Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

  • Vladajuća koalicija (SNS, SPS, SRS, Zavetnici)

    glasova: 4 11,8%
  • SPN i NADA - Đilas, Ponoš, Jovanović (Novi Sad, Valjevo, Čačak...)

    glasova: 2 5,9%
  • Biram borbu - Aleksić, Ćuta, Veselinović (Beograd, Niš i tamo gde SPN ne izlazi)

    glasova: 3 8,8%
  • Mi snaga naroda - Nestorović, Pavić, Antonijević

    glasova: 5 14,7%
  • Kreni promeni - Savo Manojlović (Beograd, Novi Sad, Niš, Sremska Mitrovica...)

    glasova: 3 8,8%
  • Narodna stranka, Nova Srbija, Živim za Srbiju - Vladimir Gajić, Velja Ilić, Dr Jovana Stojković

    glasova: 3 8,8%
  • Mi glas iz naroda - Stanojević, Ljepojević...

    glasova: 0 0,0%
  • Ostale nacionalne liste (Dveri, DJB...)

    glasova: 1 2,9%
  • Ostale lokalne liste (Ćale ovo je za tebe, Za zeleni Beograd - Žujović, SDS - Tadić...)

    glasova: 2 5,9%
  • Ne izlazim na izbore, bojkotujem...

    glasova: 11 32,4%

  • Ukupno glasova
    34
Nije lepo praviti se mutav. Aj navedi gde je to SPN pljuvao Gajića? Pa oni ne znaju ni da postoji, uopšte se ne bave njime. A onda nađi bukvalno svaki Gajićev intervju unazad 10 dana i videćeš da pljuje po opoziciji. Ne znam koje bih argumente mogao više da ti dam, sve imaš crno na belo, samo malo izdvoji vremena.
Evo ti si sad pljuvao.
Ako pljuje po SZN to je dobro i tačno. Jert niko pametan neće da daje glas NATO opciji i smešnim likovima poput one što je kao štrajkovala glađu, a iz kamera je punili kroz venu. Blamčina posle koje je trebala da se povuče iz politike.
Opozicija u Srbiji je uništena na poslednjim izborima. I to zajedničkim delovanjem SNS i SZN (Vučić i Đilas). Sad imamo te ostatke koji nemaju snagu da urade bilo šta ozbiljno.
 
Evo ti si sad pljuvao.

Pa nisam pljuvao ako ti jasno navedem argumente. Evo treći put - pogledaj snimke i videćeš.

Ako pljuje po SZN to je dobro i tačno. Jert niko pametan neće da daje glas NATO opciji i smešnim likovima poput one što je kao štrajkovala glađu, a iz kamera je punili kroz venu. Blamčina posle koje je trebala da se povuče iz politike.

Ne znam što se on bavi programom drugih partija, zar nije jednostavnije gledati svoja posla? EU i NATO kurs je upravo ono što Srbiji treba kako bi postala normalna i moderna evropska država. To što je neko iz Srbije u istoriji imao spor sa NATO-om pa izvukao deblji kraj, znaš kako me zabole, mene nije pitao pa prema tome, ne osećam ni najmanju potrebu da taj spor nasledim.

Opozicija u Srbiji je uništena na poslednjim izborima. I to zajedničkim delovanjem SNS i SZN (Vučić i Đilas). Sad imamo te ostatke koji nemaju snagu da urade bilo šta ozbiljno.

Upravo suprotno. Opozicija je zajedničkim delovanjem postigla odličan uspeh, bukvalno su bili pred protivničkim golom ali je onda režim aktivirao ljude bez časti i obraza (Zavetnicu, Gajića, "biramo borbu"...) i uspeo da ih razbije. Ako ništa, bar ćemo imati jedno pročišćavanje i onda u nove pobede ;)
 
Pa nisam pljuvao ako ti jasno navedem argumente. Evo treći put - pogledaj snimke i videćeš.



Ne znam što se on bavi programom drugih partija, zar nije jednostavnije gledati svoja posla? EU i NATO kurs je upravo ono što Srbiji treba kako bi postala normalna i moderna evropska država. To što je neko iz Srbije u istoriji imao spor sa NATO-om pa izvukao deblji kraj, znaš kako me zabole, mene nije pitao pa prema tome, ne osećam ni najmanju potrebu da taj spor nasledim.



Upravo suprotno. Opozicija je zajedničkim delovanjem postigla odličan uspeh, bukvalno su bili pred protivničkim golom ali je onda režim aktivirao ljude bez časti i obraza (Zavetnicu, Gajića, "biramo borbu"...) i uspeo da ih razbije. Ako ništa, bar ćemo imati jedno pročišćavanje i onda u nove pobede ;)
Ne trebaju mi snimci. Ti ih tumači kako želiš, tvoja stvar. Jedino što ne možeš da se rešiš uticaja NATO partija.
EU i NATO su k*rac na bicikli za nas. Odf njih treba bežati što dalje. Na stranu pšto smo trenutno pod NATO okupacijom, pa je svaka saradnja sa njima jednaka izdaji. Spor si nasledio, kao što si nasledio ovu grbavu republiku koja nam daje ovoliko jajara i džešaroša u politici. Deca komunizma.
Ne postoju zajedničko delovanje opozicije, jer nema opozicije u Srbiji. A uspeh ne postoji, jer su uz svo nasilje i pritiske dobili baš ništa.
Imaš onu ogromnu raznoliku grupu svega i svačega koja nije uradila ništa. Neće Srbi da glasaju za razne Đilase i Marinike i slične lopine.
Režim ima najvećeg saradnika, to je Đilas. A to da vama (zajedno SNS i SZN) smetaju čak i te male nacionalno orijentisdane stranke je svima jasno.
 
Necu glasati, nisam znala da nema dosadasnje gradonacelinice, ja sam nju volela.

Ako mozete moj glas promenite u "ne znam", da glasam za SPS ne pada mi na pamet, pogotovu sto se zalazu za "Nis na vodi" po ugledu na Beograd. Sto je dosta, dosta je.
Možeš promeniti glas samo u Ne izlazim na izbore pa ako odlučiš za koga ćeš opet u tu opciju.
 
Pa nisam pljuvao ako ti jasno navedem argumente. Evo treći put - pogledaj snimke i videćeš.



Ne znam što se on bavi programom drugih partija, zar nije jednostavnije gledati svoja posla? EU i NATO kurs je upravo ono što Srbiji treba kako bi postala normalna i moderna evropska država. To što je neko iz Srbije u istoriji imao spor sa NATO-om pa izvukao deblji kraj, znaš kako me zabole, mene nije pitao pa prema tome, ne osećam ni najmanju potrebu da taj spor nasledim.



Upravo suprotno. Opozicija je zajedničkim delovanjem postigla odličan uspeh, bukvalno su bili pred protivničkim golom ali je onda režim aktivirao ljude bez časti i obraza (Zavetnicu, Gajića, "biramo borbu"...) i uspeo da ih razbije. Ako ništa, bar ćemo imati jedno pročišćavanje i onda u nove pobede ;)
Kad ti NATO piša pi glavi, ti nas ubeđuješ da je to kiša.Dečko, taj svet je u vrhuncu dekadencije i na početku sunovrata. Ne ubeđuje matore ljude koji su prošli mnogo gore nego što je sad kako je to rešenje jer je tebi zinulo doope .
 
Dvanaest stranaka i pokreta u Novom Sadu, posle 10 dana pregovora, dogovorilo je formiranje opozicionog fronta za predstojeće lokalne izbore, saznaje 021.rs.

Na listi će se naći kandidati Stranke slobode i pravde, Narodnog pokreta Srbije, Demokratske stranke, Stranke centar Srce, Građanskog pokreta Bravo, Zeleno-levog fronta, Pokreta slobodnih građana, Pokreta obnove Kraljevine Srbije, Nove Demokratske stranke Srbije, Lige socijaldemokrata Vojvodine, Ekološkog ustanka i Pokreta za Preokret.
 
Pa sad što se mene tiče ne znam još ali jedino je sigurno da vladajuća koalicija ne dolazi u obzir, to je jedino zasad izvesno.
58183_dijanahrkalovic0130102016_fmob.jpg
 

Pa sad svi mi volimo našu voljenu Diksi, i jeste ona ovako slatkica, i ima sexy glasić i ovako je i poštena cura i pitoma i nežna i fino vaspitana i radna i vredna i zna i da skuva i sve to stoji i sve je to divno ali ono što se kaže družba je družba a služba je služba ;) i ne treba mešati sad neke lične emocije i simpatije i politiku. ; )
 
17.12. sam izašao da glasam za SPN jer su bili ujedinjeni i glasao bih isto i za širi blok da su uspeli da se dogovore iako sam alergičan na srpske vašarske desničare i putinofile. Dakle pojedinačni lideri i stranke me ne interesuju nego samo borba protiv režima. Pošto su sada efektivno razjebali SPN sa sve priključenom NADA nesposobnošču da se dogovore, ostaju dva loša izbora: ili podržati bojkot opoziciju i dati im za "pravo" ili izaći glasati za krnju koaliciju bez ikakve šanse da nešto urade.

U mom slučaju podržavanje Đilasa i bojkot ekipe je nemoguće iz dva razloga. Mislim da je više odgovorna za podelu i ono što je najvažnije bojkot za mene je predaja bez borbe,najgora od svih opcija i bila i biće. Štaviše smatram svojom obavezom da protestvujem protiv njih svojim izlaskom.

Druga opcija Biram Borbu su mi kao mlaka supa, jestivo ako baš nema ništa drugo ali bezukusno i besmisleno.

Treća opcija Savo i njegov KP su za mene rang vašarske desnice pa i nije realna opcija. Jak smrad FSB-a izbija iz njegapo ovome što čujem.

Postoji i četvrta opcija o kojoj sve ozbiljnije razmišljam da izađem i da glasam za nekog autsajdera tipa onog blesavog advokata Stojkovića, barem bih glasao za najbliže onome što mislim iako svestan da neće ući u gradsku skupštinu, ali u ovakvom odnosu snaga mislim i da nema neke veze.

Dakle izlazim, to je jedino izvesno u ovoj situaciji.
 
Poslednja izmena:
17.12. sam izašao da glasam za SPN jer su bili ujedinjeni i glasao bih isto i za širi blok da su uspeli da se dogovore iako sam alergičan na srpske vašarske desničare i putinofile. Dakle pojedinačni lideri i stranke me ne interesuju nego samo borba protiv režima. Pošto su sada efektivno razjebali SPN sa sve priključenom NADA nesposobnošču da se dogovore, ostaju dva loša izbora: ili podržati bojkot opoziciju i dati im za "pravo" ili izaći glasati za krnju koaliciju bez ikakve šanse da nešto urade.

U mom slučaju podržavanje Đilasa i bojkot ekipe je nemoguće iz dva razloga. Mislim da je više odgovorna za podelu i ono što je najvažnije bojkot za mene je predaja bez borbe,najgora od svih opcija i bila i biće. Štaviše smatram svojom obavezom da protestvujem protiv njih svojim izlaskom.

Druga opcija Biram Borbu su mi kao mlaka supa, jestivo ako baš nema ništa drugo ali bezukusno i besmisleno.

Treća opcija Savo i njegov KP su za mene rang vašarske desnice pa i nije realna opcija. Jak smrad FSB-a izbija iz njegapo ovome što čujem.

Postoji i četvrta opcija o kojoj sve ozbiljnije razmišljam da izađem i da glasam za nekog autsajdera tipa onog blesavog advokata Stojkovića, barem bih glasao za najbliže onome što mislim iako svestan da neće ući u gradsku skupštinu, ali u ovakvom odnosu snaga mislim i da nema neke veze.

Dakle izlazim, to je jedino izvesno u ovoj situaciji.
A šta fali KP?
 
Tačno. To je izjavio Vladimir Gajić pre neki dan. I mislim da je ta izjava potpuno u redu.

Srbija nisu ni AV ni njegova stranka.
Apsolutno. Oni koji partijsku i ideološku borbu stavljaju iznad Države, često postaju neprijatelji iste.

Tek ovo nije tačno. Kako to zamišlajš da NS i tadašnji vođa stranke, Jeremić, uđu u koaliciju iz koje je otišao zbog podrške NATO opciji? Zbog tih izdajničkih stavova su iz stranke izbačeni Ponoš i Aleksić, a ti bi da ih vratiš među takve?
Samo je jedna stvar razbila tu koaliciju, poziv Dačića da vrate dug od prethodnih izbora, kad im je dao potrebne glasove da uopšte izađu na izobre, a koje nisu imali.
Ako si zaista pristalica NS i Političke Misli gospodina Gajića, promenićeš ovu priču. Ako si đilasovac, koji se pravi da je za NS, onda ćeš nastaviti da širiš njihovu propagandu. Šta drugo da ti kažem?
 

Back
Top