A sta ce radikali ako demokrate zadrze KiM

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
sta ce biti sledeca obmana srs-a ?
o cemu ce pricati?
oce biti nesto tipa "ovakvo kosovo kakvo ste sacuvali u drzavi, takvo nam ne treba" posto cisto sumnjam da ce pruziti ruku i reci svaka cast.

Kada bude sledeci miting radikala posle takvog resenja kosova,
na koju pricu ce jerry ropero torrente joe besni ris i ostali radikali u drzavi da sapunjaju macora?
ako su sorosevsko-vatikanske demokrate koje su tu da uniste srpstvo i srbiju, pobedile u novom kosovskom boju za diplomatskim stolom 21. veka
 
A sta ce radikali ako demokrate zadrze KiM

Да, наравно то ће бити велики плус за демократе (узгред, рачунаш ли ту Коштуницу?)
Минус са "злогуке гласнике"... или како се већ називају они што-горе-то-боље :roll:

Има у Србији једна странка, овај коалиција (и само та) која већ доста дуго диже џеву како је "Косово отишло". Мислим да ће се то тек њима обити о главу... Ајде овог пута да их не именујем, кажу ... :lol:

Да, биче то плус за Тадића и Коштуницу и њихове странке. Ту се слажемо, спора нема.
 
A sta ce "demokrate" ako ne zadrze Kosovo?
Samim tim sto je Kostunica nateran u koaliciju (evenutalnu, naravno) on gubi veliki deo svojih biracha, jer je on pred ovim izborima najvise igrao na kartu Kosova (s pravom).
Svi zapadni (svetski mediji) su javili da je u Srbiji pobedio NACINALIZAM.
Najvise osvojenih mandata u Skupstini dobila je, kako kazu, ultra-nacionalisticka partija Vojislava Sesleja. Zatim, nacionalisticka partija Vojislava Kostunice (mada ga iz nuzde zovu i demokratom iz poznatog razloga) pa na kraju i partija pokojnog predsednika Miloseivica koja je ostala u Parlamentu.
Saberite glasove ove tri partije, videcete koliko ih je u odnosu na "proevropske" partije, dobice porazan po vas, rezultat.
Srbija glasa za one koji mogu sacuvati Kosovo!
Sve ostalo je u domenu kalkulacija, a razresenje je na vidiku.
Jos nesto, da Kostunica nije igrao na kartu Kosova (s pravom) Radikali bi ubedljivo pobedili. Tvrdo jezgro nacionalista koje je ostalo oko Kostunice, nece mu na sledecim izborima dati poverenje, ukoliko uleti u "zagrljaj" Borisa Tadica i G17 plus.
Zivi bili pa videli.
 
„Koštunica želi proevropsku vladu”
24. januar 2007. | 12:13 -> 12:55 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Brisel, Beograd, Novi Pazar -- Vojislav Koštunica mi preneo svoju nameru da uđe u koalicionu vladu sa proevropskim demokratskim snagama, kaže Havijer Solana.
-------------
Znaci, Kostunica je odlucio.
Sad vise nema mesta kalkulacijama, ostaje nam samo da vidimo kako ce to fukcionisati, i da se nadamo da ce zadrzati Kosovo u Srbiji.
 
*BILJA*:
A sta ce "demokrate" ako ne zadrze Kosovo?
Samim tim sto je Kostunica nateran u koaliciju (evenutalnu, naravno) on gubi veliki deo svojih biracha, jer je on pred ovim izborima najvise igrao na kartu Kosova (s pravom).
Svi zapadni (svetski mediji) su javili da je u Srbiji pobedio NACINALIZAM.
Najvise osvojenih mandata u Skupstini dobila je, kako kazu, ultra-nacionalisticka partija Vojislava Sesleja. Zatim, nacionalisticka partija Vojislava Kostunice (mada ga iz nuzde zovu i demokratom iz poznatog razloga) pa na kraju i partija pokojnog predsednika Miloseivica koja je ostala u Parlamentu.
Saberite glasove ove tri partije, videcete koliko ih je u odnosu na "proevropske" partije, dobice porazan po vas, rezultat.
Srbija glasa za one koji mogu sacuvati Kosovo!
Sve ostalo je u domenu kalkulacija, a razresenje je na vidiku.
Jos nesto, da Kostunica nije igrao na kartu Kosova (s pravom) Radikali bi ubedljivo pobedili. Tvrdo jezgro nacionalista koje je ostalo oko Kostunice, nece mu na sledecim izborima dati poverenje, ukoliko uleti u "zagrljaj" Borisa Tadica i G17 plus.
Zivi bili pa videli.

svestki mediji ne javljaju da je pobedio nacionalizam tako da prestanite da lazete. rekli su da su radikali dobili najvise, ali da je demokratski blok ipak jaci (da i kostunicu racunam u demokrate,ipak je manje zlo od srsa)
a jerry, nisi mi odgovorio na pitanje
posto je na srs mitinzima po trajanju najzastupljenije pljuvanje po demokratama, dok hotlips prica o njima, masa sapunja macore. na koju pricu cete sapunjati macore ako demokrate ne ispadnu tako zli i kosovo ostane?
 
JerryRopero:
Nista . Ako uspete to da uradite ja cu vam prvi cestitati.

*BILJA*:
I ja cu!
Vaznije je Kosovo od svake partije i pojedinca.

Chávez:
Ја ћу честитати демократама ако задрже Косово.
А ако не задрже, да ли сте ви за то да се склоне и препусте позиције способнијима?

Ето, видесмо да то није немогуће. :D
А шта ће да раде они који су нам солили памет како је то све "готово", како је Косово "отишло" :?:

И још да кажем нешто. Ако се територијални интегритет земље сачува, то ће значити да се нешто може урадити дипломатијом, спојем националног и демократског.
Не знам баш какве су прилике у Српској, али Додик ми делује као вешт политичар и добар пример реалног националисте.
 
*BILJA*:
„Koštunica želi proevropsku vladu”
24. januar 2007. | 12:13 -> 12:55 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Brisel, Beograd, Novi Pazar -- Vojislav Koštunica mi preneo svoju nameru da uđe u koalicionu vladu sa proevropskim demokratskim snagama, kaže Havijer Solana.
-------------
Znaci, Kostunica je odlucio.
Sad vise nema mesta kalkulacijama, ostaje nam samo da vidimo kako ce to fukcionisati, i da se nadamo da ce zadrzati Kosovo u Srbiji.

e pa sad jbg skroluj dole na b92 pa pise onaj neki da je to laz i da voja nije to rekao:?
ko je sad tu upravu?
 
SIGNATURE 350:
svestki mediji ne javljaju da je pobedio nacionalizam tako da prestanite da lazete. rekli su da su radikali dobili najvise, ali da je demokratski blok ipak jaci (da i kostunicu racunam u demokrate,ipak je manje zlo od srsa)
a jerry, nisi mi odgovorio na pitanje
posto je na srs mitinzima po trajanju najzastupljenije pljuvanje po demokratama, dok hotlips prica o njima, masa sapunja macore. na koju pricu cete sapunjati macore ako demokrate ne ispadnu tako zli i kosovo ostane?
Jesu!
U prvim izevstajima SVI su javili da su pobedili "ultranicionalisti" Vojislava Seselja.....i sve ono sto rekoh.
"Nase pravo da znamo sve" velikoj vecini gledalac uskracuje pravo da znaju.
Ja sam gledala "Svetski mediji o izborima u Srbiji" na Nacionalnom dnevniku TV- Pinka, recju i slikom, sve sto rekoh.
Naravno, i ona stampa koja nije pod sapom "proevropskih stranaka: je objavila.......tako da, necu da prestanem, jer ne lazem, a ti nemoj da citas.
Kostunica je sad taj koji je odlucio (a to je sasvim druga stvar) da vecinu cine "proevropske snage", znaci, naknadna pamet.
 
pa eto ja sam bas cuo i citao suprotno od toga sto ti tvrdis :S

i na toj stranici gde je voja solani rekao da ide u demokrate, odma ispod, procitaj, pise onaj neki iz vladine kancelarije da to nije istina.

kome ja sad da verujem ovde ili bilo ko kome da veruje kada su navodi medija dijametralno suprotni
 
filatelista:
Kosovo nije upravni odbor pa da se natežemo oko njega, ili svi stojimo iza toga i vučemo ili ćemo da dignemo ruke, nema, mi sačuvali, vi sačuvali...
Тако би требало да буде. Наравно, ја мислим да сви стоје иза тога да - сачувају КиМ.

Али, око чега да се после народ "забавља" ако се политичари сложе?
 
Norma Kampl:
Тако би требало да буде. Наравно, ја мислим да сви стоје иза тога да - сачувају КиМ.

Али, око чега да се после народ "забавља" ако се политичари сложе?

e o tome ja pricam.
posto je dokonoj raji i novinarima NTa i kurira potrebna neka nova teorija zavere.
onda ce izmisljati nesto trece
 

Back
Top