АМЕРИКА - НАЈВЕЋИ ЗЛОЧИНАЦ ПРОТИВ СРБА

Zasto je patrijote sramota da priznaju da i Rusi koriste OU?
Za razliku od vas,nije nas sramota istine,sto ce reci,priznacemo tad kad budu otvorili toliko ratnih frontova kao Amerikanci,i koristili OU kao isti,a do tad ih ne mozemo porediti.A uostalom,ako ti je toliko stalo o pljuvanju Rusa,ti lepo otvori novu temu o njima,pa izvoli.:rtfm:
 
Za razliku od vas,nije nas sramota istine,sto ce reci,priznacemo tad kad budu otvorili toliko ratnih frontova kao Amerikanci,i koristili OU kao isti,a do tad ih ne mozemo porediti.A uostalom,ako ti je toliko stalo o pljuvanju Rusa,ti lepo otvori novu temu o njima,pa izvoli.:rtfm:

Aha, znaci postoji neka mera za zlocin.
Ako su MALO koristili, onda su kul, a ako su PUNO koristili onda su zlikovci?
 
ma cenim prema tvojih 20:hahaha::hahaha:

Dobro u tom slucaju si pametniji za 50......mada ja znam tacno svoj broj a tebi ne preporucujem da proveravas jer znas i sam........doktori teske stvari ne govore pacijentima........tako da ce mozda reci tvojoj majci ili ocu........nakon cega ce te majka onako setno pomilovati po glavi sa tugom u ocima.......a ti ces pitati -sta je mama........ona ce samo spustiti glavu i poljubiti te u celo..........:mrgreen:
 
Gde god su imali posla sa oklopljenim i utvrdjenim ciljevima - znaci Cecenija i Gruzija.
Da imaju para i moci da malo vise ratuju, ovaj spisak bi bio poduzi.

Kako pojma nemas... Pa svaki rat sam sebe isplati i to visestruko. USA je za svaki ulozeni dolar u rau u Iraku naplatila bar 2$ .USA je zemlja koja zivi od ratova.
 
OU se tu koristi za nesto drugo :)
NPR, jedan 747 nosi oko 1 tone OU :)


Kakve sad tenkove????




Jeste.
Jel su Rusi zlocinci zato sto koriste istoventno naoruzanje?
DA ili NE?

:hahaha::hahaha: uj brate izvini ja malo pospan pa mi se ucinilo da si rekao oklopne jedinice.

pitam te po 3 put-GDE RUSI KORISTE TO NAORUZANJE-GDE NA KOJIM FRONTOVIMA COVECE.
 
Rekao sam, citaj sta pisem, tamo gde su ratovali tu su i koristili.

AHA u ceceniji pretpostavljam...........i ti ih poredis sa amerikom :dontunderstand:
koji su to iskoristili pa u jedno 20 zemalja.

i cecenija je do njih i klali su ruse ko ludi taj rat je i logican.

dok su ameri to radili zbog kesha i hira u zemljama koje veze sa njima nemaju.......neuporedive dve stvari-neuporedive.
 
Aha, znaci postoji neka mera za zlocin.
Ako su MALO koristili, onda su kul, a ako su PUNO koristili onda su zlikovci?
Ja sam ti vec rekla vise puta,tvoji odgovori nisu za politiku,nego se sve svodi na filozofiranje,al mozemo i tako.Hoces upravo da kazes da drzava koja je do sada napala i bombardovala 20 i vise drzava ,nije pocinila veci zlocin nego druga koja je napala samo jednu ili dve?Niko ne kaze da je tu nesto kul,moze da bude samo zlocinac,i, PUNO VECI ZLOCINAC.I jos jednom da naglasim da se te dve drzave NE MOGU POREDITI,a kamoli kao sto ti radis, zlocine Rusa stavljati iznad zlocina Amera
 
И уместо да људи широм планете схвате да НЕМА ВЕЋИХ ЗЛОЧИНАЦА НА ПЛАНЕТИ ОД АМЕРИКАНАЦА, ДА СЕ УЈЕДИНЕ И ДА ИХ НАЈУРЕ СА СВИХ КОНТИНЕНАТА - повинују се сили и још је многи и подржавају.

Убедљиво највећи злочинци, на кугли земаљаској, кроз своју дугу освајачку, хегемонистичку, империјалистичку
и колонијалну историју су Британци и ту су пар копаља испред свих осталих. Американци су за њих мале бебе и
било би им потребно још барем стотинак година, да континуирано чине овакве и сличне злочине, па да се примакну
Британцима.... Додуше, ивер не пада далеко од кладе, иста је то крв.
 
на почетку рата у хрватској налазили смо калибар 5.56 са неким додатцима у зрну.као течно олово или нешто слично плавичасте боје.неко је говорио да је то жива .немам појма.ово задње што су руси ратовали у чеченији је било на њиховој територији и до сад нигдје нсам чуо да су спомињали уранијумску муницију тами па ни касетне бомбе.али ако су користили јесу злочинци.док сам за британце и остала говна сигуран у то и кажем да су они највећи проблем на планети п према томе и највећи злочинци и криминалци.живим за дан да видим њихову пропаст:evil:
 
Onda bi bilo postenije da kazes da nisi ni za ulazak srbije u EU
Posto su skoro sve zemlje EU clanice nato, a ako je nato zlocinacka org.onda su i te zemlje zlocinacke,pa sto bi im se prikljucili.Ne mozes da budes za evropu,a istovremeno tvrdis da su te zemlje zlocinacke

Ja jesam za ulazak Srbije u EU i mogu da tvrdim da je NATO zločinačka organizacija.
Nisu sve članice EU i članice NATO-a.

U čemu je problem? Mislila sam da samo građani Srbije ne vole nezgodne istine, nije valjda da to važi i za ostale?
 
Sta, u ovoj zemlji jos uvek postoje individue koje misle (ili misle da misle) da su Amerikanci zlocinci....???....neverovatno...OK, ima vremena, osvestice se...

Slažem se. Krajnje je vreme da shvate da nisu Ameri zločinci, ali njihova administracija, malo češće vodi nešto što bi se, ladno, moglo nazvati - zločinačka spoljna politika.
Tebi je verujem to sasvim jasno....
 
Prvo morate da shvatite da je sve biznis,a najveci od svih biznisa je rat.Gospodare rata, koji vladaju i Amerikom, ne interesuje niciji zivot a posebno ne nas smrtnika iz Srbije.Oni su zacrtali da Srbija bude mala i tako ce biti.Masoni su doveli u Srbiju svog clana,Karadjordjevica,koji ce da bude kralj te skucene Srbije.Novi svetski poredak pod plastom demokratije porobljava covecanstvo na cijem celu ce sedeti Lucifer i Crni papa.
Mi ne zelimo to da uvidimo i to je nasa greska,jer su nam isprali mozak.
 

Back
Top