Ako muškarac prima manje od 10.000 evra mesečno, ne treba mi!

Jeste, a ti si otvorio članak iz Physical Review Letters i iskočile ti sponzorisane sise.
Pa evo ovako uciteljce:
Prvo clanak je na ptf muskarci. Ne znam koji sovinista 😜 misli da je prikladna tema za muskarce sisata spozna sa 10k platom.
Drugo tema je okadic:
"Ako ne zaradjuje 10k ne treba mi."
A to moze da bude svasta. Ako na pr "kompjuter ne zaradjuje 10k ne treba mi." Ili neki obrt i td...

A da je pisalo na pr:" sisata plavusa trazi momku fudbaleru 10k mesecno za odrzavanje njene lepote" , presocio bih.
A i to tamo shoubiz i sl. Sto ne citam.

A ovde bih otvorio na pr da pise: "Sisata plavusa uspela da ubaci konjski dildo u anus a nije prolapsirala.- link in d diskripshn"
To bih otvorio da.
 
Aj kad smo na temi a na pametnijim temama svi cute..
Meni samo nije jasno sta rade ove zene ovim likovima u krevetu pa ovoliko odlepe.
Ili ga je potkacila na dete.
A verujem da je to drugo.
Neiskustvo verovatno. I to ti je taj sportski svet , pika se lopta konstatno da bi se bilo u vrhu, mislim da se i ne udubljuju previše u neke procene i ocene - atraktivnost je dovoljna. Mada ne poznajemo je lično, možda je pozitivac koji želi da živi u luksuzu, sasvim nešto legitimno za poželeti.
Ne znam.
 
npr.
Tako se piše 👇

p006440c0.jpg
 
Aj kad smo na temi a na pametnijim temama svi cute..
Meni samo nije jasno sta rade ove zene ovim likovima u krevetu pa ovoliko odlepe.
Ili ga je potkacila na dete.
A verujem da je to drugo.

Brate, cini ga srecnim cim je sa njom.
Kako i zbog cega - njegova stvar.

Nekog cini srecnim takva zena, nekog neka druga, svi smo razliciti.

Kao sto nekog cini srecnim da okcaci kajlu od pola kila zlata oko vrata, a mene cini srecnim kad vozim bajs/motor. :)
 
Brate, cini ga srecnim cim je sa njom.
Kako i zbog cega - njegova stvar.

Nekog cini srecnim takva zena, nekog neka druga, svi smo razliciti.

Kao sto nekog cini srecnim da okcaci kajlu od pola kila zlata oko vrata, a mene cini srecnim kad vozim bajs/motor. :)
Pa ako ih cini to srecnim, ne vidim potrebu onda da objavljuje po svim novinama trazeci potvrdu od javnosti i misljenja. Pa kad ga dobije, onda bude u fazonu: ja radim sta ja hocu, to se tebe ne tice.
Davno su Bekamovski kompleksi provaljeni.
U ostalom pomazem njihovom braku. Kad bi poceli da ih ignoriseno garantujem da bi brak prso u roku od 6 meseci.
 
Pa ako ih cini to srecnim, ne vidim potrebu onda da objavljuje po svim novinama trazeci potvrdu od javnosti i misljenja. Pa kad ga dobije, onda bude u fazonu: ja radim sta ja hocu, to se tebe ne tice.
Davno su Bekamovski kompleksi provaljeni.
U ostalom pomazem njihovom braku. Kad bi poceli da ih ignoriseno garantujem da bi brak prso u roku od 6 meseci.

Pa takvi su.
Namerno sam uzeo kao komparaciju kajlu.
To su ljudi kojima je vazna paznja, sjaj, glamur. To ih lozi. Zato javno idu i pricaju svakakve price.
Verovatno su oboje slicni, zato su se i nasli.

Vidjao sam i 100 put ludje kombinacije parova koji funkcionisu, ne znam zasto ne bi i oni 🤷‍♂️
 
Pa takvi su.
Namerno sam uzeo kao komparaciju kajlu.
To su ljudi kojima je vazna paznja, sjaj, glamur. To ih lozi. Zato javno idu i pricaju svakakve price.
Verovatno su oboje slicni, zato su se i nasli.

Vidjao sam i 100 put ludje kombinacije parova koji funkcionisu, ne znam zasto ne bi i oni 🤷‍♂️
Vidi ovo.
Evo od svih popularnih tema, jedna tema je cela napisana velikim slovom.
Pogodi koja je?
 

Back
Top