kako vode ovu zemlju i njene stanovnike pod zemlju.Pokazite nam da i dalje mozemo da se oslonimo na vas,onda smo i mi jace,spremne da radjamo sinove,da nam se ne zatre seme...
:hahaha::hahaha:
 
pacijent -domaci
"Ma znas kako me vec bole ko ce da nagrabusi,dok ne vidim poplavu nasilja u srbiji i dolazak ruskih trupa da srusi ova goovna nista me vise ne zanima........nek pocrkaju svi
voyo.riq je trenutno na forumu Prijavite poruku Odgovorite sa citatom":mrgreen:


:lol::lol:

Evo malo i slika sa protesta.
Vid' ovog junaka, ljubi ga majka:super:

patrijotalo7.png
 
IMA NAS KOJI SMO SPREMNI NA BORBU!ZENA SAM,ALI SE NE PLASIM NIKOG...NADAM SE DA CE SE USKORO NA ULICAMA POJAVITI VISE MOMAKA KAKVI SU RASO VUCINIC,KAKAV JE VOJVODA SESELJ...Strasno je nama srpskim zenama kad vidimo ove polu muskarce kako vode ovu zemlju i njene stanovnike pod zemlju.Pokazite nam da i dalje mozemo da se oslonimo na vas,onda smo i mi jace,spremne da radjamo sinove,da nam se ne zatre seme...

hmm iz ovog posta isijava hronican nedostatak ... u zivotu :think:
 
IMA NAS KOJI SMO SPREMNI NA BORBU!ZENA SAM,ALI SE NE PLASIM NIKOG...NADAM SE DA CE SE USKORO NA ULICAMA POJAVITI VISE MOMAKA KAKVI SU RASO VUCINIC,KAKAV JE VOJVODA SESELJ...Strasno je nama srpskim zenama kad vidimo ove polu muskarce kako vode ovu zemlju i njene stanovnike pod zemlju.Pokazite nam da i dalje mozemo da se oslonimo na vas,onda smo i mi jace,spremne da radjamo sinove,da nam se ne zatre seme...

hmm iz ovog posta isijava hronican nedostatak ... u zivotu :think:

Nije joj lako:mrgreen::lol:
 
pacijent iz komsiluka (nepismen naravno)

Istina je. Prosvijedi i ostalo su tu da se narod ispuše, a Tama će i dalje tjerati izdaju pos vome. Sutra će nametati i još gord tvari, ako im ovo prođe... uhićivat će mlade ljude samo zato što vole svoju naciju a ne vole lažnu EU 'naciju' bolesnog zapadnog društva pedera, lezbijki i pedofila - judestana!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top