Zasto Amerika nema prijatelje u svetu?

f_SVf4Mm.jpg
 
pa sad zašto nema...možda zato što dok zabranjuju slobodu govora i mišljenja sebe prepoznaju kao demokraciju...
...
Ponosan sam što je moj prijedlog zakona, Zakon o podizanju svijesti o antisemitizmu, upravo prošao u Zastupničkom domu s 320 prema 91. Ovaj zakon ima široku, dvostranačku potporu i započet će proces slamanja antisemitizma za koji smo vidjeli da hara po sveučilišnim kampusima diljem Amerike.
...
Premijer Izraela se hvalio stvaranjem i promicanjem zakona u SAD-u za cenzuru kritičara.

Čini se da kongresmen Mike Lawler ne predstavlja američki narod, već drugog gospodara.

Ovaj zakon je protuustavan i krši naše zakone, štoviše, izazvao bi suprotan, opasan utjecaj na američko društvo.
Ti i ostalih 319 ste izdajice Amerike.

Prijedlog zakona ima prostora da se dolje navedeni biblijski stihovi mogu kriminalizirati

Kritizirat ćemo vas ovdje na zemlji

...i onda možete stajati pred sudom pred svojim stvoriteljem kao čovjek koji je oskrnavio riječ tog stvoritelja za židovsku korist

Vječnost je duga, Mike...

Sve ostalo je sloboda govora osim ako kritizirate Izrael
@RepMikeLawler
???
Ja sam Njujorčanin, protivnik sam antisemitizma, ali što zapravo radiš? Pokušavate li Christiana poput mene zatvoriti? Između otvorenih granica, visoke inflacije i kriminala, nemate li pametnijeg posla?

1714624719608.png
 

Back
Top