Baku Mladićevih unuka ne puštaju u Srbiju

Zasto bi me banovali?

Zato sto govorim istinu? :think:
Istina boli, svjestan sam toga. ;)
Ne znas podnijeti kritike!!! ;)
I ti si svjesna svega ovog, samo nemas dovoljno ljudskosti da to priznas sama sebi, prije svega.

P.S. Mozda imas vise godina od mene, ali je tvoje misljenje dosta neozbiljno i nezrelo. ;)
Puna si predrasuda, cijenis ljude prema nacionalnoj osnovi.
Za mene je nebitno ko je ko, ja sam svjestan da su na ovome forumu pretezno ljudi kojima je nacionalizam ispred svega.
Ti generalizujes ljude, za razliku od mene.
Za mene postoje ljudi i neljudi !!!


Nemoj da lazes jarane za muslimane je itekako bitno da musliman zivi pored njega to se jasno vidi na politickoj sceni i izjavama Harisa
 
Zasto bi me banovali?

Zato sto govorim istinu? :think:
Istina boli, svjestan sam toga. ;)
Ne znas podnijeti kritike!!! ;)
I ti si svjesna svega ovog, samo nemas dovoljno ljudskosti da to priznas sama sebi, prije svega.

P.S. Mozda imas vise godina od mene, ali je tvoje misljenje dosta neozbiljno i nezrelo. ;)
Puna si predrasuda, cijenis ljude prema nacionalnoj osnovi.
Za mene je nebitno ko je ko, ja sam svjestan da su na ovome forumu pretezno ljudi kojima je nacionalizam ispred svega. Da imam nezrelo misljenje kao sto ti imas, citajuci ove postove svaki dan, pomislio bih da su svi Srbi ovakvi, ali nisu hvala Bogu.
Ti generalizujes ljude, za razliku od mene.
Za mene postoje ljudi i neljudi !!!
Mene su moji roditelji ucili da ne treba ljude dijeliti prema nacionalnosti, nego prema tome kakav je ko kao covjek. ;)
I ja se drzim toga. ;)

na tu vasu pricu more samo da padne ko vas nije upoznao i doziveo vasu "dobrotu" u proteklom ratu i vasa "dobrotvorna djela"

ja nemam pojma ko dobrovoljno sa rvatima i muslimanima ispija kafu ali znam da toga ovamo na zapadu nema narocito ne kod porodicno orijentisanih osoba.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nigdje nema ovakvih zlocinaca kao sto je on, pa zato se to i ne radi. ;)

facepalm.jpg
 

Back
Top