Backstreet boys

attachment.php


Ovo je moja omiljena grupa. Mnogi ih ili ne znaju ili misle lose o njima ali oni su u stvari cool momci i nisu homici. Zanima me sta mislite o njihovoj MUZICI a ne o njima.

ma nisu oni homici oni su samo PEDERCINE
 
Šta Bekstritbojsevići??? Ništa novo, boy bendić, ko zna da li više postoje....uporopastila ih kratkotrajna slava....retardirane tinejdjerke su se smorile jer sličnih boy bendovića ima mali milion...Onaj Nick Karter ima dobar glas u pesmi "What more can i give"...iako se povremeno pojavljuje...svoj deo je sjajno otpevao, to priznajem...
 
pa ne volim ih nesto mnogo(mrzim boy-bandove!!!)mislim ne volim ih uopste,ta plava kosica,nevini pogledi andjeoski glasovi,medene plave okice itt.....mene to uopste ne zanima....ali naravno ima kiji ih vole!!!!!!ja postujem tudji ukus nisam kao NEKI.......
 
Howie... heh, moja ljubav prema bsb je prestala onog dana kada je uzeo u ruke makaze...
a to je bilo dovoljno davno...

pa i nisu bili losi, svakako manje zlo od navale crnaca i polugolih klinki....danas
 
ne fali im nista,
ali kad ih neko siluje onda pocnu da kenjaju
u stilu ja to nisam htjela...

i onda trebas da to slusas i da saosjecas... (ovog ljeta ih je bilo prilicno u okrugu)
da ih bar ubiju istog sata pa da ne moram to slusat
ali onda bi roditelji kenjali :roll: zasto bas moje malo slatko etc.

uglavnom, nisu lose, vezanih usta

@s- ne mislim na crnce generalno, vec na ovaj sljam koji se pojavljuje na tv-u u polu-***** spotovima
a ima takvih i medju bijelcima, grand show na primjer

sve bi ih na lomachu
 

Back
Top