Вучић: Изузетно ценимо пријатељство са Централноафричком Републиком

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.277

Вучић: Изузетно ценимо пријатељство са Централноафричком Републиком​

677z381_Capture-10.jpg

Председник Александар Вучић изјавио је вечерас да Србија изузетно цени пријатељство са Централноафричком Републиком и захвалио председнику ЦАР Фостену Арканжу Туадеру што та земља чврсто поштује територијални интегритет Републике Србије.
"То је за нас од изузетног значаја. Тиме поштујете наравно и позив Уједињених нација и резолуције које су изгласане у Генералној скупштини Уједињених нација. Председник Туадера ми је рекао - поштујемо Србију, која нам је пријатељ, али ми то радимо и због себе, као и због поштовања међународног јавног права, због свакога ко жели да заштити свој интегритет и своје право да буде свој на своме", навео је Вучић после састанка.
Што се Републике Србије тиче, нагласио је, увек ће подржавати у пуној мери територијални интегритет Централноафричке Републике.

"На то можете да рачунате. За нас је Централна Афричка Република важна и због тога што ми имамо 71. припадника наше војске на територији Централноафричке Републике у оквиру операције, мисије МИНУСЦА. Верујем да је и то добар показатељ и добар пример како можемо да помогнемо на најбољи могући начин нашим пријатељима. Они су то могли да виде, како и на који начин могу да успоставе и војне болнице", рекао је Вучић.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...prijateljstvo-sa-Centralnoafrickom-Republikom
Srbija i Centralno Africka Republika bratske su krvi nije vazno ko ce od njih biti prvi !!!!!
U Centralnoj Africkoj Republici su izbori bili cisti ko suza, samo njihova opozicija kao i ovde u Srbiji fukara i olos i alkos i drogos i sve ih isto finasira Soros.

Central African Republic: Deadly clashes and gunfire erupt during referendum vote​

 

Вучић: Изузетно ценимо пријатељство са Централноафричком Републиком​

Pogledajte prilog 1507199
Председник Александар Вучић изјавио је вечерас да Србија изузетно цени пријатељство са Централноафричком Републиком и захвалио председнику ЦАР Фостену Арканжу Туадеру што та земља чврсто поштује територијални интегритет Републике Србије.
"То је за нас од изузетног значаја. Тиме поштујете наравно и позив Уједињених нација и резолуције које су изгласане у Генералној скупштини Уједињених нација. Председник Туадера ми је рекао - поштујемо Србију, која нам је пријатељ, али ми то радимо и због себе, као и због поштовања међународног јавног права, због свакога ко жели да заштити свој интегритет и своје право да буде свој на своме", навео је Вучић после састанка.
Што се Републике Србије тиче, нагласио је, увек ће подржавати у пуној мери територијални интегритет Централноафричке Републике.

"На то можете да рачунате. За нас је Централна Афричка Република важна и због тога што ми имамо 71. припадника наше војске на територији Централноафричке Републике у оквиру операције, мисије МИНУСЦА. Верујем да је и то добар показатељ и добар пример како можемо да помогнемо на најбољи могући начин нашим пријатељима. Они су то могли да виде, како и на који начин могу да успоставе и војне болнице", рекао је Вучић.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...prijateljstvo-sa-Centralnoafrickom-Republikom
Srbija i Centralno Africka Republika bratske su krvi nije vazno ko ce od njih biti prvi !!!!!
U Centralnoj Africkoj Republici su izbori bili cisti ko suza, samo njihova opozicija kao i ovde u Srbiji fukara i olos i alkos i drogos i sve ih isto finasira Soros.

Central African Republic: Deadly clashes and gunfire erupt during referendum vote​

Pa, šta je trebalo da kaže, da ne cenimo, da odbijamo prijateljstvo?
U svetu nas predstavlja odlično. Dobar je igrač, navikao se na scenu, napravio korisna i dobra poznanstva.
Treba li da mu se rugam i podsmevam jer je predsednik svoje države na svom mestu?
Bolje bi to opozicija?
Hajde, bre!
U ovom trenutku je najbolji. Nemam članstvo u njegovoj stranci, ne interesuje me to, ali imam pravo reći da je AV sasvim ok. To me čini simpatizerom ličnosti. Ok. Srbine veliki, what about Kosovo?
 
Pa, šta je trebalo da kaže, da ne cenimo, da odbijamo prijateljstvo?
U svetu nas predstavlja odlično. Dobar je igrač, navikao se na scenu, napravio korisna i dobra poznanstva.
Treba li da mu se rugam i podsmevam jer je predsednik svoje države na svom mestu?
Bolje bi to opozicija?
Hajde, bre!
U ovom trenutku je najbolji. Nemam članstvo u njegovoj stranci, ne interesuje me to, ali imam pravo reći da je AV sasvim ok. To me čini simpatizerom ličnosti. Ok. Srbine veliki, what about Kosovo?
Aca Parizer je priznao pasose Kosova i registarske tablice, i rekao Srbima da napuste sve institucije Kosova....premudar potez, zar ne ?
 
Aca Parizer je priznao pasose Kosova i registarske tablice, i rekao Srbima da napuste sve institucije Kosova....premudar potez, zar ne ?
Možda to sve ne bude konačno tako loše?
Hajde, bre, za 20-30 godina, sližemo se i konačno budemo opet Ilirija, zemlja našeg naroda.
Žene se Srbi sa Albankama već deceniju i jače. Možda i za našeg života zavlada mir na Balkanu, možda to sve nekako bude. Kosovo+ Albanija+ Srbija... pa i Makedonija! Uh, kako megalomanski snovi!
 
Pa, šta je trebalo da kaže, da ne cenimo, da odbijamo prijateljstvo?
U svetu nas predstavlja odlično. Dobar je igrač, navikao se na scenu, napravio korisna i dobra poznanstva.
Treba li da mu se rugam i podsmevam jer je predsednik svoje države na svom mestu?
Bolje bi to opozicija?
Hajde, bre!
U ovom trenutku je najbolji. Nemam članstvo u njegovoj stranci, ne interesuje me to, ali imam pravo reći da je AV sasvim ok. To me čini simpatizerom ličnosti. Ok. Srbine veliki, what about Kosovo?

Iz tog sveta niko normalan ne zeli ni da razgovara sa njim, bukvalno niko. Ne zele cak ni da se potrude da ga smene.
Nema koje obecanje nije prekrsio i nema koga nije lagao.

Zaboga...
Uz Milosevica smo bili ratu skloni, da kazem, reckali su nas. Uz ovog nas cak i ne reckaju. Jos malo pa mu se strani politicari nece javljati ni na ulici. Prosecan djak iz Srbije ne bi mogao u atlasu ni slucajno da ubode gde su nam ovi africki drugari.
Uzas!
 
U ovom trenutku je najbolji. Nemam članstvo u njegovoj stranci, ne interesuje me to, ali imam pravo reći da je AV sasvim ok. To me čini simpatizerom ličnosti.

Ovo je pretpostavljam šala?

Imamo najveće cene u regionu, najmanje plate, ljudi beže iz zemlje masovno, negativan natalitet, vatreno oružje i noževi po školama, korupcija cveta, partijsko zapošljavanje na svakom koraku, namešteni tenderi, tajni ugovori, medijski mrak, namešteni izbori, kupljene diplome, zagađenje vazduha, gubljenje teritorija (Kosovo)...

Da, baš je ok ;)
 
Iz tog sveta niko normalan ne zeli ni da razgovara sa njim, bukvalno niko. Ne zele cak ni da se potrude da ga smene.
Nema koje obecanje nije prekrsio i nema koga nije lagao.

Zaboga...
Uz Milosevica smo bili ratu skloni, da kazem, reckali su nas. Uz ovog nas cak i ne reckaju. Jos malo pa mu se strani politicari nece javljati ni na ulici. Prosecan djak iz Srbije ne bi mogao u atlasu ni slucajno da ubode gde su nam ovi africki drugari.
Uzas!
E, pa, podržavam ga onda, molim se za njega otkako sad, ako ne do sad!
Hoćeš da kažeš da je nenormalna Centraloafrička Republika, jer nas samo nenormalni podržavaju da je Kosovo srpska teritorija?
Daj mi ruku prijateljstva kad mi je potrebno, ne kad ti se ćefne i može, i mi ćemo tako!
Milošević je bio veliki mislilac i mudar čovek, striktan, ali zbog njega smo propatili-sve strpljivo, trpeljivo, i sa nadom da ovde ima nešto još dobro da se dogodi.
 
Ovo je pretpostavljam šala?

Imamo najveće cene u regionu, najmanje plate, ljudi beže iz zemlje masovno, negativan natalitet, vatreno oružje i noževi po školama, korupcija cveta, partijsko zapošljavanje na svakom koraku, namešteni tenderi, tajni ugovori, medijski mrak, namešteni izbori, kupljene diplome, zagađenje vazduha, gubljenje teritorija (Kosovo)...

Da, baš je ok ;)
Život ti ima najvišu cenu, kontaš li? Šta ti to uopšte znači?
Kad mi je teško, ne kukam, nego teram dalje, borim se i čupam.
Tebi je skup i težak život? Da se kladimo da patim više nego ti! Hajde da se kladimo! Hajde, karte na sto!
 
Iz tog sveta niko normalan ne zeli ni da razgovara sa njim, bukvalno niko. Ne zele cak ni da se potrude da ga smene.
Ne smeš da veruješ sve što vam vaš idol priča na partijskim sastancima. :mazi:

Nema koje obecanje nije prekrsio i nema koga nije lagao.
E vidiš, upravo si debelo slagala, za razliku od njega.
Vučić možda povremeno pretera, ali ne laže, za razliku od vaših idola koji
više ne znaju ni kako se piše "istina", a kamoli da je ponekad kažu ili napišu.
 
Pa, šta je trebalo da kaže, da ne cenimo, da odbijamo prijateljstvo?
U svetu nas predstavlja odlično. Dobar je igrač, navikao se na scenu, napravio korisna i dobra poznanstva.
Treba li da mu se rugam i podsmevam jer je predsednik svoje države na svom mestu?
Bolje bi to opozicija?
Hajde, bre!
U ovom trenutku je najbolji. Nemam članstvo u njegovoj stranci, ne interesuje me to, ali imam pravo reći da je AV sasvim ok. To me čini simpatizerom ličnosti. Ok. Srbine veliki, what about Kosovo?

🥪
 
Одавно је изолован у међународним односима.

Не састаје се ни са ким битним, осим ако тај неко не долази да му нешто тражи. Остале државнике виђа само на међународним конференцијама, попут оне од пре неки дан кад се скупљала подршка Украјини на западном Балкану под покровитељством Алекса Сороша.

Пошто ван тих формата нема са ким више да се састаје, јер га сви избегавају, мора да налази Централноафричке републике да би имао било какав контакт као председник са другим председницима.

Његов зенит у међународним односима је одавно прошао. Сви су га провалили какав је, па га редовно избегавају.
 
Србија и Јужна Африка су братске земље и народи!

Дуки, Дуле, Душко, Јужноафричка република и Централноафричка република су две различите земље.
 
Možda to sve ne bude konačno tako loše?
Hajde, bre, za 20-30 godina, sližemo se i konačno budemo opet Ilirija, zemlja našeg naroda.
Žene se Srbi sa Albankama već deceniju i jače. Možda i za našeg života zavlada mir na Balkanu, možda to sve nekako bude. Kosovo+ Albanija+ Srbija... pa i Makedonija! Uh, kako megalomanski snovi!

Ко се бре жени Албанкама?

Они тикомирови са Пештера иду у крајеве албаније где се још задржао цигански обичај да се млада продаје, па је купују тако што продају пола имања.
 
Дуки, Дуле, Душко, Јужноафричка република и Централноафричка република су две различите земље.
Duletu se sviđa društvo iz magareće klupe, otkad je zašo nije izašo...;) :rotf: :cool:
 
E, pa, podržavam ga onda, molim se za njega otkako sad, ako ne do sad!
Evo, sad će tvoja molitva da promeni odnos snaga u svetu...;) Baš iste sekunde, samo se na to čekalo. :cool:
jbg, jesus nije uspeo da izglasa da ga mu rimljani predaju svoje carstvo na zemlji i makar da ga malo ne razapnu,
ali će tvoja molitva preko noći od bukve da načini jednu vrhunsku violinu, uprkos sudbi kletoj, s vetrom u lice.....
Oće to.:whistling::cool:🤡
 
Pa, šta je trebalo da kaže, da ne cenimo, da odbijamo prijateljstvo?
U svetu nas predstavlja odlično. Dobar je igrač, navikao se na scenu, napravio korisna i dobra poznanstva.
Treba li da mu se rugam i podsmevam jer je predsednik svoje države na svom mestu?
Bolje bi to opozicija?
Hajde, bre!
U ovom trenutku je najbolji. Nemam članstvo u njegovoj stranci, ne interesuje me to, ali imam pravo reći da je AV sasvim ok. To me čini simpatizerom ličnosti. Ok. Srbine veliki, what about Kosovo?
Samsonight da li je tacno da si na jednoj temi napisala da su te ucenili zbog posla i da si morala da im obezbedis jos nekoliko glasaca?
 
Шта има да цени кад непрекидно у Београду пола века и више постоји државни сектор за сарадњу са несврстанима који је дотиран из буџета. И оно што је занимљиво, кога воде црногорци. Не раде буквално ништа, само читају штампу и маказама исеку текст о некој афричкој држави и лепе у свешчурине као после 1945. што су радили црвени срески начелници.

И за то примају дебелу плату. Неки и у пензију одоше са тим радом. Као жути са идејом о ЕУ.
 
Ко се бре жени Албанкама?

Они тикомирови са Пештера иду у крајеве албаније где се још задржао цигански обичај да се млада продаје, па је купују тако што продају пола имања.
Dulence je to intenzivno promovisao neke 2016. pa mu je Toza Hitler uspesno ocitao bukvicu (bez obzira sto se i on uglavnom izlupavao :mrgreen: ).
 
Iz tog sveta niko normalan ne zeli ni da razgovara sa njim, bukvalno niko. Ne zele cak ni da se potrude da ga smene.
Nema koje obecanje nije prekrsio i nema koga nije lagao.

Zaboga...
Uz Milosevica smo bili ratu skloni, da kazem, reckali su nas. Uz ovog nas cak i ne reckaju. Jos malo pa mu se strani politicari nece javljati ni na ulici. Prosecan djak iz Srbije ne bi mogao u atlasu ni slucajno da ubode gde su nam ovi africki drugari.
Uzas!
нисмо имали избора. титоистичка удба је сценарио направила још 1974 рушењем устава југославије који је гласио да је југославија нераскидива заједница. и донео је устав који је свим републикама донео право на самоопредељење тј легализовао сецесију и распад коај је пре тога била недопустива.
плус је ''само'' на србију деловао деструктивно у односу на друге републике, подлеио ју је на три дела, па је бг изгубио надлежност над приштином и нс у судству полицији власти. приштина и нс су добили рпаво вета на сваку одлуку бг и право гласа као републике, па су псотале практично државе у држави.

потом 1991 у хрватској одузимају 40 000 станарских права на друштвене станове (сви смо тада били у друштвеним становима) док у србији није одузет ни један стан хравтима и мањинама већ су покуповали станове за тепсију рибе 1992 као и сви грађани... плус штосу срби у хрватској 1991 отпуштани са посла.



чисто мала исправка јер видим куда води то '' са милошевићем смо били наклоњени рату па су нам ударали рецке ...''

одузели 40 000 станарских права широм хрватске , по загребу сплиту осијеку винковцима... отпустили их са посла... и каква им перспектива ?

па се чудите рату...

можда смо ми у србији требали исто са њима учинити. они и данас тј њихови потомци раде у државним предузећима у србији јер смо идиоти...
 
Koji je obim trgovinske razmene sa tom zemljom? 2-3000 eura? Odmah da otvori tamo ambasadu ako je vec nema.
јел суштина добрих односа и поштовања само у користи ?
не видим зашто бисмо пљували ако кажемо да ценимо неку земљу која рецимо није признала косово ?

ајде не подцењујте никога... срам Вас било
 

Back
Top