Alan Ford

Najbolji strip... u stvari jedini koji sam uzeo da citam skoro sve brojeve! Imam sve brojeve od 1-330 ili 340 tako nesto, ono izdanje iz '89 - '90 godine, najbolji su!!!
 
fantom piroman:
cuj,ja stripove koje kupujem to trafikama jesu neki,ali avaj!gde ih drugde mozes naci?!

deluje chudno i skoro nestvarno...ali stripove mozhesh natji u knjizharama...mada sumnjam da ih ima u sremskoj mitrovici...nema ih ni u chachq...al prilikom prve posete prestonici zaviri u mamut il plato...a ondak dodji da dajesh mishljenje o kortu...

meni je u fordu uvek najdrazhi pochetak...kao sad...pada sneg...pa ono slika velke jabuke...pa zumira...pa zumira...i onda bob neshto opsuje "prokleta snjezhina" il tako neshto...

kad na vratima pishe "zatvoreno zbog-smrdi"
 
Jedan od jacih,ako ne i najjaci strip svih vremena.
Naravno da ove nove generacije nemaju pojma o tome.
Pre devedesetih trafike su bile oblozene stripovima,nije postojao klinac koji ih nije kupovao.To je bila jedna od bitnijih stvari u zivotu.Sada su bitne druge stvari......,
koji mobilni imas,grand parada,dobro se navariti...itd.
 
Obozavam Alan Ford stripove .Pre dvadesetak godina sam ih redovno kupovala.Po socijalnom statusu sam mogla da budem clan TNT.Svaki novi broj sam citala 3 puta zaredom tako da mi ne promakne ni najmanji detalj u slicici a kamoli u tekstu.U to vreme zidove moje sobe sam bila iscrtala njihovim likovima u prirodnoj velicini.malopre sam pronasla gde mogu da procitam stotinjak brojeva na internetu.Odoh da uzivam dok me deca ne izguraju sa kompjutera.Inace volim i Asteriksa,Princ Valijanta,Konana,Talicnog,zagora
 

Back
Top