Alan Ford

pa ne bash...nisam ni sad nego nemam nameru da se cimam s arnoldom...nije on bash losh...to shto voli amere to je minus...al bitju tolerantan...navedi josh jedan primer u kom sam se zayebo...
 
Fora takodje iz epizode "Udar Munje"

Broj 1: Obratite pažnje na ove dve vrećice, Ovdje vidimo bijelo brašno. Najobičnije bijelo brašno od kojeh se pravi kruh što vam je verovatno poynato

Bob (sarkastično): Hura! Znači ne prave ga od cementa! Divnog li otkrića!

Sledeća scena Broj 1 ga umače u tu kesu, to je tako smešno skeniraću pa ću postaviti ne može da se opiše dobro
 
e, baš mi se pišu fore sada
evo još jedne

Epizoda ''Čuvaj Se Bombe''

Bob i Grunf na motor-kotaču jure bandite
Bob: Hajde Grunfe, rapsali. Moramo ih uhvatiti s rukama u vreći
Grunf: Vozim što brže mogui, ali na nesreću karburator mi je ostao u ruci, a to nam otežava zadatak.
 
e ok super je alan ford...nishta ne kazhem ja protiv njega...al da je najbolji...ma nije...ima daaaaleko boljih i zanimljivijih stripova...sa mnogo dubljom socijalnom tematikom od prostih doskochica...mislim ok nisu samo doskochice al ima ima boljih...nego smo mi bedna nacija...mentalno smo uvek i bili...to kad su se chitali stripovi chitav taj nju vejv recmo...je samo bljesnuo na trenutak...ali tada su mahom svi pratili trend...tj nisu bili nishta pametniji...verujem...vetjina njih je 90tih zavrshila ko neki shljam...otishle ideje i stavovi u ****...ne krivim ih ja..d.aleko od toga...al mislim u poredjenju shta sve od stripova postoji...i kakve stripove chovek ima qpiti u parizu recmo...mislim dobar je ford...al hej...da je najbolji nije
 
shto postujesh ti na stripu kad nisi chuo za korta?...mislim kolko si stripova prochitao?...ok serem postuj de otjesh...al nije martin misterija vetj marti misterija...bez n
 
Pozdrav stripomanima i ostalima, koji su pročitali čak preko 20 stripova (što će reći nekoliko brojeva Stripoteke).
Mislim da se Korto i AF nemogu porediti, različiti su žanrovi.Lično više volim AF.
U nas su oba kultni stripovi, ali mislim da je u svetu mnogo poznatiji Korto.
 
dan ...pa pazi jesu qlt...ja sam teo retji kako eto masa ljudi ga uzdizhe...bejzikli zato shto nisu ni chuli za drugo...za ogromnu vetjinu ljudi kad neko kazhe strip misle aham...ford dog zagor ...tj ono shto je bilo po trafikama...zanemaruje se strip...ako me razumesh...evo ti ovaj je "poznavalac" je primer...masa ljudi tako misli...
 
Pa, šta će ljudi kada je ponuda takva.Dobro je što čitaju stripove uopšte.Oni će vremenom poželeti da pročitaju i nešto kvalitenije, pa će doći i do Prata.A šta sa onima koji ne čitaju ni stripove a kamo li knjige? :-(
Ja nisam reagovao zbog neznanja, već više što je omalovažio nešto za šta uopšte nije ni čuo.To nema logike.Kako može bilo ko imati mišljenje o nečemu što mu nije poznato?
Pozdravljam to što fantom voli stripove, zna čovek šta valja. ;)
 

Back
Top