AUTO KONGRES

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam ja nikad protiv dobrog druzenja
al bre - te ovamo cemo, te onamo cemo
bem ti ja to
treba da pozovemo nekog totalnog autsajdera da lupi neki grad i aj zdravo.

u stvari, evo i ja da predlozim nesto - Bijeljina!
nikom ne treba viza, dovoljna je cak i samo licna karta
znam nekoliko odlicnih parkinga sa jos boljim restoranima
i jeftinije je nego ovde garant.
aj sad majstori...

Знам и ја пар одличних паркинга у Бијељини :mrgreen:

Шалу на страну, дајте људи не спрдајте се стварно. После овог викенда ја нема шансе да се уклопим, а не видим шта је проблем. Ако се 8-9 људи пријавило за Руму не видим никакав спор.

Они који немају превоз могу са мном или с неким ко још пролази кроз БГ као да је то нека велика мудрост :roll:
 
Знам и ја пар одличних паркинга у Бијељини :mrgreen:

Шалу на страну, дајте људи не спрдајте се стварно. После овог викенда ја нема шансе да се уклопим, а не видим шта је проблем. Ако се 8-9 људи пријавило за Руму не видим никакав спор.

Они који немају превоз могу са мном или с неким ко још пролази кроз БГ као да је то нека велика мудрост :roll:
Nema spora i stvarno nije nikakva mudrost. Pokupićemo jedni druge i dovesti se do mesta koje dogovorimo. Kažem ponovo da se svi ozbiljno zainteresovani jave pa da glasamo gde ćemo. Sve smo kao neka ogromna zemlja pa ćemo da putujemo danima. Uozbiljite se.
 
Ali, zar se nismo vec dogovorili? Posto niko nije dao konkretan predlog, predlozio sam Rumu kao mesto koje je na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada, jer je 90% forumasa odatle, i subotu kao dan okupljanja i devet ljudi se javilo da im to odgovara. Ostalo je jos da utanacimo vreme i mesto sastanka i to je to.
 
Мени би највише одговарала поподневна варијанта скупа. Значи око 5-6 да будемо сви тамо, завршимо у неко пристојно време да стигнемо сви кућама у нормално доба и то је то...
 
Imam jedan predlog,ako se slažete ...
A to je da,Espanol,kao organizator događaja,odredi mesto i tačno vreme okupljanja.

Ovako svako daje svoj predlog,a to nigde ne vodi.

Dakle,

1.Dan i Vreme okupljanja sa početkom u toliko i toliko časova.
2.Mesto sa detaljno određenom lokacijom.
3.Način okupljanja (da li svako dolazi sam posebno ili grupno.)

Što se mene tiče,u subotu uveče idem u Minhen,pa ako okupljanje bude organizovano u toku dana,moći ću da dođem.
 
Imam jedan predlog,ako se slažete ...
A to je da,Espanol,kao organizator događaja,odredi mesto i tačno vreme okupljanja.

Ovako svako daje svoj predlog,a to nigde ne vodi.

Dakle,

1.Dan i Vreme okupljanja sa početkom u toliko i toliko časova.
2.Mesto sa detaljno određenom lokacijom.
3.Način okupljanja (da li svako dolazi sam posebno ili grupno.)

Što se mene tiče,u subotu uveče idem u Minhen,pa ako okupljanje bude organizovano u toku dana,moći ću da dođem.
Evo najzad konkretnog predloga. Sa dosta iskustva u tome mogu da vam kažem da ako krenemo okupljanje oko 5- 6 popodne, od toga nema ništa. Ljudi, kad krenu razgovori i druženje ostaćemo do sutra u podne. Moj predlog je da krenemo u neku subotu oko 10- 11 pre podne. Do nekog lepog ručka koji zamišljam oko 14- 15 h taman će da padne upoznavanje i priče. Posle ručka, nastavak. I opet ćemo ako krene žvaka, a krenuće, ostati do nekog doba. Nastavak sledi...
 
Umalo da zaboravim. Da ne ispadnemo muški šovinistički prasići, slobodan je pristup i vašim prikolicama, mislim ženskadiji. Ne bojte se, naći će i one neke teme. Sve im teško da se rastoroču! :hahaha:
 
Do nekog lepog ručka koji zamišljam oko 14- 15 h taman će da padne upoznavanje i priče. Posle ručka, nastavak. I opet ćemo ako krene žvaka, a krenuće, ostati do nekog doba. Nastavak sledi...

Covece, ovo zvuci kao pederbal sa grupnjakom na kraju :hahaha: .

Elem, vi se lepo se provedite u subotu, ja cu biti na Uscu na nekom od standova, verovatno Jelenka. I cuvajte se murije u povratku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top