Bez pasoša u Hrvatsku

Malo po malo i ići ćemo u sve ex Yu republike bez pasoša (osim Slovenije, naravno). Malo po malo, opet ćemo jedni drugima biti najprimamljivije tržište, malo po malo opet će sve doći na svoje mesto.

Šovinisti i ostali, džaba ste krečili...:mrgreen::D
Па и нису баш џаба, добро су се нафатирали у међувремену. На наш рачун.

Зато се и противе свакој нормализацији односа, јер на сукобима профитирају.
:mrgreen:
 
Čekaj da te čuje Feliks. Mislim na sve koji unose puno emocija vezano za Hrvatsku. Jedini mogući razlog je da su lično(porodično) imali nešto sa događajima u njoj.

Битније је да си то дословно схватио.Осим тога он ме је питао. Иначе не бојим се никога иза монитора.Њега најмање.
 
Postavlja se pitanje koliko on moze da ostvari od toga sta zeli, glavnu rec u Hrvatskoj i dalje vodi HDZ, a dok je on na vlasti jasan je i stav vecine Hrvata prema Srbima.

Josipovic je dobio izbore samo zato jer Hrvati nisu hteli seljacinu Bandica za predsednika, ako nesto vise mrze od Srba to su Hercegovci.

mrzio bi ih i ti da su ti oni sefovi na poslu,k.... ti zenu za lovu i jos pri tom bi da vladaju drzavom
 
Битније је да си то дословно схватио.Осим тога он ме је питао. Иначе не бојим се никога иза монитора.Њега најмање.
Ajmo ponovo
Čekaj da te čuje Feliks. :mrgreen: Mislim na sve koji unose puno emocija vezano za Hrvatsku. Jedini mogući razlog je da su lično(porodično) imali nešto sa događajima u njoj.
Jel bolje, zapamtio, od sada koristim slikovita objašnjenja.
Sad ozbiljno, možda ti ljudi ma koliko žestoko nastupali ipak imaju neku svoju priču koju treba čuti.
 
Па нек ме чује заболе ме она ствар ионако ми је на игноре тако да ак пише под оригинал ницком,а нитко га не квотанећу то видети.
 
Pa to je normalan tok dogadjaja, ja sam potpuno siguran da ce doci ponovo do nekog ujedinjenja (kad-tad) i da cemo opet svi ziveti u istoj drzavi ili barem u nekoj konfederaciji ( poput Velike Britanije)

Inace ja za ove 24 godine mog zivota 4 puta sam promenio drzavu u kojoj zivim i sasvim sam siguran promenicu i 5-ti put.

Inace cinjenica je da narodi bivse SFRJ moraju da se drze zajedno ako zele da opstanu.

Inace zasto od svih oblasti na ovom prostorima, kriminal je najuspesniji ?
Zato sto se krimosi iz Srbije, Hrvatske pa i ostalih bivsih republika nikad nisu svadjali i delili po nacionalnoj osnovi vec su se uvek drzali zajedno...............
 

Back
Top