АМЕРИКА - НАЈВЕЋИ ЗЛОЧИНАЦ ПРОТИВ СРБА

АМЕРИКА - НАЈВЕЋИ ЗЛОЧИНАЦ ПРОТИВ СРБА

navikao na svakojake gluposti od ekipe patriJota i naciJonalista , potpomognutum sa domachinima , nisam ni mislio da otvaram ovu temu, i da citam uvek iste nebuloze , dok nisam video da je autor jedan od mojih omiljenih klovnova , mita.........:mrgreen:

elem, ne znam cime se vodio , kojim stranputicama istorije , ili koje je lekove mita pio u momentu nadahnuca, pisuci da je amerika , navodno , najveci zlocinac protiv srbije, ali pobicu tu glupost bez velikog pisanija, podsecajuci kolege forumase , da je amerika bila saveznik srbije u dva svetska rata.....da je ogromnim sredstvima pomagala posleratnu nezavisnost fnrj, kasnije sfrj..........i da je do konflikta sa ovom velikom silom doslo krajem dvadesetog veka, dok smo do tada gajili iskljucivo prijateljske odnose sa SAD.........

elem, nisu dakle, po miti - de genijalcu, najveci zlotvori nemci, nisu ni turci, nije ni austrougarska monarhija.......niko od zemalja koje su ostavile iza sebe stotine hiljada , pa i milione srpskih glava..........najveci neprijatelj je onaj , kojeg pileci mozak moze da se seti.........a posto mu secanje ne ide dalje od 15 godina ( i to maglovito ) , za target je odabrao ameriku.............smesno , ali i tuzno......:think:
Naravno da su Amerikanci krivi za Jasenovac , Prvi svetski rat , secu knezova 1804., pogotovo za visevekovno grcanje pod Turcima i poraze na Kosovu und Marici u 14. veku .:otkacio:
Ko drugacije kaze ...
 
a jes' nalakirala nokte...onim kapitalistihkim firmiranim lakom...(muka mi od wuskih lakova za chamce...sh'o ga cure patriJUtske kowiste)...

Ne, ja sam stalno u farmerkama, ne nosim ništa firmirano.. bez laka za nokte....samo ruž za usne... prema tome - uaaa the usa !

Volim amere jer sam puno sa njima kontaktirala, pa znam da su normali ljudi kao i svi, ali spoljna politika im je stvarno :thumbdown:
 
Ne, ja sam stalno u farmerkama, ne nosim ništa firmirano.. bez laka za nokte....samo ruž za usne... prema tome - uaaa the usa !

Volim amere jer sam puno sa njima kontaktirala, pa znam da su normali ljudi kao i svi, ali spoljna politika im je stvarno :thumbdown:





,,,,,,to je tacno, ti si pametna zena.......ali,onda se vice DOWN WITH A GOVERMENT :thumbdown:!!!........kao sto vice dobar deo amerikanaca...........a ne da se spustas na nivo razmisljanja ameba, kojima je vlada isto sto i amerika, pa se deru kao prasad na sisi .............dole amerika:roll:
 
[/B]




,,,,,,to je tacno, ti si pametna zena.......ali,onda se vice DOWN WITH A GOVERMENT :thumbdown:!!!........kao sto vice dobar deo amerikanaca...........a ne da se spustas na nivo razmisljanja ameba, kojima je vlada isto sto i amerika, pa se deru kao prasad na sisi .............dole amerika:roll:

Prihvatam ispravku - uhaaa the goverment of the usa !
Hoćemo Putina :super:
 
.......ma ne razumes ti to........:roll:
kvantna fizika..............:think:
Al zato je za tebe spansko selo da su upravo svi ti nasi saveznici kojima toliko lizes guzicu inicijatori i planeri Hitlerovih pohoda ka Evropi i Rusiji,koji su sa ciljem da oslabe dve najjace sile,izigravaju oslobodioce,a zatim zavladaju zelom Evropom, Adolfa iskoristili samo kao marionetu.Ovo je opste poznato,iole obrazovanim ljudima,zato se mani tvoje glupe propagande:rtfm:
 
ima mali DNK...:hahaha:...seca se kako su mu najblizhe pretke...turci...:mrgreen:

O chemu ti prichash...
Predpostavljam da si po nacionalnosti N..n...nA..rkoman!
Sve u svemu, boli tebe tuki ko te bombarduje i ko ti k.ara zenu, vazno je da si pred vratima Jevrope. Josh kad legalizuju maru...ih! Pa kad se naduvash sveze travuljine, Kosovarke... Ili smrknesh malo belog pa ti hrabrost i samopouzdanje poraste momentalno.

 
Poslednja izmena:
BKI...

jel' znash onu Wusku prichu...kad je Seryozha trazhio istinu...i na kraju...kad ju je nashao...umro na mestu...od ruzhnoce iste...:whistling:

hmmm...znao sam da sam negde pogreshio...al' ovo boldovano me asocira na neshto drugo...:mrgreen:

Nisi chuo onu staru Bolivijsku...koja kazhe...Nikad ne veruj starim SrBskim prichama...:mrgreen:

ajd' celu prichu...da vidim koliko si je smishljao SrBski Homere...:hahaha:

a pricha...nishta,,,znachi, na brzake izmishljena...i to glupo...znao sam...:hahaha:

ne od tebe...jer tebi mama nije ni prichala priche...nego te je uspavljivala sa AK48...zato si takva cepanica....u glavi...:mrgreen:

a jes' nalakirala nokte...onim kapitalistihkim firmiranim lakom...(muka mi od wuskih lakova za chamce...sh'o ga cure patriJUtske kowiste)...

...josh 1 Tarabicc...:dash::dash::dash:

udji mi na profil...pa vidi ko me sve pipa...:whistling:
...al' ni jedne patriJUtkinje...a znash zashto...pored laka za chamce...i krezube su...pa im osmeh i nije bash...
...a ti dete...kajdr...na patriJutkinje...:mrgreen:

ima mali DNK...:hahaha:...seca se kako su mu najblizhe pretke...turci...:mrgreen:
Evo,to su tvoji komentari na ovu temu,na jednom mestu.Uveri se sam u tvoje gluposti,a ne da posle kazes da mrzim domace zivotinje:bye:
 
O chemu ti prichash...
Predpostavljam da si po nacionalnosti N..n...nA..rkoman!
Sve u svemu, boli tebe tuki ko te bombarduje i ko ti k.ara zenu, vazno je da si pred vratima Jevrope. Josh kad legalizuju maru...ih! Pa kad se naduvash sveze travuljine, Kosovarke... Ili smrknesh malo belog pa ti hrabrost i samopouzdanje poraste momentalno.

alo..bubuljičavi...kad prestaneš da kašdr...otpašće ti ti plovci...
 
O chemu ti prichash...
Predpostavljam da si po nacionalnosti N..n...nA..rkoman!
Sve u svemu, boli tebe tuki ko te bombarduje i ko ti k.ara zenu, vazno je da si pred vratima Jevrope. Josh kad legalizuju maru...ih! Pa kad se naduvash sveze travuljine, Kosovarke... Ili smrknesh malo belog pa ti hrabrost i samopouzdanje poraste momentalno.

alo..bubuljičavi...kad prestaneš da kašdr...otpašće ti ti plovci...

Losh si.
Chim ti stavljash glavu noja kao avatar...
Gde je sad "dream team"? Nemash podrshku. Raspale se LDP-ovce. Ochekivao sam zeshci napad ali prc...nishta.
Komentari su ti jadni. Preshushilo ptico drkachico?
 
Losh si.
Chim ti stavljash glavu noja kao avatar...
Gde je sad "dream team"? Nemash podrshku. Raspale se LDP-ovce. Ochekivao sam zeshci napad ali prc...nishta.
Komentari su ti jadni. Preshushilo ptico drkachico?

a ti si kao kompetentan za loš i dobar post...:hahaha:
...ulepšao si mi odlazak u carstvo snova...
...operi zube...ako te mama nije naučila...nećeš badžugati...a i zubi će ti duže trajati...a o osmehu će ti žene...:mrgreen:
:bye:
 

Back
Top