Ako pobesnite dok gledate ovo-gubite xD

Negde do 36. sekunde sam uspeo da izdrzim da se ne nasmejem a najvise me je bilo zao one male plave u 7. minutu :( . Situacija kada ona mala pridje onoj devojci u kuglani (pred kraj) . . . vise sam bio sokiran i iznenadjen nego sto sam zapravo iznervirao, tako da ne znam koje se od ova tri navedena vremena racuna. A za sam klip stvarno ne znam sta da kazem sem OMG (no fun intended :) ).
 
ali sam skupljala za siromasnu decu,i tak to:lol:
:
Ne znam sta ti je tu smesno, time se bave, kad kazem bave mislim stvarno odvajaju vreme, trud i pare, samo najplemenitiji i najhumaniji ljudi (vazan edit: ne moraju da budu obavezno religiozni, cak naprotiv), a to sto ih ima sve manje meni nije smesno.

@topik
Vernici hriscanski fanatici ne mogu da budu teski ovoliko koliko je teska ova zena(zena?), pa cak ni ako su Amerikanci.
Tako da ovo nije njena religija niti njeno ubedjenje, pretpostavljam, nego samo poso i obrtanje tu i tamo nekih para, mada ako joj je zaista religija onda joj i nije nesto poboljsala kvalitet zivota rekla bih , ovako odokativno na prvi pogled.
 
Ovo je strasno... Sta joj je Hari Poter kriv:hahaha: Debela babetina, plasi onu decicu, placu...jadna. A najjace mi je kad se mala moli Isusu kad kugla, kad se polivaju vodom i kad "osecaju Boga" pa placu... Tako da, "decice", ukoliko gresite, jednostavno se popisajte ili kupite Minakvu(moze i Rosa), i resicete se svih grehova.... A sto se tice debele, preporucujem joj feri kako bi smrsala:rotf:

"Raj:andjeo: ili Pakao:evil:"...:think: "O tome samo Bog odlucuje", sta li se pali ono deriste...misli da sve zna. Razumem ja da joj je neko to utuvio u glavu, al bas da se tako ponasa, ccc.
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam do kraja, nijesam pobijesnio, jer nervirati se oko stvari koje se ne ticu tebe nimalo je bespotrebno. Sta vise smijesno mi je bilo na kraju kako su onoj maloj utuvili neke stvari u glavu, pa sad umislila da je svu pamet ovoga svijeta popila.

E sad neki spominju kako bi isutirali onu debelu sto plasi onu djecu. Ja bih prije isutirao roditelje one djece koji su ih kao prvo poslali tamo da ih ona ludaca napravi psihopatama.
 

Back
Top