Ako ima u Srbiji patriota pa gde su sada da isteraju Hila što naoružava naše smrtne neprijatelje na našoj teritoriji?

AUTORSKA
Jednostavno zato što ih nema.
I nemojmo da se pravimo blesavi i da ne priznamo da se nismo udostojili da nam se sačuva cela Država.
A ko ne shvata koliko je teško imati Državu onda samo neka pogleda Kurde kojim ima 40 miliona a nemaju svoju Državu.
Pa zasto se ne okupite vi turbo-nacionalisti sa Krstarice, odete do ambasade i Hila spakujete i izbacite iz Srbije? Zasto vas posao prebacujete na drugog?
Zasto sve sto ovde pises ( i u drugim temama) sam ne odradis, zasto trazis da to neko drugi uradi od tebe? Lakse je da drndas tastaturu na lapsitopsiju ili ekran telefona nego da isteras Albance i Amerikance sa Kosova, Hila iz Beograda, oslobodis Ukrajinu od Ukrajinaca i svet od Amerikanaca? Ti si izgleda od onih koji vice vojsci "Juris!" dok sedi u rovu i gleda kako oni jurisaju..
 
Pa zasto se ne okupite vi turbo-nacionalisti sa Krstarice, odete do ambasade i Hila spakujete i izbacite iz Srbije? Zasto vas posao prebacujete na drugog?
Zasto sve sto ovde pises ( i u drugim temama) sam ne odradis, zasto trazis da to neko drugi uradi od tebe? Lakse je da drndas tastaturu na lapsitopsiju ili ekran telefona nego da isteras Albance i Amerikance sa Kosova, Hila iz Beograda, oslobodis Ukrajinu od Ukrajinaca i svet od Amerikanaca? Ti si izgleda od onih koji vice vojsci "Juris!" dok sedi u rovu i gleda kako oni jurisaju..
Pitanje je gde sedi s obzirom da je po sopstvenom priznanju državljanin Rusije.
 
Pa zasto se ne okupite vi turbo-nacionalisti sa Krstarice, odete do ambasade i Hila spakujete i izbacite iz Srbije? Zasto vas posao prebacujete na drugog?
Zasto sve sto ovde pises ( i u drugim temama) sam ne odradis, zasto trazis da to neko drugi uradi od tebe? Lakse je da drndas tastaturu na lapsitopsiju ili ekran telefona nego da isteras Albance i Amerikance sa Kosova, Hila iz Beograda, oslobodis Ukrajinu od Ukrajinaca i svet od Amerikanaca? Ti si izgleda od onih koji vice vojsci "Juris!" dok sedi u rovu i gleda kako oni jurisaju..

Ma šta ti pričaš, kolega, nemam vremena za te fore,Nisam ja vojni general, niti imam tankove gore.Drndam tastaturu, al' ne zato što sam lenj,Nego je to moj alat, šta da radim, nisam ja šef.
Da izbacim Hila i Albance, e, pa to je šala,Nemam vojsku, nemam plan, nešto kao halabala.Ukrajinu da oslobodim, da, baš bih voleo,Al' nemam trupe ni strategiju, sve je to teže nego što izgleda.
Svet od Amerikanaca? Pa gde ćeš tako brzo,Nemam ni šta ni kako, ovo nije vic, ovo je ozbiljno.Nemoj da pametujes, kolega, svako radi šta ume,Ja ću i dalje tipkati, to mi bolje ide, veruj mi, druže.
 
AUTORSKA
Jednostavno zato što ih nema.
I nemojmo da se pravimo blesavi i da ne priznamo da se nismo udostojili da nam se sačuva cela Država.
A ko ne shvata koliko je teško imati Državu onda samo neka pogleda Kurde kojim ima 40 miliona a nemaju svoju Državu.

E, brate, ko se ovde pravi blesav, jelda?Država? Pa gde ti vidiš državu, sve nam je u šlajfu.Kurdi, Kurdi, brate, to su pravi mangupi,40 miliona, nemaju državu, a mi kao lavovi.
Ma šta čekamo, jeb*te, da nam neko pokloni?Država nam ko slanina, svaki dan se tanji.I onda pametujemo, a ništa ne radimo,Kurdi brate, u poređenju, mi smo totalni šljivovina.
Kako nemamo svoju državu, bre, e, to je fazon,Svi se pravimo pametni, a stvarnost drugačija, znaš.Nemamo šta da pokažemo, sem praznih priča,Dok Kurdi trpe, mi tapkamo u mestu, brate, šta liči.
 
Можемо ми да их називамо како год хоћемо, али покрајинска већина не жели са нама.
Ако ми хоћемо трајан мир мораћемо да их пустимо да иду својим путем. Круто држање са устав нам неће помоћи.
Пошто их не пуштамо да оду, они све више дивљају и чине потврду да се Срби тамо осећају као у затвору.

Па сад мерите шта је веће... Да Срби опстану или да устав опстане.
 
Сад ћете опет бити део Српског Света

Evo ti tvog srpskog sveta :lol:
download.jpg
 
Можемо ми да их називамо како год хоћемо, али покрајинска већина не жели са нама.
Ако ми хоћемо трајан мир мораћемо да их пустимо да иду својим путем. Круто држање са устав нам неће помоћи.
Пошто их не пуштамо да оду, они све више дивљају и чине потврду да се Срби тамо осећају као у затвору.

Па сад мерите шта је веће... Да Срби опстану или да устав опстане.

Druže, stvar je jasna, al' ajde da se ne zavaravamo,Ko da pušta taj šatrovsko-patriotski palamud,U stvarnosti, gledajući širu sliku i budućnost,Moraćemo nekad popustiti, to je kao fudbal bez sudije.

Okej, nije to kul, i sad ćemo svi da se ljutimo,Al' *******, možda je bolje, šta god da nam sudbina bude,Jer mirenje je mudro, i da, nekad moraš pući,Izleteti iz zone komfora, i to se zove razvoj.

Tako da, čika, razmisli šta je veće, držati se stava tvrdog,Ili otvoriti vrata za neki novi početak slobodan,Ustav je pravilo, al' opstanak ljudi, naroda, je prava stvar,Nemoj da se ljutiš, al' možda je vreme za promenu ritma.
 
Можемо ми да их називамо како год хоћемо, али покрајинска већина не жели са нама.
Ако ми хоћемо трајан мир мораћемо да их пустимо да иду својим путем. Круто држање са устав нам неће помоћи.
Пошто их не пуштамо да оду, они све више дивљају и чине потврду да се Срби тамо осећају као у затвору.

Па сад мерите шта је веће... Да Срби опстану или да устав опстане.
Ovo ni Čeda Jovanović ne bi probao da izgovori.
Količina whataboutizma i uopšteno logičkih neispravnosti (npr nepostojeća bifurkacija ili-ili) u ovom odgovoru je na nivou dubine svemirske crne rupe.

Za početak, ne postoji ta količina vazelina i toliko jaka stolica preko koje bi se Srbija nagla, onako gologuza, a da izdrži sve šta bi joj se desilo - sve to da bi nasilje nad Srbima na KosMetu prestalo.
Šta god mi uradili, dok god ima jednog Srbina u našoj pokrajini, tamo će Ameri aminovati silovanje domaćina.
 
Druže, stvar je jasna, al' ajde da se ne zavaravamo,Ko da pušta taj šatrovsko-patriotski palamud,U stvarnosti, gledajući širu sliku i budućnost,Moraćemo nekad popustiti, to je kao fudbal bez sudije.

Okej, nije to kul, i sad ćemo svi da se ljutimo,Al' *******, možda je bolje, šta god da nam sudbina bude,Jer mirenje je mudro, i da, nekad moraš pući,Izleteti iz zone komfora, i to se zove razvoj.

Tako da, čika, razmisli šta je veće, držati se stava tvrdog,Ili otvoriti vrata za neki novi početak slobodan,Ustav je pravilo, al' opstanak ljudi, naroda, je prava stvar,Nemoj da se ljutiš, al' možda je vreme za promenu ritma.
Balkanski ratovi, Veliki Rat, 2. Svetski rat, ratovi za nasilnu secesiju u Krajini i Srpskoj...
Da, najbolje da još malo opraštamo dok nas svi oko nas....
Ne postoji pomirenje dok ga ne zele sve/dve strane. Kako stvari stoje....
 
Можемо ми да их називамо како год хоћемо, али покрајинска већина не жели са нама.
Ако ми хоћемо трајан мир мораћемо да их пустимо да иду својим путем. Круто држање са устав нам неће помоћи.
Пошто их не пуштамо да оду, они све више дивљају и чине потврду да се Срби тамо осећају као у затвору.

Па сад мерите шта је веће... Да Срби опстану или да устав опстане.
Mozda je najbolja opcija da stavimo na tender Srbiju i Republiku Srpsku.
Da uzmemo koji dinar.
 

Back
Top