Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mnogo mi je lepa ova nova tasna iz Oriflame-a... :aha:
24787_2.png
 
Juce sam isprobala masku za kosu od Avona African Shea Butter... definitivno ne vredi tih 500 din - a to je na snizenju. Za 350 din (na snizenju) Oriflame ima MNOGO bolje maske. Ja imam ultra tanku kosu tako da, ako je meni sl dan tesko da je iscetkam, samo mogu da zamislim kako (ne)deluje nekome ko ima normalnu kosu... Od obicnog Balea balzama mi je meksa kosa a kosta 2-3x manje. Ne kazem ja da ne deluje uopste ... ali definitivno ne vredi te pare. Ali trebam da priznam da prelepo mirise... mada meni je mnogo bitnije da mi kosa bude meka i da je lako mogu iscesljati, kad je vec tanka i lako se cepa.

prod_1136484.jpg
 
Serum je super, ja sam bas malopre oprala kosu i umasirala par kapi u krajeve, a ostakom sa prstiju procesljala kosu.

Kosu susim prirodno, stavicu ga jos malo i kad se osusi skroz. :)

Inace, narucujem ga svakog meseca vec sto godina. Obozavam ga!

Stavim njega, a ne namirisem se, i pitaju me sta se to lepo oseca.

A neguje ekstra. :ok:
 
Ako mi jos neko donese Avon katalog, ubicu ga momentalno. Bankrotirah
Oni Colordisiac ruzevi su mi bas fini, narucila sam sebi flirty fuschia, nadam se da ce biti sto jaci
Uzeh jos i blatnu masku, again, za 200din. smesna cena!
I neki svetlucavi losion za telo...

Nasla sam jedan predivan parfem, cvetni, infinite blah blah, ne znam kako se zove, ali znam da mi uzasno lici na Chanel Coco M., mada se zale na njegovu (ne)postojanost. Dvoumim se.
 
Ako mi jos neko donese Avon katalog, ubicu ga momentalno. Bankrotirah
Oni Colordisiac ruzevi su mi bas fini, narucila sam sebi flirty fuschia, nadam se da ce biti sto jaci
Uzeh jos i blatnu masku, again, za 200din. smesna cena!
I neki svetlucavi losion za telo...

Nasla sam jedan predivan parfem, cvetni, infinite blah blah, ne znam kako se zove, ali znam da mi uzasno lici na Chanel Coco M., mada se zale na njegovu (ne)postojanost. Dvoumim se.

e to ti je macka u dzaku, neki su im parfemi bas postojani a neki ne....mada, za te pare i vise su nego dobri....ono sto meni smeta kod njih da i vremenom dosade a i propadaju brzo, za razliku od onih firmiranih parfema....ipak nisu toliko sofisticirani i ja osetim razliku....

e da, da pohvalim bizuteriju, uzela sam posrebrene mindjuse u obliku srca i sovice koje su boje starog zlata i ne izazivaju mi alergijsku reakciju i toliko su lepo uradjene da sam bas odusevljena....jeste da su mi rekli da ce vremenom da pocrne ali bas me briga, jako su slatke i za 400 din koliko sam platila nek traju dok traju, bice iskoristene....:)
 
koji god da sam probala, traje to veče i ćao, čak se sutradan na garderobi i ne oseti
stavi neki bolji, i mirisaće ti odeća danima

doduše, ima lepih zaista, little black dress i incandesscence, recimo
 
Bavim se Avonom već 7 godina, Oriflamemom sam počela prije par mjeseci. Realno, u Oriflame-u je veća zarada, ali moje mušterije su nekako više navikle na Avon i više mu vjeruju. Mada ja mislim da je i jedna i druga kompanija dobra u nekim stvarima. Što se tiče parfema (njih najviše imam) iz Avona sam imala:

nd.2379.jpg

nd.13558.jpg
(kao i Black i White verziju :))
nd.2314.jpg

nd.3593.jpg

0813_33217a_copy.jpg

o.810.jpg

nd.1227.jpg

nd.6398.jpg

2z72a10.jpg

slika-0-2011-05-1306647532-default.jpg

nd.5882.jpg
(više ga nažalost nema :( )
4744522189_2638ae0643_m.jpg


Što se tiče Oriflame-a, imala sam
slika-182337-2011-03-1299081376-default.jpg

images

nd.2344.jpg

nd.2320.jpg


Neki od ovih vadenih nisu uopšte parfemi nego toaletne vode. Što ih navedoh sve? Pa da vam kažem da su oni na meni svi mirisali tako dugo, nisu čak izlapili ni nakon tuširanja. Nije svačija koža ista. Na nekim mojim dragricama isti parfemi izlape dok si rek'o keks. :)

I da, obožavam Avonovu liniju Planet spa! Sve mi paše sem mirisa ove kreme
prod_1040348.jpg


Muka me uhvati čim je pomirišim.:neutral:
 
Ja se bavim vec duze vreme Avon-om,samim tim imam i dosta njihovih prozivoda i bas sam zadovoljna. Ako neko ima neki pitanja/ dilema ili zeli da se uclani u Avon (uclanjenje je besplatno,a imate priliku da zaradite),slobodno neka me kontaktira:)
 
Narucila sam Oriflame Perfecting Face Primer, posto sam cula da je odlican. Na snizenju je 300 din, sto znaci da je duplo jeftiniji nego primer koji trenutno koristim Magix od Avona, koji je na snizenju vise od 600 din.

http://1.***************/-wMWouJqQ3Vk/T0E2FOLf8_I/AAAAAAAAAoo/dVT7VLZEwvc/s1600/oriflame+baza.png
http://3.***************/_DEu_-HurEKQ/St2R2vIFekI/AAAAAAAABkU/6ndg9xK5LXQ/s400/magix.jpg

Pa bas me zanima koja je razlika, posto je ovaj od Avona prvi koji sam ikada koristila i onako zadovoljna sam stvarno duze traje sminka ako prvo stavim primer. Videcemo da li ovaj od Avona stvarno vredi toliko da placam 2x vecu cenu. ;)
 
Poslednja izmena:
:lol:

To je podoga za šminkanje koja može biti bezbojna ili u boji, ja preporučujem onu u boji koja se slaže sa tečnim puderom, iz ličnog iskustva.

Ta u boji se može nositi čak i samostalno, a njena uloga, da tako kažemo, je da šminku na očima i obrazima, a i sam puder nanesen preko nje, drži dugotrajnom i postojanom.

Na primer, ja sam birala toniranu podlogu Medium Beige i koristila istoimenu nijansu druge ili iste marke, svejedno. Lepo se slažu.

avon-magix-face-perfector.jpg
 

Back
Top