Šta će Vučić na sastanku Predsedništva SNS-a?

Ne znam zašto sad diskutujes o tome
Pa tema je upravo o tome. Dao je ostavku na mesto predsednika SNS-a, a i dalje se oseća i ponaša ta
Да им даје мишљење, које они немају ...
Generalno on je napravio SNS ovakav i ako on želi da prisustvuje glupo mu je reći ne. A nije mu mesto tamo na sastanku Predsedništva jer je samoinicijativno dao ostavku na mesto predsednika te stranke.
 
A šta bi sa ovim?

Од свих гласача СНС-а, поштујем једино оне који су ту јер немају други начин да нађу посао и прехране своју породицу и децу. Само њих разумем. А ове остале (а тих ,,осталих" је више) који немају ништа од Вучића, а гласају за њега, иако нам он уништи државу и народ, њих уопште не сматрам нормалним људима. Далеко о тога да их мрзим, али такви људи ми никада неће бити јасни.
Шта са тим, друже Славене? :D
 
Pa ja sam mislip da on planira da se povuče iz politike jer nakon ovog mandata nema više pravo da se kandiduje za to isto mesto.

Svašta, pa da li ti deluje da neko ko je u takvoj poziciji ima stvarne namere da se povlači iz politike? :D

Kakve veze ima što nema više prava da se kandiduje za to mesto? Može da bude predsednik vlade. A može se i ustavnim amandmanima izmeniti ustav kako bi mu se omogućio i 3. mandat.
 
Svašta, pa da li ti deluje da neko ko je u takvoj poziciji ima stvarne namere da se povlači iz politike? :D

Kakve veze ima što nema više prava da se kandiduje za to mesto? Može da bude predsednik vlade. A može se i ustavnim amandmanima izmeniti ustav kako bi mu se omogućio i 3. mandat.
Ali Ustavni sud nije rekao da je mesto predsednjka partije javna funkcija, a on je dao ostavku na to mesto. Ja sam sve mislio da planira da se povuče iz politike i da se sprema teren za nove predsedničke izbore 2027. godine. Valjda su tada.
 
Ali Ustavni sud nije rekao da je mesto predsednjka partije javna funkcija, a on je dao ostavku na to mesto. Ja sam sve mislio da planira da se povuče iz politike i da se sprema teren za nove predsedničke izbore 2027. godine. Valjda su tada.

Ne znam zašto si to mislio. :lol:

Dao je ostavku zato što formira Pokret i zato što ga već 6 godina neprestano smaraju kada će održati obećanje da će postupii isto kao i Tomislav Nikolić. Celi prvi mandat nije, već je bio isti kao Tadić.
 
Vučićeva ostavka sa čela SNS nakon 11 godina vlasti i 6 godina predsednikovanja je dosta beznačajan potez. Uopšte nije na nivou Tomine 2012. Naravno da Vučić i dalje odlučuje u SNS jer prosto niko još tamo nije izgradio autoritet za koji su potrebne godine.
Ne da niko nije izgradio autoritet nego niko i neće da ga izgradi. Nakon što je AV prestao da bude predsednik, novi nije izabran demokratskim putem, kao što je to rađeno recimo u DS, nego ga je AV instalirao na to mesto. A kako je instalirao njega, isto tako sutra može da instalira i nekog drugog.
 
Šta će Vučić na sastanku Predsedništva SNS-a kada on više nema nikakvu funkciju tamo otkada je podneo ostavku na mesto predsednika stranke? Možda je još uvek član stranke ali to mu ne daje za pravo da prisustvuje sastancima Predsedništva stranke. Vaše mišljenje o ovome?
nema veze ako je tamo samo kao posmatrac. Ima covek pravo da obidje stare drugare i da vidi sta rade.
 

Back
Top