B92 u enklavama

bilaneka emisija na B92 o srbima na kosovu,preneki dan. i jedan odgovara na pitanje:
koji program pratite???
-uglavnom RTS, B92 retko ko gleda, to nam je ostalo od vremena milosevica, jer B92 zna da kaze i istinu, a mi to ne volimo da cujemo, narod voli kada ga lazu, a ne kada prenosi istinu.
 
Ajde da budemo malo realni........da pogledamo istinu u oci,kako neki vole da kazu..........u vreme milosevica bilo je bukvalno ovako-tv prenosi nesto ceo dan,pa malo malo pa slaze(mozda).........
A danas!!!!!!!!!! ma dajte,lazu non stop.........tako da se manete bezuspesnog demonizovanja kulta milosevica i njegovog vremena.
 
Ajde da budemo malo realni........da pogledamo istinu u oci,kako neki vole da kazu..........u vreme milosevica bilo je bukvalno ovako-tv prenosi nesto ceo dan,pa malo malo pa slaze(mozda).........
A danas!!!!!!!!!! ma dajte,lazu non stop.........tako da se manete bezuspesnog demonizovanja kulta milosevica i njegovog vremena.


Pa ako ćemo istinu u oči onda Sloba ništa nije kriv a ni ovi posle njega.
Treba se samo zapitati ko je kriv što Srbi u enlavama nisu mogli da dobiju veću "nadnicu za strah" u odnosu na Srbe u severnom delu Kosovske Mitrovice?
E sad malo istini ukrstiti oči...
z:hm:
 
Deca, bivši štićenici Doma za decu bez roditeljskog staranja „Dr Mihajlo Stupar" u Valjevu, još nisu dobila 1.250.000 dinara, koje je za njih pre godinu dana osvojio Željko Joksimović u novogodišnjem kvizu „Želite li da postanete milioner"!

Novac koji je Joksimović u prazničnom „Milioneru" osvojio pre punih godinu dana nije legao na račune 28 štićenika Doma, a inflacija je u međuvremenu „pojela" više od 2.500 evra!

- Osećam se kao da sam ja nekoga prevario, a u stvari smo svi prevareni - kaže za Press Joksimović, i otkriva da je u nekoliko navrata pokušavao da sazna zašto novac nije isplaćen: - Ja sam toj deci otvorio knjižice, jer su producenti to tražili od nas, ali od novca još ništa. Pitam se u čijim je džepovima završio i ko je njime manipulisao godinu dana.
Ovu priču za Press je potvrdila i Zorica Jeremić, direktor Centra za socijalni rad u Valjevu, koja je do juna 2008. bila i direktor Doma „Dr Mihajlo Stupar".

- U aprilu prošle godine, kada smo se prvi put upitali gde je novac, sa B92 smo obavešteni da moramo da im pošaljemo spisak dece, adrese, njihove matične brojeve i brojeve štednih knjižica - objašnjava ona. - U AIK banci u Valjevu istog momenta su otvoreni računi, a svi podaci 2. maja mejlom prosleđeni B92. Ni tada se ništa nije dogodilo. U septembru, kada je Joksimović insistirao da sazna gde su sredstva, ponovo sam pozvala B92. Rekli su da se prethodni mejl zagubio. Novi sam poslala 17. septembra ali prema mojim informacijama uplate još nema. Ne moram ni da vam kažem koliko bi taj novac sada značio deci u hraniteljskim porodicama.
Izvor: Press
 

Back
Top