BALKAN ĆE POBIJEDITI EU!

Hrvatske policajke

Srijeda, 09 Prosinac 2009

Još jednu izmišljotinu - da bi ova vlast udovoljila EU pedofilima iz Bruxellesa - vidite svakodnevno na ulicama velikih hrvatskih gradova, osobito - "bijelog" Zagreba (punog crnih cigančina)- vidite nekakve "policajke" kako se uokolo vucaraju s "kolegama" im - policajcima. Te "policajke" su to po volji EU antikršćanskih svinjskih njuški.

"Policajke" na našim ulicama znak su i Antikrista (tj. njegove vlasti) na našim ulicama. Znak su onih - antiobiteljskih lezbijskih zakona mržnje ! Znak su terora nad oca i progona nad mužem - glavom obitelji i jedinim gospodarom svoje žene i djece. Zlo iz Bruxellesa želi nas 'dresirati' da nema 'gospodara', nego su oni gospodari. Kao što su ono prije dvije godine idioti iz EU "ne vadinih udruga" išli donirati bakama od 75 godina - kompjutore, laptope - u dalmatinskoj zagori. Da ih "pouče" kako trebaju biti "samostalne" "emancipirane", i prezirati muža i obitelj, jer eto one su "face"! Ali, hvala Bogu, ovo je Balkan. BALKAN ĆE POBIJEDITI EU!


Sad mi je lakse kad vidim da i kod njih ima zescih budala... z:p
 
Poslednja izmena:
Hrvatske policajke

Srijeda, 09 Prosinac 2009

Još jednu izmišljotinu - da bi ova vlast udovoljila EU pedofilima iz Bruxellesa - vidite svakodnevno na ulicama velikih hrvatskih gradova, osobito - "bijelog" Zagreba (punog crnih cigančina)- vidite nekakve "policajke" kako se uokolo vucaraju s "kolegama" im - policajcima. Te "policajke" su to po volji EU antikršćanskih svinjskih njuški.

"Policajke" na našim ulicama znak su i Antikrista (tj. njegove vlasti) na našim ulicama. Znak su onih - antiobiteljskih lezbijskih zakona mržnje ! Znak su terora nad oca i progona nad mužem - glavom obitelji i jedinim gospodarom svoje žene i djece. Zlo iz Bruxellesa želi nas 'dresirati' da nema 'gospodara', nego su oni gospodari. Kao što su ono prije dvije godine idioti iz EU "ne vadinih udruga" išli donirati bakama od 75 godina - kompjutore, laptope - u dalmatinskoj zagori. Da ih "pouče" kako trebaju biti "samostalne" "emancipirane", i prezirati muža i obitelj, jer eto one su "face"! Ali, hvala Bogu, ovo je Balkan. BALKAN ĆE POBIJEDITI EU!


Sad mi je lakse mi kad vidim da i kod njih ima zescih budala... z:p

Muz je glava obitelji-tako je bilo hiljadama godina..
Zena treba da slusa muza-muz treba da postuje zenu..
Drugi put vodi ka rusenju porodice-padu nataliteta i unistenju drzave i nacije..
Vec vidjeno...
 
Mislis da napredno razmisljas-varas se...
Tvoje razmisljanje dugorocno ubija,,
Vojvodina ne smije pobediti na Balkanu..

Vojvodina će pobediti. Vojvodina je uz SLoveniju bila najnapredniji deo SFRJ. LJudi ne znaju, ali dok je Vojvodina imala Ustav, zakonodavnu i izvršnu vlast, homoseksualizam je mnogo godina pre nego su to ostali uradili u toj istoj Jugoslaviji, tačnije posle njenog raspada, bio dekriminaliozovan baš i jedino u toj Vojvodini. Mi smo sloboda i mi smo budućnost regiona. A slažem se da muškarac mora biti toliko dobar da žena sama odluči da je on taj kome će se prikloniti. Ali to ide kad joj u njegovom prisustvu zaklecaju kolena i kad je on time što jeste isprovocira da se oseti kao žena. Ne i da neko bez imalo muških kvaliteta pokušava da običajno to inauguriše. Prvo je snaga, ovo drugo je slabost i drastična odsutnost muškosti. Sad bih ja mogao da krenem u moju omiljenu analizu narodnjačkog bloka kao skupa muškraca niskog orgazmičkog potencijala, te velike sklonosti ka istom spolu, al' što da živciram modove pa da se moraju dogovaratio koji će sad biti Juda pa da me banuje?
 

Back
Top