AUTO KONGRES

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1. Superbird
2. 911s [SK]

Samo da spomenem da se uglavnom slažem sa time što predlaže drug Sup.bird, lokacija mi odgovara (doduše stanje voznog parka se ne slaže sa lokacijom, vozan bih bio jedino u Beogradu), a i termin mi odgovara.
 
1. Superbird
2. 911S
3. Довла
4. brera
5. Bzuva
6. trucker_sd
Lista nam je već prva liga! Vidim da i neki okvirni termin većini odgovara. Za mesto predlažem grad iz onog četvorougla- Zrenjanim. Ovde vam svima garantujem lepi i mirni ambijent i super klopu. Pri tom nikom nije daleko. prijavljujte se i dalje i predlažite. Ovo već nagoveštava dobar skup
 
911s [SK];10689738:
Imam problem - nisam vozan van Beograda. :D
Al ne znam ja, pitaj ti to Sup.birda, to mi je on rekao da će da mi organizuje prevoz. :D :D :D

ma ok je, ja bih voleo da vas upoznam sve, samo kazem neam auto, frka mi je prevoz, ako bilo ko moze to da mi ucini ja sam na listi sa zadovoljstvom :)
ps: i naravno ako sam pozeljan na toj listi uopste xD
 
Poslednja izmena:
ma ok je, ja bih voleo da vas upoznam sve, samo kazem neam auto, frka mi je prevoz, ako bilo ko moze to da mi ucini ja sam na listi sa zadovoljstvom :)
ps: i naravno ako sam pozeljan na toj listi uopste xD
Rekoh lepo da su svi DOBRODOŠLI i poželjni. I nemoj da mi se hvatate za prevoze, pa postoje i busovi i vozovi i auto stop...A HEMI i jomini su pokojni, samo ih još niko nije obavestio. Pa odakle vam na pameti Ruma? :think:
Šalim se naravno, prevagnuće ono što svima najviše odgovara. Pucajte dalje!
 
Poslednja izmena:
nisam ja nikad protiv dobrog druzenja
al bre - te ovamo cemo, te onamo cemo
bem ti ja to
treba da pozovemo nekog totalnog autsajdera da lupi neki grad i aj zdravo.

u stvari, evo i ja da predlozim nesto - Bijeljina!
nikom ne treba viza, dovoljna je cak i samo licna karta
znam nekoliko odlicnih parkinga sa jos boljim restoranima
i jeftinije je nego ovde garant.
aj sad majstori...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top