Ako je neko debeo/ima problema sa kg neka cita owde

iiii?
Kako si se resila problema? ^_^
SAda izgledas super :heart: (:

bila kod nutricioniste........bila na dijeti celo leto....skinula 6 kg....iskreno,to sam sve skinula za prvih msec dana manje-vise.......bila univerzijada i tu sam se jebavala,nisam mogla u teretanu i posle me mrzelo da idem opet.........
treba jos 3 kg da skinem..............a jedem normalno.samo se prezderavam kao pre(***-depresija) i ne jedem hleb jer mi se zgadio dok sam jela razeni..........i takooooooo......:mrgreen:
tnx.........:mrgreen:
 
bila kod nutricioniste........bila na dijeti celo leto....skinula 6 kg....iskreno,to sam sve skinula za prvih msec dana manje-vise.......bila univerzijada i tu sam se jebavala,nisam mogla u teretanu i posle me mrzelo da idem opet.........
treba jos 3 kg da skinem..............a jedem normalno.samo se prezderavam kao pre(***-depresija) i ne jedem hleb jer mi se zgadio dok sam jela razeni..........i takooooooo......:mrgreen:
tnx.........:mrgreen:

aww pa super! znaci da si promenila to, treba welika snaga i wolja :worth::worth::worth:
I ja isto idem u teretanu ^_^
Mozemo zajedno da idemo ako si u BG ^_^
Inace sad si super, jos malo ti fali do super figure ^_^
PA kad dodjes na idilu, onda mozes da furas one minice i tako to :D
A mozes i da se prebacis u neki sporty stil kao ja xD. Pa da sijas :D. Msm mozes swasta :D. ili neki emoo
 
aww pa super! znaci da si promenila to, treba welika snaga i wolja :worth::worth::worth:
I ja isto idem u teretanu ^_^
Mozemo zajedno da idemo ako si u BG ^_^
Inace sad si super, jos malo ti fali do super figure ^_^
PA kad dodjes na idilu, onda mozes da furas one minice i tako to :D
A mozes i da se prebacis u neki sporty stil kao ja xD. Pa da sijas :D. Msm mozes swasta :D. ili neki emoo

nisam u bg-u.nazalost:sad2:
imam krive noge,tako da mene u tom cudu neces da vidis.......verovatno NIKADA!
ja i jesam taj neki sporty stil.eventualno ponekad baletanke i ravne sandalice itt.ponekad.....
sto se tice emo stila,mrzi mene da se toliko sminkam........a i nikada nisam farbala kosu pa ne bih bas..........pogotovo ne u crno i ovako sam bolesno bela(onako kako normalni ljudi izgledaju kad su u groznici).......:mrgreen:(i da li oni nose karirano?)
 
:worth::worth::worth:
Si wezbao nesot, ili kako?
Eto widite da ima dost aljudi koji su skinuli!
Swaka ti cast Wlado :ok:
Mnogi ljudi uopste ne brinu o sebi, i ocekuju swe bez imalo znoja :D

Kako da nisam vezbao, pa i dan danas vezbam. Nije teretana, ali mi je dovoljno. Svaki dan sklekovi (skleci, kako ja volim da kazem :) ), trbushnjaci, zgibovi, i po neki teg...I NEvecheravanje...
 
e to je za :worth::worth::worth::worth::worth::worth:
kako ti je bilo sa krizama........?
ja sam imala jednu gadnu posle 7 dana.......znaci toliko sam plakala da mi je socivo ispalo......:confused:

A pa ja sam provalio fazon...Imao sam neku ushtedjevinu (prilichno veliku), i rek'o sam burazeru, chim me vidish da vecheram, pojedem neshto slatko, ili popijem neki sok, uzmi 500 dinara. i stvarno upalilo...:lol:

mada nisam imao neke krize...jer, samo se setim onog nachela, Sokratovog ili Radovicevog...josh nismo ustanovili chije je...
 
A pa ja sam provalio fazon...Imao sam neku ushtedjevinu (prilichno veliku), i rek'o sam burazeru, chim me vidish da vecheram, pojedem neshto slatko, ili popijem neki sok, uzmi 500 dinara. i stvarno upalilo...:lol:

mada nisam imao neke krize...jer, samo se setim onog nachela, Sokratovog ili Radovicevog...josh nismo ustanovili chije je...

definitivno sokratovo.........msms,svaka cast radojevicu,ali to je nasiroko poznata recenica,nije on toliki mozak..........
 

Back
Top