Arapski zavodnici ili -nastradase nase zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a meni je do tvog mišljenja ko do lanjskog snega.....od takve osobe kao što si
ti nisam ni očekivala ništa drugo.....:hahaha::hahaha::hahaha:
pa nisam ti sam rekla nista novo :lol: sve ti to vec znas
:) kao sto sama priznajes

ali da se ne lazemo, nemas razloga da se ljutis, sama si me izazvala, mislim vuces me za jezik, prozivas za glupost kada pojma nemas o cemu pricam

a mozda si dosla da pozoves drugove i drugarice na BRATSTVO I JEDINSTVO :neutral:
 
pa nisam ti sam rekla nista novo :lol: sve ti to vec znas
:) kao sto sama priznajes

ali da se ne lazemo, nemas razloga da se ljutis, sama si me izazvala, mislim vuces me za jezik, prozivas za glupost kada pojma nemas o cemu pricam

a mozda si dosla da pozoves drugove i drugarice na BRATSTVO I JEDINSTVO :neutral:


vidi srce ti stvarno imaš problem koji ti ja ovde ne mogu pomoći da rešiš, a i nisam
nešto stručna eto priznajem.....za takve je potrebna stručna pomoć:think:

samo ti uživaj u svojoj ubeđenosti da sam ja glupa....milo mi je zbog tebe što si
tako pametna, opuštena...što sve znaš..čak mi dođe da te pitam na kom izvoru
ispi tu pamet........:hahaha:

čak i da jesam....šta ti imaš sa tim.....baš me zanima...ajde ti meni ovako
glupoj sve ispričaj šta ti je na duši...ko te je tako naljutio, pa mrziš čak i
svoju dalju rodbinu......da li znaš da je mržnja kao otrov i da te svakim danom
samo više truje....:sad2:

pametnice.........:rotf::rotf::rotf:
 
vidi srce ti stvarno imaš problem koji ti ja ovde ne mogu pomoći da rešiš, a i nisam
nešto stručna eto priznajem.....za takve je potrebna stručna pomoć:think:

samo ti uživaj u svojoj ubeđenosti da sam ja glupa....milo mi je zbog tebe što si
tako pametna, opuštena...što sve znaš..čak mi dođe da te pitam na kom izvoru
ispi tu pamet........:hahaha:

čak i da jesam....šta ti imaš sa tim.....baš me zanima...ajde ti meni ovako
glupoj sve ispričaj šta ti je na duši...ko te je tako naljutio, pa mrziš čak i
svoju dalju rodbinu......da li znaš da je mržnja kao otrov i da te svakim danom
samo više truje....:sad2:

pametnice.........:rotf::rotf::rotf:
Izvini, ajde molim te citiraj gde sam rekla da "mrzim" ili gde se to moglo podrazumevati... jer ja stvarno ne razumem odakle ti to :sad2:

Ne mrzim ja nikog, pa cak ni glupe poput tebe :mrgreen:
 
pa kako ja ovako glupa da ti to objasnim......:think:stvarno :dontunderstand:

ako ti tako "pametna" ne znaš šta da ti radim to je tvoja kazna :mrgreen:
ne, nije to moja kazna nego tvoj blam
da pricas, da se ne izrazim slikovitije, u prazno :lol:

olako slobodno tumacis moje reci, a posle svoj "umetnicki" dojam transferujes u neki besciljni bes na mene, ali ti ne polazi za rukom... te si sada pukla u sopstvenom bezobrazluku :D

zapamti, lepa rec i gvozdena vrata otvara
 
ne, nije to moja kazna nego tvoj blam
da pricas, da se ne izrazim slikovitije, u prazno :lol:

olako slobodno tumacis moje reci, a posle svoj "umetnicki" dojam transferujes u neki besciljni bes na mene, ali ti ne polazi za rukom... te si sada pukla u sopstvenom bezobrazluku :D

zapamti, lepa rec i gvozdena vrata otvara


:hahaha::hahaha::hahaha:ako su takvi iza tih vrata koje lepa reč otvara....eto ja...ne želim da ih
otvorim......:whistling:

moj bezobrazluk samo ti vidiš ovde...vidi čuda da ti nisi vidovita Zorka.....:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:ako su takvi iza tih vrata koje lepa reč otvara....eto ja...ne želim da ih
otvorim......:whistling:

moj bezobrazluk samo ti vidiš ovde...vidi čuda da ti nisi vidovita Zorka.....:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
ako dodas jos neki smejuci smajli mozda me i ubedis ;)
naravno...ti imas brdo virtuelnih forumskih prijatelja sa kojima redovno razmenjujes smajlije i oni ce uvek sa razlogom moci da posvedoce o tvom pozitivnom karakteru

ajde zeno, da zavrsavamo... vise nije interesantno
 
ako dodas jos neki smejuci smajli mozda me i ubedis ;)
naravno...ti imas brdo virtuelnih forumskih prijatelja sa kojima redovno razmenjujes smajlije i oni ce uvek sa razlogom moci da posvedoce o tvom pozitivnom karakteru

ajde zeno, da zavrsavamo... vise nije interesantno


ti se sama uvukla u ovaj dijalog...ja sam te fino zamolila da ne komentarišeš
moj post...ali eto ti nisi mogla da se iskontrolišeš već si se upecala....:sad2:

naravno da imam svoje forumaške prijatelje i s razlogom ih volim svakog
na poseban način........nego mene eto zanima kako to da tebe tako
pametnu po mojoj slobodnoj proceni voli samo jedna osoba na celom
forumu........neću ja to da ti tumačim...ti si "pametna"........:hahaha:
 
o tome pričam...u Novom Sadu je totalno normalan multikulturalizam,i ja ne smatram uopšte čudnim da se družim bilo da su Srbi,Hrvati,Slovaci...meni je to sasvim bzv ako je to nekome čudno...i to mi je bzv ako neko misli da ću svog sina učiti drugačije..mene su učili da je poštovanje na prvom mestu,i to nema veze sa nacionalnošću uopšte...upravo tako živimo mm i ja..poštujemo se međusobno...poštujemo poreklo onog drugog,poštujemo jezik,i poštujemo religiju,mada ti možda ne vidiš tako...mi smo se uskladili na svim nivoima,inače ne bismo bili zajedno,jer ja nisam osoba koja bi mogla da živi sa nekim ko želi da me promeni,a nikada nisam želela nikog da promenim...prihvatam onakvima kakvi jesu svakog i u svako doba...nadam se da me sada razumeš?...i da dodam,pa sa time smatram da sam sve rekla na ovu temu da u svakoj naciji ima i dobrih i loših...da generalizacija nije prikladna samo zbog toga,što u svakoj naciji ima i loših i ružnih i zlobnih i svakakvih...duša osobe ne bira naciju...ciao...

Slazem se skroz.
Pogotovo sto su mi u 2008 price ko je sta potpuno nebulozne. Da je neko stvarno zadrt po pitanju svog nacina zivota i religije, taj se sigurno ne bi skolovao u inostranstvu i zenio strankinjom. A tako uglavnom normalni ljudi danas i zive.
Medju mojim prijateljima su i katolici, i muslimani i cigani i crnci. Muz mi je takodje stranac. Ne znam uopste kako bi covek mogao da funkcionise globalno a da ima predrasude na kojima se bas insistira na ovoj temi.
 
ufff, ufff
nisam pricala ni o tvom muzu, ni o tvom sinu
a pricala sam o nekim ljudima koje vrlo cesto srecem u svom svakodnevnom zivotu
zaboravljas da ja ne zivim u Srbiji i da ovde ima dosta Arapa

i ja nemam nista protiv njih generalno, ali da su kreteni prema zenama... jesu! mozda postoje izuzeci, ali ja ne pricam o tome... nego o generalnom utisku koji sticem ziveci svoj zivot

i nisam ni znala kakva sam feministkinja dok se nisam ovde doselila! nisam navikla da se ljudi prema meni ophode na takav nacin... kakav, nijie sada bitno, ako nekog zanima neka pita, ali mozda vam se nece dopasti odgovor jer sam vrlo besna povodom toga i vrlo vrlo usplahirena, i glave bih skidala

ali opet!!! ja nisam pricala o tebi, nego o nekom drugom, ti si se nasla prozvanom, ... i to si totalno izvrnula stvari, mislim... ja ovde znam price o tome kako su silovali neke devojcice, pa ove pa one... i mene samu su milion puta saletali i kada prolazim pored njih skrecem glavu jer ne daj boze da mi uhvate pogled odmah krece prica!!!

dakle, ponovo ... vec smo imali situaciju da si se ti nasla prozvanom mojim postom i onda krenula u licne uvrede! nikad te nisam vredjala licno, a ti mene vec drugi put

CIAO!

Mene zanima...
 
Pre nego što zaključate temu - ja opet želim da dodam nešto.

Očigledno je da svako priča na osnovu sopstvenog iskustva.
Naša iskustva u velikoj meri zavise od naše lične interpretacije i doživljaja.

Npr. Etotako svugde nailazi na "odvratne ljude" i "stoku" i u RL i na forumu. Bez obzira u kojoj se državi ili gradu nalazi, pa da ode i na drugu planetu za nju su ljudi "stoka".
Zato se ne treba obazirati na ljude poput nje.

Ja lično imam fantastično iskustvo i sa Mađarima i sa Arapima.
Živim takođe u NS, imam jako puno prijatelja i komšija Mađara i svi su ok ljudi. Pomažemo se međusobno i to nema veze sa nacionalnošću nego sa ljudstvom.
Zabavljala sam se 4 godine sa momkom koji je Mađar, roditelji mu sriču srpski jer žive u mađarskim sredinama, ali su me super prihvatili baš kao i sva njihova rodbina.

Što se tiče Arapa u Kairu sam pre par godina provela divnih nedelju dana gde su muslimani mene i moje prijateljice prihvatili i ugostili. Bili su nam vodiči i iako je tarifa uključivala obilazak grada na par sati dnevno, cela porodica se uključila. Pa su nas muž i žena svaki dan po ceo dan vodali svuda, svaki dan smo ručali kod njih kući, a uveče nas je njihova starija ćerka vodila u izlaske sa svojim prijateljima.
Znači upoznala sam jako puno Egipćana i svi su se ponašali kao i mi, normalno su bili obučeni, obrazovani, kulturni, nasmejani. Momci i devojke su sedeli svi zajedno, smejali se i bilo nam je jako lepo.
Napominjem da smo ih sve tada prvi put u životu videli i upoznali. Bukvalno smo dobili u JAT-u telefon te porodice i kada smo sleteli u Kairo predstavili smo se i upoznali.

Osim njih upoznali smo još dosta ljudi nevezano i sa nekima od njih ostali u kontaktu. Svi imaju samo jednu ženu i jedno ili dvoje dece, svi se normalno oblače i normalno ponašaju.

Alo bre ljudi i oni su ljudi sa ove planete. I njih ima raznih, više ili manje religioznih, više ili manje kulturnih, sve isto kao i kod nas.

Ponavljam, puno zavisi i od nas samih. Bićemo prihvaćeni onako kako mi prihvatamo druge ljude.
 
I njih ima raznih, više ili manje religioznih, više ili manje kulturnih, sve isto kao i kod nas.

Ponavljam, puno zavisi i od nas samih.
Bićemo prihvaćeni onako kako mi prihvatamo druge ljude.

Тему бих затворила овом поентом.:)
А болдована речница нека буде за наук учесницима ове расправе!;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top