Alatke iz kuhinje

Kaca ovo je extra, moje organizovanje na daljinski ne da je upalilo, nego samo tako :zper: sve beogradjanke i jedna sremica ce u utorak da budu kod tebe, nemoj samo na kraju da zaboravis na prvobitan razlog skupljanja u citavoj toj frci, kad sve krenu pricati u glas, ako i mi na exkurziji :zcepanje:
Sta cu :rumenko:, cim je rekla da je u utorak u Zemunu, ja kazem da ima neki razlog da dodje do NBg, brate mili blizu joj je... i tako...
dalje cekam izvjestaj vaseg druzenja, a naravno da bi i mi da dodjemo, ali avaj, od jutros sjedim za kompom i kao pravicu figurice, malo sutra 3 poziva sve iznenadne narudzbe koje sam se trudila da odbijem, ali jok... a trebao je ovo biti jedan srednje opusteni vikend :dash:
 
Evo mog homemade rotirajuceg stalka :D
P1050988.jpg
 
Ja već dugo imam fiokice slične ovim Kaćinim, samo veće od njenih, a manje od domaćicinih. Mada imam i te baš male (iz studentskih dana) samo ih nikad nisam koristila za alat. Te srednje jesam ali su mi nešto bile nezgodne pa sam pre nekoliko meseci kupila police sa točkićima, jednu, pa sam shvatila da mi je malo i onda sam otišla za još jednu. :) Nisam smestila sav alat tu ali ono što najviše koristim jesam i zgodne su mi jer mogu da ih sklonim kad mi ne trebaju, a kad radim vozim ih zamnom oko stola i uvek mi je sve pri ruci. Evo kako izgledaju, jedna polica je kod kineza bila oko 700 dinara.

attachment.php
 
Uh kako bi meni legla ovakva jedna, ali bojim se da bi se najvise obradovala deca :) bilo bi alata po citavoj kuci, meni alat uvek mora biti daleko od njihovim rukica, o bojama i da ne opricam, juce mi je jovana u sekundi prosula crvenu razmucenu milkom boju, crvenili smo se svi redom, nemozes oprati za milu majku ni pod ni ruke ni nju.....eee ne valja bogami uvek ni kad je boja tako jaka....:zcepanje:
 
Ja za merenje gotovih torti koristim vagu za merenje beba, koju sam nasledila od cerke, a za ostalo obicnu malu kuhinjsku vagu.Pokusala sam da kupim digitalnu, jer je kao preciznija, ali su mi se pokvarile vec dve i to u kratkom periodu, pa sam odustala.
 
Devojke, moze li mi neko molim Vas dati neki kontakt, telefon, adresu gde bih mogla naruciti one super tanke plehove za Dobos i Sladoled tortu od belog lima. Iz Sapca sam i nova sam na krstarici, pa mi treba vremena da ukapiram kako sve funkcionise :rumenko:

Hvala puno devojke.
 
Ja vec duzi niz godina zivim u inostranstvu, i nigde nisam mogla da nadjem te plitke plehice. Oni sa obrucom mi bas "ne rade" posao. Mama je pitala par limara u Sapcu i Bogaticu, ali ni jedan ne pravi plehice:). Zato sam mislila ako neka od Vas ima neki kontakt, pa da ih cimnem i zamolim da mi se to napravi.:)
 

Back
Top