Ako pobesnite dok gledate ovo-gubite xD

0:45 -.-
jako me nervira sto ljudi veruju u takve gluposti.
jadna deca...ispran im je mozak.
moja keva bi mene vec odvela na tako nesto,samo sreca sto je ovo srbija,pa nemamo ni za hleb a ne za ispiranje mozga XD
`Vreme je da vam operemo grehove` ma vreme je mi tebi da skinemo to salo -.-
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta ti je tu smesno, time se bave, kad kazem bave mislim stvarno odvajaju vreme, trud i pare, samo najplemenitiji i najhumaniji ljudi (vazan edit: ne moraju da budu obavezno religiozni, cak naprotiv), a to sto ih ima sve manje meni nije smesno.
Prvo,ja taj smajli stavljam kao sto ti stavljas onaj tvoj kockasti,tako da....vidi pcela.
A drugo,ja to i dalje radim,ne u okviru crkvene organizacije,ali u saradnji,tako da mozes da mi poljubis ruku ako zelis.:trep:
 
Ovo prvo
Ja ne gledam u kuglu da znam koj smajli u kakvim prilikama koristis, nit ti studiram onlajn lik i delo, al vidim da su vibracije od tebe suprotne i polaskana sam.
A drugo
Necu da te poljubim u ruku,pa i da si popadija, al svaka ti cast na tome, to je lepo videti pogotovo u ovom uzrastu.
 
Ovo prvo
Ja ne gledam u kuglu da znam koj smajli u kakvim prilikama koristis, nit ti studiram onlajn lik i delo, al vidim da su vibracije od tebe suprotne i polaskana sam.
A drugo
Necu da te poljubim u ruku,pa i da si popadija, al svaka ti cast na tome, to je lepo videti pogotovo u ovom uzrastu.

Pa onda nemoj da dajes ikakve komentare,ako je situacija takva kava jeste.
za ono drugo-veruj mi,zamalo da postanem popadija:aha:
 
:D:p:lol::eek::worth::dontunderstand:
svadja oko smajlija...
jos ce i fajt
ce se pobiju
smiley-angry009.gif


smiley-angry017.gif


smiley-angry047.gif


smiley-angry021.gif
 
dzaba im sve ti njihovi isusi meke i medine i ostale religozne pojave jer je jedna prava religija koja ne propovjeda ubistvo covjeka vec njegovo unapredjenje u svakom pogledu a ta religija je majka NAUKA ni jedan naucnik nije napao drugog naucnika jer ne misle isto vec bi ga pitao da radi sa njim da jos vise poboljasaju projekat a ne papa majmun hitlera podrzavao u 2. sv ratu..... kakva crkva i njen raj ne bih nikad u njega otisao kad cujem za sva ova silovanja djece ma je*es ti takvu crkvu i njen raj.... i sve sto fol crkve tvrde fol cudesa njihova taj raj i pakao sve se to moze objasniti sa naucne strane ako ne danas onda sutra sigurno jer smo previse zaglupili zbog sve te religije (o cemu i video govori jer od te djece mozda bi bio i neko pametan naucnik koji bi svijetu donio nesto korisno al jok sad ce da ide ulicom i ljude spopada da vjeruju u isusa)..... eto toliko od mene za sad
 
Postoji jos jedna religija-Guglizam :eek:
Citat (iz novina)
Sa svojih 10 zapovesti i devet dokaza o postojanju, osnivaci Guglove crkve pokusavaju da nas ubede da je najveci pretrazivac na internetu - Gugl - zapravo sam Bog.
Guglizam, kako su je nazvali, nova je religija koja je vec priznata u Kanadi. Na stranici koja joj je posvecena na internetu moze se procitati da pripadnici Guglove crkve veruju da je Gugl najpribliznije otelotvorenje pravog Boga i da ima vise dokaza o bozanskoj prirodi Gugla nego za bilo koje tradicionalno bozanstvo.
Kao i sve druge religije, i Guglova crkva ima svoje "crveno slovo" u kalendaru. To je 14. septembar, dan kada je inagurisan ovaj najpopulariniji internet pretrazivac.

Devet dokaza koji potvrdjuju Guglovu bozansku prirodu:
-Gugl je sveznajuci, u njemu je sadrzano 9,5 biliona stranica
-Gugl je sveprisutan, svuda je u datoj jedinici vremena
-Gugl odgovara na molitve, cim ukljucite "search" on vam odgovara za 0,24 sekunde
-Gugl je besmrtan, algoritmi na kojima je Gugl zasnovan nalaze se na svim serverima, ako jedan zakaze drugi preuzima ulogu
-Gugl je beskonacan jer internet moze beskonacno da se siri
-Gugl sve pamti
-Gugl ne moze da naskodi
-Rec Gugl je trazenija od reci "Bog", "Isus", "Alah", "Buda", "hriscanstvo", "islam", "budizam" i "judeizam" zajedno
-Za Gugl je dokazano da postoji, sto se ne moze reci ni za jedno bozanstvo na svetu

crkva gugla
http://www.thechurchofgoogle.org/
Samo se pitam imamo li mi ovde gugliste :hahaha:
 
Ljudi, ne vidim zasto kritikujete hriscanstvo? Ateizam je u istom kosu, cak je i nelogicniji od hriscanstva. Jednostavno ne postoji nacin da kazemo sta to tamo ima :D. Hriscanstvo je dalo jedan vid odgovora
Inace najveci naucnici su bili zapravo hriscani :lol:.
Hriscanstvo samo po sebi nije lose, losi su ljudi, ljudi pokvare svaki sistem.
 

Back
Top