АКО ОДЕ КОСМЕТ НИШТА ОД УЛАСКА У ЕУ !

Karlito Brigante:
Koga još briga za korumpiranu EU? Ona nam neće upravo zato što je korumpirana rešiti probleme.A i napravljena je po zamisli najjačih članica da one slabije članice predstavljaju izvor sirovina,jeftine radne snage i tržište za one velike-Englesku,Francusku i Nemačku.Dakle ako nećemo da budemo smeće na rubu Evrope,moramo da sve radimo sami.
Tacno je da i u EU ima korupcije kao i svuda ali je licemerno i smesno kada o tome govori neko iz Srbij u kojoj za recept za najobicniji lek moras nekoga da korumpiras da ne bi istrunuo u nekoj smrdljivoj cekaonici i navukao jos tri bolesti dok cekas .
 
Karlito Brigante:
I oni će da nam reše te i slične probleme? :roll:
pa oni uglavnom te probleme namaju nece nam oni iskoreniti kurupciju u potpunosti ali ce insisirati na njenom smanjenju kao sto stalno pritiskaju Rumuniju i Bugarsku nivo korupcije u zemljama EU mislim pre svaga na starije clanice je mnogo ,mnogo manji nego kod nas i to se ne moze porediti .Do pre 4,5 godina si u Bugarskoj imao lazne pandure drumske razbojnike koji su pljackali autobuse ,nisi smeo nigde da menjas pare jer te i u banci zajebu i prevare a danas toga svega nema ne kazem da je iskorenjena korupcija ima je i dalje mnogo ali je ogroman napredak postignut.
 
svetolik trpkovic:
pa oni uglavnom e probeme namaju nece nam oni iskoreniti kurupciju u potpunosti ali ce insisirati na njenom smanjenju kao sto stalno pritiskaju Rumuniju i Bugarsku nivo korupcije u zemljama EU mislim pre svaga na starije clanice je mnogo ,mnogo manji nego kod nas i to se ne moze porediti .
E sad vidi šta si napisao i razmisli koliko će to da traje.I šta u celoj priči zavisi od njih,a šta od nas. :shock:
 
svetolik trpkovic:
Sto si nervozna :cry: uzmi sa police ono drugo na baterije ukljuci na najjace i gurni gde vec guras da se malo smiris :-D

Ti isfrustrirani skini mi se...vidiš da neću da komuniciram s tobom i tebi sličnima ko ni većina prisutnih ovde, tako da od'ebi. Ako nastaviš sa ličnim vređanjem već ću naći načina kako da ti odgovorim a to bi bilo preko Administratora. Toliko.
 
svetolik trpkovic:
a jesil si ti pandur ili psiholog ? :?
posto kazes da pratis izjave moglo bi se zakljuciti da si ovo prvo a u isto vreme postavljas i dijagnoze sto navodi na ono drugo :? ili i psihologija ide u rok sluzbe :-D nego na kojim jos forumima si aktivan ?
ja zanm o cemu govorim.
evo,reci ovde javno,jesi li na hrvatskom forumu registrovan kao djota?i tamo sijes antisrpske poruke!sram te bilo.
evo,evo link da ljudi vide da si to ti!
p.s.ja ne pricam napameyt,nego samo argumentovano,za razlikui od tebe!
evo linka za svetolikov profil: http://www.index.hr/indexklub/default.aspx?id=4&userid=107072
(ista slika u profilu,iste godine,ista prica,.svetolice,mali je svijet,provaljen si)
 
Spencer:
Јачати војску, уз помоћ Русије, пре свега, да би се када час дође упало тамо. А тада ће бити и прилика за "Бенешове декрете"...
ne
onda ce biti reprize hiroshime, nagasakija, holokausta, i josh par perverzija
i to sve uzivo
srecni, a danas ovde prisutni, ce gledati i lajati sa mrskog zapada
a mi...

sva sreca
niko tebe ne pita 8)
 

Back
Top