Акција: спречите прекрајање историје!

Овако, добио сам овај мејл од пријатељице из САД.
Ради се можда о безначајној теми, и која делује толико далеко од нас, али свако блаћење Срба, негирање геноцида над Српским народом је злочин, који морамо спречити.

Наиме, у савезној држави Вирџинији Борд за образовање формира предлог за уџбеник историје. У Вирџинији се школују деца многих америчких виших и нижих званичника, а тај борд је у новом уџбенику за предавање и учење предмета светска историја направио ужасну неправду.

sa zakasnjenjem ali sad sam procitao i mislim da oni koji su napustili srbiji i otisli u ameriku trebamo svi bojkotovati.okrenuti im ledja i tretirati ih svekao i ostale amerikance koji od svoji porezi finansiraju americka bombardovanja srbije iraka i ostalog sveta.to nikako da razumem.finansiraju ubijanje svojih rodjaka i prijatelja po srpskim gradovima.vecih izdajnika od tih srba iz amerike srpski narod nije imao. mislim samo na oni srbi koji su tamo otisli od 1991 pa naovamo
prodali prijatelje rodbinu drzavu cast moral za saku y.ebenih dolara.
 
sa zakasnjenjem ali sad sam procitao i mislim da oni koji su napustili srbiji i otisli u ameriku trebamo svi bojkotovati.okrenuti im ledja i tretirati ih svekao i ostale amerikance koji od svoji porezi finansiraju americka bombardovanja srbije iraka i ostalog sveta.to nikako da razumem.finansiraju ubijanje svojih rodjaka i prijatelja po srpskim gradovima.vecih izdajnika od tih srba iz amerike srpski narod nije imao. mislim samo na oni srbi koji su tamo otisli od 1991 pa naovamo
prodali prijatelje rodbinu drzavu cast moral za saku y.ebenih dolara.

Al' sada sehresh.
Jel' trebaju ljudi(1,5 miliona) da ne jedu,da bi bili patrioti?
 
Напишеш краћи мејл у коме кажеш
"Са згражавањем смо чули да изостављате са списка историјских чињеница гротни геноцид над Српским наордом у 2. С.Р. Као доказ тог ужасног чина и Холокауста над Србима шањем вам ове валидне линкове са захтевом да одмах измените и исправите ваше гледиште."на енглеском наравно

boze dragi svasta od tebe i inicijatora ove akcije
iako su ti namjere dobre, ali to se tako ne radi....
"sa zgrazavanjem smo culi"; "mi zahtjevamo da odmah..." "izmenite"
to bi djete u petom osnovne znalo bolje...
rezultat ove akcije ce biti da ce te ih zatrpati tisucama mailova koje nece nitko citati, bit ce izbrisane; kao i stotine takvih i slicnih akcija sirom svijeta...
jedino sto se moze desiti posiljaocima sa osobnim podacima je (ako im previse dosade) je na granici ulaza u ameriku ono -persona non grata
sve se to radi drugacije...
 
boze dragi svasta od tebe i inicijatora ove akcije
iako su ti namjere dobre, ali to se tako ne radi....
"sa zgrazavanjem smo culi"; "mi zahtjevamo da odmah..." "izmenite"
to bi djete u petom osnovne znalo bolje...
rezultat ove akcije ce biti da ce te ih zatrpati tisucama mailova koje nece nitko citati, bit ce izbrisane; kao i stotine takvih i slicnih akcija sirom svijeta...
jedino sto se moze desiti posiljaocima sa osobnim podacima je (ako im previse dosade) je na granici ulaza u ameriku ono -persona non grata
sve se to radi drugacije...

Prre nego nastaviš sa repertoarom samo da naglasim da mi pun q i srpsko-radikalske i veliko-rvatske, djetić-montenigerske i udri-Mujo-bosanske najnovije istorije svetu nepoznate...
Ebote, još samo Makedonci što nisu počeli da objašnjavaju nastanak sveta...

http://*****************/alien-smiley-126.gif
 
Poslednja izmena:
Prre nego nastaviš sa repertoarom samo da naglasim da mi pun q i srpsko-radikalske i veliko-rvatske, djetić-montenigerske i udri-Mujo-bosanske najnovije istorije svetu nepoznate...
Ebote, još samo Makedonci što nisu počeli da objašnjavaju nastanak sveta...

http://*****************/alien-smiley-126.gif

Како, па зар они не причају како потичу, ни мање ни више, од Александра Македонског? :D
 
Prre nego nastaviš sa repertoarom samo da naglasim da mi pun q i srpsko-radikalske i veliko-rvatske, djetić-montenigerske i udri-Mujo-bosanske najnovije istorije svetu nepoznate...
Ebote, još samo Makedonci što nisu počeli da objašnjavaju nastanak sveta...
http://*****************/alien-smiley-126.gif

ma poceti ce i oni...
samo malo stpljenja...inace u pravu si
ali ponekad iznenadi naivitet pokusaja..
 

Back
Top