ASTRO CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
T-kvadrat je pozicija gde postoji jedna opozicija a planete koje su na krajevima prave kvadrat sa trecom planetom - cesto u horoskopima, imas kod mene u natalu , prvi na temi natalna karta u slikama, sunce i venera opozicija neptun, i sve u kvadratu sa Jupiterom
 
Jod..trebalo bi, sad me nemoj drzati za rec jer ne mogu da proverim, valjda kad je jedna planeta u inkonjukciji sa druge dve gde su te druge dve u sekstilu, i ta koja nosi dve inkonjukcije je prst..to ne mogu sada tacno da tvrdim, pozajmila sam knjige Ristanovic da ih kopira.. Mislim da je jod kod mene sa Saturnom..inkonjukcija Neptun i inkonjukcija Uran,Pluton gde su Neptun,Uran,Pluton u sekstilu
 
A shta bi trebalo da znache te tri "stvari" u jednom horoskopu? Koliko
su one znachajne? Imam li ja neshto od toga?
I Vip, koje su ti to knjige? Da znam da prochitam i neshto pametno.
Vrtim se u krug po pitanju izbora knjiga. :?
 
taj krst je izazov i borba u zivotu a dok su mali su povrede ako ide preko prvog i ostalo ili dogadjaji vezani za nesto drugo kad je u drugim poljima

Moj bivshi se jako interesovao za astrologiju i setjam se
dobro priche da osobe koje imaju krst imaju tezhak zhivot do
puberteta, koji i ako prezhive, imatje jako tezhak zhivot.
Veoma mi je drago ako to nije istina!

A pomislila sam da jeste, zato shto je mojim prijateljima devojchica umrla nakon 2 meseca zhivota, a imala je krst u natalnoj karti.

Nije to bilo tako skoro, ali sam malopre uzela neku knjizhicu da chitam
i naletela na prichu o tom "krstu", pa reko' da pitam nasheg lokalnog struchnjaka. ;)
 
Da bi to zaista nosilo smrt, mora da bas bude ugrozenost teska ali svih polja i vladara, pa tek onda to plus da je pomeranjem planeta , fakticki solarnom progresijom doslo do dodatnog ugrozavanja..Ne brini, i ja sam prvo brinula nekada davno, jeste da nije lako ali sam imala primere jako uspesnih i bogatih osoba sa timkvadratima i opozicijama..zenu od malena koja je bas gurala ekstra, nijedan udes, nijedan problem..dva deteta,uspesan muz, fakulteti..
 
Hm.. a ja sam krenula u shirinu, umesto da sakupljam polako
znanje.. :?
Chitala sam knjigu o stepenima, Imshiragitjeve krugove (mada sam primetila da njega neshto i
ne priznaju ovde na forumu), knjigu o uporednom horoskopu, nekakvo shtivo o neobichnim
oblicima ljudskog ponashanja kroz astrologiju.. Mislim.. zatrpala sam se nekakvim glupim
podacima, u startu. :(
 
Uf! Sad sam se setila.. imam josh jedno pitanjce. :?

MC - shta on konkretno znachi? I shta ako je on, npr. ugrozhen
nekakvim kvadratom?

P.S. Vip.. kad budesh mogla. Vetj sam ti par puta napisala da mi nishta nije hitja. ;)
 
Hm.. a ja sam krenula u shirinu, umesto da sakupljam polako
znanje.. :?
Chitala sam knjigu o stepenima, Imshiragitjeve krugove (mada sam primetila da njega neshto i
ne priznaju ovde na forumu), knjigu o uporednom horoskopu, nekakvo shtivo o neobichnim
oblicima ljudskog ponashanja kroz astrologiju.. Mislim.. zatrpala sam se nekakvim glupim
podacima, u startu. :(

Pa dobro duso, ne kritikuj sebe kao da si Devica u horoskopu:roll::roll::roll:
Zbog planeta u Vagi otisla si predaleko, stalno vise knjiga, da napravis ravnotezu..zato i nisi usla u natale - mislim da si tako izjavila negde .........Natal je bas bas osnova, pa preko njega tranziti, pa dopuna godisnji i polugodisnji, pa uporedno gledanje oba posebno, da se imau vidu i jedna i druga licnost koliko imaju godina i gde su stalitada kad su se sreli, pa tek onda, ako to pokaze da imaju perspektivu ona gomila i guzva u zajednickim horoskopima, pa kompozit, pa horoskopi dogadjaja...to nije lako, ali natal je zaista neiscrpan rudnik, kao pecina sa hijeroglifima, samo treba da sednes i da citas sa njega..sve ti kaze
 
Uf! Sad sam se setila.. imam josh jedno pitanjce. :?

MC - shta on konkretno znachi? I shta ako je on, npr. ugrozhen
nekakvim kvadratom?

P.S. Vip.. kad budesh mogla. Vetj sam ti par puta napisala da mi nishta nije hitja. ;)

Pa sta radim, samo jurimza Viktorom.sad je fin, kupa se sa flasicomdok ja pisem, do malopre je skakao...zaposljeno dete, nema sta...

MC - zenit, kazu da njemu tezimo, on i 10 polje simbolisu nasu uspesnost, nas zenit u zivotu, karijeri, poslu, u svemu,. mi kao licnost...pa onda i potrebu za javnoscu, nasu prezentaciju u zrelosti..Mi kvadrate zovemougrozenst ali ja bih pre rekla izazov i problem da nam se ne da da dodjemo do cilja olako.Vidis, ljudi su prokleti, kad im ide od ruke nesto ( trigoni i sekstili), to bude i prodje, nekada se ne obrati paznja na to kako smo do toga dosli, jednostavno su se vrata otvorila.. Ali,kvadrati i opozicije uce coveka,jer jedino, jedino nesto nauci kad zvizne glavom o STOP..Znaci, kad ti se nesto neda ili ne mozes, onda moras da stanes i da se pitas kako,zasto, zbogcega i sl. Pa tekonda krenes da mislis o tome i da pronalazis resenja. I sve sto covek sa mukom odradi, on to dobro nauci..Zato je i Saturn MUCITELJ i UCITELJ.. Meni je to "kao isto" , kad sam citala Liz Grin promenila sam misljenje i o njemu i o kvadratima..
 
U pravu si za te knjige.. imam ih mali milion! Sve sam prochitala
i pored mog bogatog chitalachkog iskustva, fali mi osnova.
Po principu - od shume, nigde drvetja! :lol:

Znas li kako je meni slatko da Devicama kazem "nije vama lako sa sobom, od drveta ne vidite sumu ispred sebe i gde vam zivot prodje...ode voz..dok se vi opterecujete detaljima.." ima logike, zar ne!?
 
Znas li kako je meni slatko da Devicama kazem "nije vama lako sa sobom, od drveta ne vidite sumu ispred sebe i gde vam zivot prodje...ode voz..dok se vi opterecujete detaljima.." ima logike, zar ne!?

Verujesh li mi da bih sve na svetu dala samo da
prestanem da do najsitnijih detalja razmishljam o svemu! :?
To mu zaista dodje kao prokletstvo. Jer zbog te osobine,
nemam mnogo poverenja u tudje odluke. :(


Strelchevi su mi po tom pitanju najgori. Kako oni umeju
da bez razmishljanja ispale mishljenje.. chesto je za plakanje!

Volim Strelcheve, da ne bude zabune, ali samo ukazujem na nashu sushtinsku razliku. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top