Afera tržnog centra Ušće?

i meni je deltin isto bolji
ovo uopshte ne izgleda vece
a tek kako su dziberski zguzili maxi 2 nivoa ispod zemlje...ko da si u atomskom sklonishtu
ali u svim nashim nazovi"trznim centrima" imash bedu od ponude i to preskupu
90% nekih firmiranih krpica i ostlih go.vana na koje se samo seljadzija iz ovakvi banana drzavica lozi
isto beskorisno ***** ko kod kineza samo bez etikete
a nishta korisno van tih gluposti nema ali bukvalno
 
A eto iz Partizana niko nije uhapshen a i njih spominjali.

Pa to ti je emisije iza koje DB stoji ili vlast....tako da kad nesto treba oni preko te emisije malo loze narod a posle hapse one koji su pomenuti u emisiji ako im je to bio cilj

Hvala ku*cu ..................:worth::worth:.................................:mrgreen:

Pa normalno,zato su i napravili insajder o zvezdi,da bi pripremili teren za hapshenje Dzajica ;)
 
Ma najbolje mi je kad vidim guzvu u onom nekom New Yorkeru sto prodaje smece koje ni na buvljaku nije naslo kupca ali ovde grabe posto ebi ga "New Yorker " hahahhahaaa...plus ona ZARA sto se za sirotinju sije a ovde placaju kao da je Versaci ili Armani hahahhaaaa
 
Znate sta je sustina sad sam pricao sa ljudima,dozvola za izgradnju na onom placu dobijena je za vreme dok je Komatina bio u upravi grada tj dok je bio DSS.Sada cika Misku nije po volji sto mu je TC bukvalno ostao iz nogu jer je Usce na 10X voljoj lokaciji sto je ljudima ipak dosta bitno.zato se sada trudi zajedno sa Tadicem koji je danas izjavio da se mora ispitati to sa Uscem, da srusi tu dozvolu i da Usce ostane kratkih rukava.
 
Ugalavnom svi imaju neki udeo oko ove afere.I oni koji su izdavali dozvole mimo propisa,i oni koji su gledali šta se radi a ćutali su.Prema izveštajima u medijima odgovornost je sada prebačena na tadašnja savezna ministarstva SRJ.Ko je tada bio nadležan u to vreme?
 
15.jpg


Hahahaha, pazi "Romski za početnike", :hahaha::hahaha:
 

Back
Top