Biser sa nacionalističkih foruma (noć bensendina)

koja patriJotska izjava vas je ostavila bez daha??

  • pacijent br 1

  • pacijent br 2 ( dija spora )

  • pacijent br 3 ( pravopisni genije )

  • pacijent br 4 ( evroskeptik )

  • pacijent br 5 ( sportski navijac )

  • pacijent br 6 ( pesnik )

  • pacijent br 7 ( dileja )


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meni se svidja ovaj

Тадићу,мајку ли ти ј**** усташку.Дачићу,пичкетино дебела и ***** смрдљиво да Бог да ти сви у фамилији поцркали од сиде.Вукчевићу,изроде један,даће Бог да те паре које примаш од окупатора потрошиш на лечење своје деце.
Расиме,смрдљиви балијо,пожури док још имаш времена за Турску,не бих волео да сам сада на твом месту,мајку ти ј**** балијску! Боли ме k**** шта ће сада да уради СРС али сутра ни једно седиште општинских одбора ДС,СПС и ЛДП не сме остати не запаљено.Браћо,знате где се налази тадић и остатак соланине војске,до сутра мора да их НЕМА!!!Сви из свих градова Србије и Републике Српске на улице да се једном за свагда решимо гована усташких,ј**** им све да им ј****!!!
СВАКИ ЈЕ СРБИН РАДОВАН!!!
 
Pa ono, nisam video ni ja.... al' to ne menja jadnost podele chetnik/partizan, demon-okrata/patri-J-ota... :whistling:

Ebem ga, ocu li chuti nekad nekad od vas "Volim srpstvo i svoj narod" u jednom jedinom postu bar, pa neka je patetichno do strinine.... :roll:

Ovako zaista, vas nekoliko u taboru, protiv tzv "patriJotske" strane..... Jedni kritikuju i pljuju, drugi brane. Pa onda ovu drugi kritikuju i pljuju, a ovi prvi brane... i tako, delujete prichno isti, bem ga :whistling:

meni do dolaska na ovaj forum
nije bila jasna ona ''samo sloga srbina spasava''
ali..
to se popravilo :)
 
Овај спонтани протест је показао да је српски народ ипак жив и да може да поново да стане на своје ноге. Зато морамо наставити још жешће и чешће ове протесте а из протеста у протест ће бити све више људи и медији неће моћи да нас игноришу.
Мислим да је за успех овог протеста зазлужена и дачићева милиција јер ми се чини да ње није било да би се људи сами разишли, али кад су кренули да терају људе са трга то је све тргло и тако је почело
. Наравно да су пандураска говна и овога пута користили прилику да овере људима ребра и бубреге, али срећа па је био онај билеф или битеф и оне цигле па је могло да им се узврати



:super::hahaha:
 
Овај спонтани протест је показао да је српски народ ипак жив и да може да поново да стане на своје ноге. Зато морамо наставити још жешће и чешће ове протесте а из протеста у протест ће бити све више људи и медији неће моћи да нас игноришу.
Мислим да је за успех овог протеста зазлужена и дачићева милиција јер ми се чини да ње није било да би се људи сами разишли, али кад су кренули да терају људе са трга то је све тргло и тако је почело
. Наравно да су пандураска говна и овога пута користили прилику да овере људима ребра и бубреге, али срећа па је био онај билеф или битеф и оне цигле па је могло да им се узврати



:super::hahaha:

Kulturo, eve me.....
:hahaha::hahaha:
 
Овај спонтани протест је показао да је српски народ ипак жив и да може да поново да стане на своје ноге. Зато морамо наставити још жешће и чешће ове протесте а из протеста у протест ће бити све више људи и медији неће моћи да нас игноришу.
Мислим да је за успех овог протеста зазлужена и дачићева милиција јер ми се чини да ње није било да би се људи сами разишли, али кад су кренули да терају људе са трга то је све тргло и тако је почело
. Наравно да су пандураска говна и овога пута користили прилику да овере људима ребра и бубреге, али срећа па је био онај билеф или битеф и оне цигле па је могло да им се узврати



:super::hahaha:
:hahaha::hahaha:
sta sve covek mora da radi zbog zlikovaca :mrgreen:
 
es91zc.jpg


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top