Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja vise volim Oriflame. Mada i medju Avon proizvodima nadje se ponekad nesto dobro, recimo Planet Spa japanese sake & rice maska - odlicna. Kupujem ponekad i kreme za telo i ruke ako su na snizenju jer sto se toga tice nije mi bas bitan kvalitet, nego veliko pakovanje, mala cena... ali kreme za lice nikada. Jednom sam uzela Japanese serum i skroz mi isusila kozu, a od neke druge Solutions kreme mi se pojavilo crvenilo. Bas sam sad bila kod dermatologa zbog neke alergije i pitala me sta koristim od kozmetike, pa sam rekla da sam pocela da koristim Avon 3in1 za skidanje sminke (ali sigurno nije od toga jer sam tek sad pocela da koristim) I ona mi spomenula da joj stalno dolaze ljudi koji su alergicni na Avon proizvode. Sa Oriflame kremama imam fantasticno iskustvo. Koristila sam Even Out kremu, posle 2 kutijice skoro su mi sve flekice nestale. Sad koristim neku Oxygen kremu i isto je fantasticna. Nutri Calm maska je isto odlicna. I uzela sam i neku masku za ciscenje lica pure nature isto super. Nikad nikakve iritacije nisam imala od Oriflame kreme/maske. Ona Tea Tree oil kolekcija je isto jako dobra.
A sto se tice sminke: Oriflame ima ok maskare, Giordani Gold je najbolja. Od Avona jedino SuperShock nisam bacila, mada mi se isusila posle mesec dana. Ne kupujem bas sminku preko kataloske prodaje, za tu cenu po drogerijama ima mnogo kvalitetnijih. Avon senke su skupe a nisu dovoljno pigmentisane. Oriflame senke nisam probala. Ruzevi su ok i tu i tamo ako pogodite boju sto je tesko ponekad.
Avon samponi su srednji, a balzami i maske su bezveze. Uzela sam onu skupu Planet Spa masku olive oil za kosu i jako sam se razocarala. Uzela sam i Naturals balzam, imao je otprilike isti efekat. Imaju onaj zeleni dry ends serum jedino koji je jako dobar. Oriflame sampone nikad nisam probala ali od Color Protect X maske sad koristim valjda desetu kutiju. Probala sam i druge ali ova mi je fantasticna.
U Avonu se nadju prelepe torbe i nakit. Oriflame to bas i nema.
Tako da ja sam za Oriflame sto se tice kozmetike, a Avon za nakit i torbe.
 
Tajlandski cvet lotosa - maska za ciscenje lica koja tokom delovanja menja boju iz ljubicaste u belu. Narucila sam je, stize ove nedelje, jedva cekam da je isprobam, pa javljam utiske.
av01065.jpg
 
Sad sam nedavno potrosila ovu ljubicastu lotus masku! Moje iskustvo: maska nije losa, nije ni jako dobra. Svakako za svoju cenu je dobra :) Slican efekat ima kao Dead sea minerals maska. Bar na mojoj kozi. ;)
 
Sad sam nedavno potrosila ovu ljubicastu lotus masku! Moje iskustvo: maska nije losa, nije ni jako dobra. Svakako za svoju cenu je dobra :) Slican efekat ima kao Dead sea minerals maska. Bar na mojoj kozi. ;)

ja sam jako zadovoljna sa njihovim maskama kao i: kremom za lice sa belim cajem, izbacili su na zalost piling sa zutim secerom i se buterom, serumom od blata, kremama za telo od blata i masline, pilingom za lice od belog caja, piling maskom od blata....dobra kolekcija ali imam zamerku na cenu

E, meni danas stigao Treselle za mamu i Secret fantasy star za mene. I slatke male Planet spa turpije. :manikir:

treselel sam imala i dojadio mi je...ima neku tezinu u sebi i dala sam koleginici koja je malko starija...miris je dosta trajan ali nekako mi je za starije zene....jako me zanima kakav je Secret fantasy star.....njusila sam ga iz kataloga i deluje mi sjajno....kad ga malo isprobas da li bi mogla da nam kazes svoje utiske? :)
 
Meni se bas svidja, lepsi mi je od onog prvog Secret Fantasy i lepse mi mirise na kozi kad se proba nego na stranicama kataloga. :)

Za Planet spa se apsolutno slazem da su cene prenaduvane, al' treba pratiti i iskoristiti priliku kad su dosta snizene. Tako su u proslom borju maske za lice bile 229 din..
 
ja sam jako zadovoljna sa njihovim maskama kao i: kremom za lice sa belim cajem, izbacili su na zalost piling sa zutim secerom i se buterom, serumom od blata, kremama za telo od blata i masline, pilingom za lice od belog caja, piling maskom od blata....dobra kolekcija ali imam zamerku na cenu

A da ja sam definitivno mislila da je cena spram kvalitet planet spa maske sasvim ok samo onda kad je na snizenju. Nikad nista ne kupujem iz Avona ako nije na snizenju, pa i ne znam koja je prava cena... :)
 
Narucila sam mindjuse sa srcima koje su posrebrene....imam problema sa alergijom na bizuteriju i bas me zanima kako cu da podnosim posrebren nakit....slatke su i iako me avon dama upozorila da ce mozda da potamne, bas me briga....za te pare, pa nek potraju jedno vreme....
 
Narucila sam mindjuse sa srcima koje su posrebrene....imam problema sa alergijom na bizuteriju i bas me zanima kako cu da podnosim posrebren nakit....slatke su i iako me avon dama upozorila da ce mozda da potamne, bas me briga....za te pare, pa nek potraju jedno vreme....

i ja imam isti problem, i nisu mi odgovarale te njihove posrebrene
kupi od rodiniranog srebra, jeftine su, a ne izazivaju alergiju :)
 
iz avona: vrlo sam zadovoljan sa kremom za noge od blata crnog mora....a i moje mindjusice sa srcima su ba slatke, vrlo diskretne i nosive....narucila sam i mindjuse sovice pa cu da vam javim impresije....
 
U subotu mi stize jedan sjajan i bajan paketic iz Avona!

Narucila sam prelepi beli vintage stakal za nakit i predivnu, nebo plavu na bele tufnice, ma, svu slatku, vintage spavacicu.

Mami sam za Osmi mart narucila set za negu med i mleko - gel za tusiranje, losion i sprej za telo.

Sebi sam jos i standardno serum za kosu i veliku cetvrtastu pink cetku.

Drugarici za rodjendan jako lep Planet Spa set - kremu za lice i kremu za ruke sa si puterom iz Afrike, kao i jako lep, zenstven i elegantan neseser iz iste kolekcije, uz koji ide i cetka-masazer za piling lica.
 

Back
Top