Backstreet boys

Pa znam da sam se malo zapetljala... :lol:
Mislila sam na to da su *N sync obicna kopija Bsb-a.I kako sta god da urade nece moci da budu kao Backstreet Boys. :D
Da,na zalost si u pravu kada kazes da su ranije bili bolji... :(
Ali sada su kao odrasli... :?
 
Maya:
Trazim vec neko vreme Divx (avi, mpeg...) ili barem VHS najboljih muzickih spotova Backstreet Boys. Volela bih da iznenadim drugaricu za njen rodjendan ali ne mogu nigde da nadjem doticne! Traganje vrsim skoro iskljucivo internetom jer mi samo to i dostupno s obzirom da se vrlo, vrlo malo krecem... iz fizickih razloga... Molim za pomoc, sta drugo da kazem... :(

Cao!!! Ja imam cd sa spotovima BSB. Ako hoces posalji mi adresu na: missundaztood_tf@yahoo.com, pa cemo se dogovoriti. Jos bolje ako imas neki cd (ili bilo sta) od njih pa se mozemo menjati.
Ja volim raznu stranu muziku, ali znate kako, od BSB-a sam pocela, to je, kao, prva grupa koju sam pocela da slusam. Ali, danas slusam sve i svasta, tako da... Well, U get da point!!!
 
attachment.php


Ovo je moja omiljena grupa. Mnogi ih ili ne znaju ili misle lose o njima ali oni su u stvari cool momci i nisu homici. Zanima me sta mislite o njihovoj MUZICI a ne o njima.
 

Prilozi

  • 90s-bsbchair.jpg
    90s-bsbchair.jpg
    29,7 KB · Pregleda: 50
eh,slusala sam ih kada sam imala 10,11 godina.

ma fini su to momci,imali su par lepih pesmica,ali sumnjam da iko moze njihovu muziku ozbiljno da shvati,kao i svih ostalih boy-bendova.

uostalom,ne mogu da verujem da postoji josh neko ko ih josh uvek voli.....:roll:
 
OK mi je pesma Incomplete... nisam cuo nijednu drugu :lol:

Takodje :D
Znam da kopiraju Majkla, imaju spot na foru Thrillera...ali, naravno zna se sta je original Thriller ;)
Incomplete, jedino nju mogu da podnesem...mislim, nemam jaku zelju da zapusim usi kad je cujem...
Na pocetku karijere su bas izgledali kao homici (bas je strava izraz :D ), ali danas izgledaju ok, onako sugavo fenserski...ali ne kao homici ;)
Od svih boy banova, jedino njih mogu da "slusam" tj. tu jednu jedinu pesmu ;)
Nemam nista lose o njima da kazem...iako ne volim boy bendove...
 

Back
Top